Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:22 30.05.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема novo 20нови  
АвторNaemnik (Нерегистриран)
Публикувано18.07.03 11:12



prosto zaradi opita vchera prehvyrlih oktan korektora ot pozicija 95 na pozicija 92 i kolata na gaz kato che li stana po-elastichna, vse oshte ne sym 100% siguren zashtoto njamah vreme da go vyrna na 95 i taka njakolko pyti da obyrna i da usetja naistina kak e po-dobre, po princip ne bi trjabvalo da reagira taka no protivno na vsiakakvi pravila zaraboti i to ostavjajki v men vpechatlenie za po-dobra rabota
ima li njakoj nabliudenija na kakva pozicija raboti po-dobre
teoretichno bi trjabvalo na pozicija 95 zashtoto gazta obichala po-goljamo predvarenie no ..... istinata e v praktikata ne v teorijata
mojata kola ja probvah do 100 zashtoto njakak ne mi se vdigashe nad tazi skorost po carigradskoto



Тема Re: novo 20 [re: Naemnik]  
Автор Любитeл (biraaaaaaaaa)
Публикувано18.07.03 11:49



Аз съм пробвал същото но от 95 на 91 и първо си помислих, че е по-добре защото колата работи по-тихо, но се оказа че по-тихото не значи по-добре... Сега съм с JetSpark който е все едно октан коректор за 100+ и съм доста по-доволен, че ми дава и едни подозрително ниски разходи напоследък



Тема Re: novo 20нови [re: Любитeл]  
АвторNaemnik (Нерегистриран)
Публикувано18.07.03 12:45



kyde ti go montiraha tozi JetSpark i kolko parichki izliza
kolko razhod ti dava kolata



Тема Re: novo 20нови [re: Naemnik]  
Автор Maнияka (наивник)
Публикувано18.07.03 13:17



Това че по теория газта има по-високо октаново число е само за оптималния състав на горивната смес.
А какво става ако смесителя ти прави разнородна боза?



Тема Зарежи!нови [re: Naemnik]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано18.07.03 13:29



Аз съм го пробвал този номер... на място работи малко по меко автомобила, но всичко свършва като стигнеш до първия баир - има 5та, 4та, 3та... колата няма мощност...

Това е.

Истината е в теорията, практическите опити обикновено потвърждават това. С каква кола си ?




Тема Re: novo 20нови [re: Naemnik]  
Автор Любитeл (biraaaaaaaaa)
Публикувано18.07.03 16:06



JetSpark-a mi go montira Jethro (като личи и по името). В архивите има теми за JetSpark и там има и сайт и всичко си го пише. При мен мисля струваше към 90лв. Разхода ми на градско е под 11.5 като по книжка за бензин е 10.7. При това мисля да ми прегледат изпарителя и клапана, защото има много голяма разлика във вървенето, когато е пълна и когато е празна бутилката. Колата е Вектра 2.0 автоматик




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.