Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:45 01.07.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема imam problem s metanнови  
Авторkrasidd (Нерегистриран)
Публикувано12.12.03 10:37



Zdr, pro4etoh vsi4ki mnenia napisani otnosnio metana-no za moia problem taka i ne namerih ni6to-a toi e sledniat:
kupih si kola s vgradena metanova uredba-ot italia-audi b4,no na metan niama nia6to ob6to s kola-ili s benzin-ne varvi,har4i mn(12kg za 150km gradsko)kato ia natisne6 tia se spava i t.n. namerih edin serviz za postaviane na metanovi uredbi no ot tam mi kazah"4e t.k. moiat e palen injekcion i e s elektronen blok i kopiutar i niama kran4eta za vartene i razni takiva bokluci mi kazaha 4e ne pipat tam"i ako iskam 6te mi otrevat vsi4ki elektroniki i 6te mi slojat kran4eta-koeto mi se stori hiper tapo i az razbira se otkazah. ta sega si tarsia niakade serviz kadeto da ia poglednat taia uredba i da nmi kajat kakvo-ajeba ne e nared.
o4akvam mnenia i predlojenia,
blagodaria:))



Тема Re: imam problem s metanнови [re: krasidd]  
Автор чичoвoтo (любознателен)
Публикувано12.12.03 11:38



Ето поле за изява на "супер-професионалистите" на бензин, газ и метан, дето знаят само да критикуват.
Извинявай пич, ама не мога да ти помогна, а също предполагам Шкода и другите колеги.
Остава ти да разчиташ на ония, дето критикуват. (Опази бог)

Veni, vidi, vici!


Тема Re: imam problem s metanнови [re: krasidd]  
Автор injection (LPI SERVICE)
Публикувано12.12.03 15:52



Виж поне как се казва тази система и напиши може да змислим нещо
Дай малко повече информация !
Успех



Тема Re: imam problem s metanнови [re: чичoвoтo]  
Авторkrasidd (Нерегистриран)
Публикувано12.12.03 16:48



e hubo ama kel faida-az pak 6te si karam akato traktor ili na benzin:(



Тема Re: imam problem s metanнови [re: injection]  
Авторkrasid (Нерегистриран)
Публикувано12.12.03 16:51



zna4i taka: italianska i mai vsi4ki 4asti po neia sa italiansi-ima ne6to koeto ne znam kakvo e ama e BRC,izpariteliat e 100kw no ne znam kakav e sega,a na drugite 4asti sa6to pi6e niakavi imena ama sa na italianski i ne moga da gi hvana tva imenata na hora,4asti ili firmi sa.mn tapo.i knijkata za eksploatacia deto mia dadoha i tia na italianski i pak ni6to ne se razbira ot toia jabarski ezik-ti ako ima6 serviz kaji kade si



Тема Re: imam problem s metan [re: krasid]  
Автор injection (LPI SERVICE)
Публикувано12.12.03 18:41



Ок
найстина имам сервиз за газови инжекционни системи и автомобилна електроника , ако мога да помогна с нещо с удоволствие !
Мисля че може би трябва да се обърнеш към BRC - то ако колегите решат могат да помогнат ! Виж в раздела с рекламите !!!! там съм Аз и контакти с Мен и т.н.
Мисълта ми е........ ако системате е газов инжекцион то мога да помагам



Тема Защо не вярвате на сервизите??????????????????????нови [re: injection]  
АвторПPOФECИOHAЛИCT (Нерегистриран)
Публикувано14.12.03 10:55



