Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:58 13.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ЕКОpetrolium-мошеницинови  
Авторasclepii (Нерегистриран)
Публикувано19.10.03 20:53



Досега винаги съм зареждал на Лукойл или на Петрол и за едни и същи пари са ми наливали едно и също количесво газ. Последният път реших да заредя на Екопетролиум.Казах да ми сипят за 10 лв. Оня сипа за 10.02 лв.На касата демонстративно ми изкрещяха, че им дължа 10лв. и 2 стотинки. Както и да е. Проблемът е, че след това видях, че са ми налели около 2 пъти по-малко газ. Същия номер са ми правили и по-рано, когато бях на бензин, но не с толкова фрапиращо количесво.Бензиностанцията е пред завод "Електроника".



Тема Re: ЕКОpetrolium-мошеницинови [re: asclepii]  
Автор Vili_Mazda (Mazda 626)
Публикувано20.10.03 08:30



Zdravej!
Mnogo nepriatna rabota e tova. Az sushto sum zasichal v nevernite yredi na kolonkite. Samo deto az na Benzin, i to s dosta frapirashti kolichestva. Neznaq za EkoPetroliym, no v Pleven na tazi benzinostancia do Cimentovia Zavod- Ema Trans e tam dosega sum gi fashtal, i sa mi kazvali za kakvi kolichestva lujat. Primerno za 200 litra, lujat s poveche ot 20litra.
A inache vsqka benzinostancia luje, vuprosa e da zarejdash na tezi koito lujat po-malko!!!



Тема Re: ЕКОpetrolium-мошеници [re: asclepii]  
Автор VladoR (любител)
Публикувано20.10.03 08:48



Ако не пълниш от празно до пълно засичането е доста съмнително в общия случай: може да си прав, ама може и да не си. А иначе и аз съм на мнението на колегата, дето казва, че по принцип май всички лъжат, въпросът е, къде това е най-малко.



Тема Re: ЕКОpetrolium-мошеницинови [re: VladoR]  
Автор Sag (sinner)
Публикувано20.10.03 14:39



Ти си прав, ама и колегата е прав - тази бензиностанция е много близо до офиса ни, обаче там не зареждам даже и да имам 100гр. гориво. Някак си и аз изпитах чувството че там ххх яко :-)

it's not a matter of you vs. me


Тема Пълни мошеницинови [re: asclepii]  
Автор ela izgrey (undercover)
Публикувано20.10.03 15:29



Аз имам карта от тях за 5 стотинки отстъпка на литър. Взех я преди 1 година когато направиха бензиностанцията си до Софияленд.
Отначало всичко беше О.К. 2 месеца по-късно обаче колата започна да харчи много - разхода ми от 14 градско газ стана на 17, 18 и не вървеше. Аз се притесних, тръгнах пос ервизите и ме разсипаха от анализи, настройки и прочие. Щом започнах да зареждам от ОМВ нещата се оправиха.
Аз зареждам до горе всеки път и засичам изминатите километри за да си направя сметката. От опит мога да кажа че в ЕКО лъжат с по 1 до 1.5 литра на 10 литра.... А отделно след 6 месеца картата за отстъпка се промени от 5 на 2.5 стотинки - измекяри



Тема Re:Казвах ви, че са мошенници.нови [re: ela izgrey]  
АвторPиkи (Нерегистриран)
Публикувано20.10.03 22:45



Аз ви казвах, че са педали но вие ми триехте постингите.
Вече зареждам на Шел или Омв на околовръстното до Мак Доналдс преди Драгалевци и най после бутилката ми започна да побира 54 - 55 литра а не 57-58 както когато зареждах при тези измекяри от еко петролеум



Тема Така казвай...нови [re: Pиkи]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано21.10.03 12:11



само не псувай...

Пиши културно и няма да бъдеш трит...

Например - Не зареждайте еди къде си, защото там еди какво си... А не - Ония са педали и т.н. помия...

Тук четат и малки деца, любители на LPGто...




Тема Re: Така казвай...нови [re: imitev]  
Автор Vili_Mazda (Mazda 626)
Публикувано21.10.03 14:34



Neznaya, napravo se chydq kude ve4e da zarejdam, na Shell sushto ne e dobro gorivoto. Mai samo na OMV e shto gode s dobro kachestvo, no i tova e mnogo otnositelno.



Тема Кофти са всичките!нови [re: Vili_Mazda]  
Автор Bibass (хитропостроен)
Публикувано22.10.03 12:10



виж сега...

зареждал съм къде ли не...

нещо се беше прецакала центровката на колата и сипвах къде ли не без да правя сметка че проблемът може да е и извън колата.. .започнах да сипвам само на една газостанция и нещата се подобриха... сипах веднъж.. преди 1.5г на ОМВ... пак започнаха да ми падат оборотите... лоша работа...

от тогава сипвам на една газостанция... Лукойл (това не е реклама, споделям премеждия).. нещата се оправиха... оттогава само там... когато съм в София, но газовата ми е достатъчно голяма да ми позволи да избирам и на дълъг път къде да зареждам и ... пак там!

дори и да лъжат е поносимо... 11ми гори тия по-студените дни... по задръстванията...

лека и полека!


Тема Re: Кофти са всичките!нови [re: Bibass]  
Авторvanev (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 23:04



i az sam s polojitelno mnenie za lukoil




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.