Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:32 16.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Problemi sas oboroti pri Landi Renzo  
Авторdido (Нерегистриран)
Публикувано28.08.03 18:17



Zdraweite,
ot 1 godina nasam imam montirana gazowa uredba Landi Renzo na Opel Vectra 1.8.
Kam moshtnost i razhod nqmam nikakwi pretencii, no na prazen hod pri studen avtomobil oborotite sa mnogo niski, a predi dvig. da dostigne 70 gradusa pri otnemane na kraka ot pedala na gazta kolata ugaswa (towa lqtoto).Inache kato zagree nad 70 C e OK.
Hodih do nqkolko serviza i nqkoi ot tqh mi kazaha che karburatora ne e probit kadeto trqbwa i sistemata za regulirane na predroselnata klapa ne imala vliqnie na rabotata na gaz.
Otidoh do serviza kadeto mi montiraha agu-to i ottam mi slojiha rele, koeto izkluchwa avt. smukach na gaz kato e kolata - stana oshte po zle - kato e studeha, maham kraka i gasne vednaga.
Ta ako nqkoi moje da dade mnenie s koeto da pomogne...

Blagodaria predwaritelno!



Тема Re: Problemi sas oboroti pri Landi Renzoнови [re: dido]  
Авторwart 1.3 (Нерегистриран)
Публикувано28.08.03 18:32



И аз имам Landi но е електрически. Разбирам че ти е карбуратор мотора нали така.
Задъбжително и много по добре ще работи със така наречения смесител или плочка.
Виж всички сайтове навсякъде са показани различни видове за различни карб. смесители, никъде не открих някой все още да предлага дупчене на карбуратора.
И аз така се минах с първия изпарител, но сега сложих този с ъс смесител и след извистин тунинг съм доволен това лято. Чакам сега зимата да видя как ще пали, защото пък при мен дилемата беше или бензинова настройка или газова в зависимост от макс. затворено положение на възд. клапа.
Потърси си смесител и почисти карбуратора, след това трябва настройка-делко, въздух, празни обороти.
Успех.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.