Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:45 14.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Zasto ???нови  
Авторastra (Нерегистриран)
Публикувано18.08.03 11:00



Imam Astrra - c18nz dwigatel. Montirah brc-elektronno agu predi 2 mesetca. Smenih vyzdushen filtyr, swesti, kabelite sa nowi niamat i 2 hil kilometra, systoto vaji i za distributora s bobinata. Imam slednite problemi, ste sym Vi blagodaren ako mi pomognete da nameria reshenie za tiah:
1) otna4alo har4eshe gradsko okolo 12,13 litra gaz, koeto e priemliwo za mene, zastoto rahoda na benzin e 10-11 litra. No ot 2 sedmitsa zapo4na da mi har4i 15 - koeto mi se vijda dosta mnogo.
2) kogato karam na gaz prednia den primerno, i sutrinta trygna na benzin s cel da zagreia za da prewkliu4a na gas - ujas, zapo4wa da pridyrpwa, zabiwa nos, wyobste ne e normalna za karane, ako resetna ecu-to se oprawa, syotwetno mi se poka4a i razhoda na benzin. Naprawo se 4udia kak ste triabwa da ia zagriawam zimata na benzin
3) drazni me i jyltata lampa kogato karam na gaz, ama towa e malkia problem

Niakoi maistori kazwat - karai ko ti puka kato zabiwa nos ste karash samo na gaz, da ama zimata, kak ne iskam da smeniam memrani



Тема Re: Zasto ???нови [re: astra]  
Автор PeGaz (член)
Публикувано18.08.03 11:19



Щом ти е ново АГУ-то като минеш 1000-2000 км мембраните улягат и трябва да се регулира пак.
Това с ЕКУ-то е проблем , ходи пак при газаджиите емулатор ли ще слагат или някакъв чалъм да се ресетва ЕКУ-то при всяко гасене или неще друго да измислят но сигурно може да се оправи това нещо. Само гледай да не ти откачат жълтата лампа и да ти кажат че проблема е отсранен

Зимата си е добре да палиш на бензин не само заради мембраните, иначе ти се запушва и инжекциона, в голям студ може и изпарителя да замръзне и т.н.
Иначе само мембраните не са голяма грижа - аз три зими съм изкарал като паля само на газ /щот не пали на бензин/ и още нищо им няма на мембраните, а и не са чак толкова скъпи.



Тема Re: Zasto ???нови [re: PeGaz]  
Авторastea (Нерегистриран)
Публикувано22.08.03 17:34



Blagodaria pegaz, nastroiha mi izparitelia - har4a bil ot nego, slojiha mi niakakwo rele na ecuto deto da go resetva. I sega oba4e kato zapalia mi dyrji 500 oborota dokato ne izforsiram dwigatelia, towa stana sled kato pipaha ecu-to, ot kakwo moje da e ? Oborotite pri palene sa 500 i poleka se poka4wat do 1000, a na gaz ve4e ne iska da pali ako ne podam gaz.



Тема Re: Zasto ???нови [re: astea]  
Автор AstraGT (минаващ)
Публикувано23.08.03 10:08



Tova deto ne pali na gaz ti e ot izparitela! Napravi li sa ti taka centrovkata! Tova s ECU-to e nepriaten moment. I pri men e syshtoto kakto go obiasniavash ti. I moiata e 1.8i . Dobre de sega kato ti restartvat Ecu-to ne ti li nulira chasovnika vseki pyt? A razhoda i az nemojah da go svalia pod 12 gradsko i 10 izvyngradsko. A v momenta sym nad 12,5-13. I moita zabiva nos v momenta dokato e studena na benzin. A ecu-to go resetvah predi 2 sedmici:( Chudia se dali da ne lepna edin emulator za lambdata.



Тема Re: Zasto ???нови [re: AstraGT]  
Автор Jethro (изследовател)
Публикувано23.08.03 12:02



Странно какъв харчлък обявявате ?!?!?!
Мойта е Ситроен ХМ 2.0i и тежи 2 тона и харчи 12/100 градско и 10/100 навън !
А вашите коли са по-леки и с по-малки мотори ?!?!?!



Тема Re: Zasto ???нови [re: Jethro]  
Автор AstraGT (минаващ)
Публикувано23.08.03 16:58



Emi da i na men ne mi haresva ama neshto mi pisna da se zanimavam. 4 izparitela i tolkova plochki sym smenil i niama efekt. Neznam zashto e taka ama e fakt! Samo s tvoito ustroistvo ne sym probval oshte!

Редактирано от AstraGT на 23.08.03 16:59.



Тема Re: Zasto ???нови [re: AstraGT]  
Автор Jethro (изследовател)
Публикувано23.08.03 19:30



Насила JetSpark не монтирам :::)))



Тема Re: Zasto ???нови [re: Jethro]  
Авторastra (Нерегистриран)
Публикувано25.08.03 10:36



Jethro - kaji kolko struwa ustroistwoto s montaja na jetspark-a, i syotwetno kakwa ikonomia bi dal za moiata 1800 astra ?



Тема Re: Zasto ???нови [re: Jethro]  
АвторNik (Нерегистриран)
Публикувано26.08.03 12:03



Imash li v Bourgas otoriziran serviz ili chovek , koito da montira ustrojstvoto?



Тема Re: Zasto ???нови [re: Jethro]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано26.08.03 17:18



E-maila na Jethro e



(Поправи ме ако греша)

Обръщайте се с въпроси за цени и монтажи там ако обичате, че няма да е честно само негова търговия да върви в този клуб и ще трябва да пускам и другите...

ПС: А не искам





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.