Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:35 29.05.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Гасне на бензиннови  
Автор reno (непознат )
Публикувано31.07.03 18:38



Здравейте!
искам да ви попитам: имам nissan micra карбуратор и преди 2 години и монтирах АГУ. от около 4 месеца ми гасне на бензин когато я карам. имам в предвид че когато си държа крака на педала на газта върви, но махна ли си го, изгасва веднага. а странното е, че когато е студена и я запаля директно на бензин (тя е с авт. смукач) докато е включен авт. смукач си работи, после- гасне. какво може да е?



Тема Re: Гасне на бензиннови [re: reno]  
Авторkolega (Нерегистриран)
Публикувано01.08.03 10:06



Kolega, nai-dobre idi na serviz



Тема Re: Гасне на бензин [re: reno]  
Автор VladoR (любител)
Публикувано01.08.03 10:26



Едва ли е това, но все пак си провери електромагнитния клапан за празен ход. Ако той не отваря, ще имаш точно този симптом.



Тема Re: Гасне на бензиннови [re: reno]  
Автор Taratorko (Пътник нанякъде)
Публикувано01.08.03 11:33



Към по-горното бих добавил:
Почисти си жигльорите и най-вече този за празен ход. По принцип при дълго каране на газ, карбуратора се "поразсъхва" и се появяват боклуци. Виж си и тръбичките за вакуум (ако има такива де) - да не са се напукали и да изпускат.
Абе едно добро почистване и обслужване - и пак си "в час".
Успех!

Когато Господ намрази някого - изпълнява всичките му желания!


Тема Re: Гасне на бензиннови [re: VladoR]  
Автор reno (непознат )
Публикувано05.08.03 13:10



ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ТЪПИЯ ВЪПРОС, НО КАК ДА РАЗБЕРА КЪДЕ Е МАГНИТНИЯ КЛАПАН?



Тема Re: Гасне на бензиннови [re: reno]  
Автор PRR (stranen)
Публикувано05.08.03 15:13



Obiknowenno e edno cilindarche na karburatora kam koeto otiwa kabelche.

Inache ne e losho da si prowerish vigliora za praznia hod. Shtoto men, chesno kazano, me samniawa da e ot klapana - shteshe da gasne i predi da izkluchi smukacha. Izwadi go (vigliora de) i se probwaj da go produhash s usta. Ako ne stawa - wiv s niakwa telchica da go pochistish. Wse pak gledaj da ne go naranish che shte pochne da harchi poweche.

Upseh




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.