ТУКА ВЕЧЕ СЪС БАЕНЕТО НА ЧИЧОВОТО И САМОУКИЯТ И НЕГРАМОТЕН МОДЕРАТОР НЕМА ДА ГО НАЛУЧКАТЕ , АЛХИМИЯТА СВЪРШИ И БАЛКАНСКИЯТ ВИ ГЕНИЙ ЗАБОКСУВА В ПЯСЪЦИТЕ НА ЕЛЕКТРОНИКАТА ......СМЕШНОТО Е ЧЕ УВАЖАВАТЕ СОБСТВЕНОТО СИ МНЕНИЕ ПО ВЪПРОСА ПОВЕЧЕ ОТ ТОВА НА МАЙСТОРА КОЙТО Е ПОМОГНАЛ НА СТО ТАКИВА КАТО ТЕБЕ С ТАЯ РАЗЛИКА ЧЕ ТЕ СА МИ СЕ ДОВЕРИЛИ А ТИ ПОДЛАГАШ ВСЯКА ДУМА НА МАЙСТОРА НА ДИСКУСИЯ С ЖИГУЛАДЖИИ И ШКОДАЖИИ . А ОСТАНАЛИТЕ ПОМАГАЧИ СЪЩО НЯМА ДА СА ТИ ОТ ПОЛЗА ЗАЩОТО НЕ УСПЯВАТ ДА ВДЕНАТ ЧЕ СТАВА ДУМА ЗА ОБИКНОВЕН ИЗПАРИТЕЛ СЪС ЛАМБДА КОНТРОЛ И ТЕ ПРАЩАТ ПРИ МАЙСТОР ЗА ФЛАЙ ИНЖЕКЦИЯ , КОЛКОТО ДО СЕРВИЗА НА BRC ТЕ СЪС СИГУРНОСТ НЯМА ДА ТИ ПОМОГНАТ КАКТО НА МНОГОТО ДРУГИ С ТВОЯ ПРОБЛЕМ ТЕ ПРЕДЛАГАТ ДА ДЕМОНТИРАТ ЕЛЕКТРОНИКАТА И ДА МОНТИРАТ НОВА ЗА ДА ВЗЕМАТ 400 ЛВ. И КОГАТО ОНЗИ МАЙСТОР ТИ ПРЕДЛАГА РЕШЕНИЕ ЗА 5 лв , ТОВА Е СУПЕР ТЪПО ,ХЕМ ТЕ БОЛИ ХЕМ ТЕ СЪРБИ , ТЕЗИ ДО КОИТО СЕ ДОПИТВАШ ВСИЧКИТЕ КАРАТ С КРАНЧЕТА ДОРИ AUDI A6 , И РАЗХОДА ИМ Е 100 ГРАМА НАГОРЕ , НО АКО ДЪРЖИШ НА 80 СТОТИНКИ ОСТАВА ДА ОТСКОЧИШ ДО ИТАЛИЯ ЗАЩОТО ВСЯКА ТАКАВА СИСТЕМА СЕ ДИАГНОСТИЦИРА И СЕ ЗАДАВАТ НАСТРОЙКИ СЪС СПЕЦИАЛЕН ТЕСТЕР ЗА КОНКРЕТНИЯ МОДЕЛ А В БЪЛГАРИЯ ТИ СИ ПЪРВИЯ С ТАКАВА .



Тема Разгеле :-)нови [re: ПPOФECИOHAЛИCT]  
Автор чичoвoтo (любознателен)
Публикувано15.12.03 10:41



Появи се специалиста
Само не можах да разбера от всичките приказки с ГЛАВНИ БУКВИ (btw, ако не знаеш това означава крещене, а пък на нас са ни нежни тъпанчетата), дали можеш да помогнеш на човека или не
Пак не каза кой си и откъде си и как да се свърже човека с тебе (ако иска).
И пиши регистриран, някак си по-отговорно звучи

Veni, vidi, vici!


Тема Re: Защо не вярвате на сервизите??????????????????????нови [re: ПPOФECИOHAЛИCT]  
Авторkrasidd (Нерегистриран)
Публикувано15.12.03 11:56



da hubavo,ama sega az kvo da pravia???da hodia do italia li ili 6to?kaji niakade serviz kadeto 6te otida i 6te poglednat na men kato klient-6tot imam osobenno mnenie po vaprosa! a imenno: hodih na disgnostika prdi 10 dni v serviza na simeonovsko 6ose predi levia zavoi kam studentski grad-tam "maistora" s edin sandvi4 v raka i mn jici sled 30 min ra4kane mi kaza 4e mi e izgoriala lambda sondata-i me prati po diavolite,oba4e az poneje ne hodia za pavi pat na diagnostika mu akzah super liubezni 4e ne moje da e izgoriala 6tot to4no predi 3 dni ia smenih s 4isto nova 6tot predi6nia maistor(ot vilihelm pik)mi be6e kazal sa6toto.togava toi kaza"kabelen problem" ama poneje ne bil ji4kadjiiq ne pipal tam-i poneje ne sam mn mn bos v tia ne6ta(u4il sam 4 godini vav Vilhelm pik DVG)igo popitah ne moje li da bade slu4aino bu6on ili rele-ta toi premeri bu6onite i releto i kaza 4e vsi4ko e ok ama pak niama tok-zna4i kabelen problem-i savsem slu4aino az zabeliazah 4e na edno ot bu6onnite gnezda vse edno triabva da ima bu6on ama niama i go piatam-abe da ne bi slu4aino da e tam probleme-i toi b=vika "mi sa 6e vidim"i vide-tva be6e.nekav skapan bu6on koito dori ne be6e izgorial ami prosto lipsva6e-ta liji bu6on i mi vze 40Lv za tova 4e az mu kazah kav mi e problema-i ne mi dade dori kasova belejka ili faktura.
tova do sega ne mi se e slu4valo-6tot sam si pipam po kolata obiknovenno-no imah kasmeta da jiveia 1 god v USA re6ih 4e po normalnia na4in 6te procediram-az klient-toi maistor,tam e taka-ama tuka 80% i pove4e ot maistorite sa pi6man maistori



Тема Re: 99.9%нови [re: krasidd]  
Автор mariobg (Начинаещ)
Публикувано15.12.03 18:22



Krasi, Krasi ne 80%, a 99.9% sa takiva. Ostavam 0.1% za svestnite, no i te sa na svar6vane ;-)

Tazno, no fakt! Sazaliavam 4e ne moga da te naso4a naniakade, no vse pak sto ne probvash vav serviza na BRC, vav reklamite mislia 4e im ima adresa ili wiz






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.