Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:57 05.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Gazovo za Citroen XMнови  
АвторXM (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 20:37



imam Citroen XM 2.0i ima li 4ovek ot Burgaska oblast koito da e slagal na takuv model gazovo ?



Тема Re: Gazovo za Citroen XMнови [re: XM]  
АвторXM (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 21:22



а има ли изобщо ниакой от България които да е слагал на такъв автомобил?



Тема Re: Gazovo za Citroen XMнови [re: XM]  
Автор BRC (LPG)
Публикувано01.07.03 15:40



Obadi se na Nikolaj Petrov v Burgas (kolega mi e). 088515998



Тема Re: Gazovo za Citroen XMнови [re: XM]  
Автор Jethro (изследовател)
Публикувано01.07.03 21:08



Аз съм с ХМ 20.i вече 2 години на газ и смея да твърдя че му приляга перфектно! С изпарител VIALLE съм, но съм убеден че и с Ловато ще си припка не по-зле! Просто Виалито беше в багажника, когато купих колата и ща не ща го монтирах (не аз де).
Та слагай газова уредба, но с ПЛОЧКА !!!!!!!!!!!!
Със пръстеновиден смесител, монтиран на тръбата имах ядове - пукаше назад (добре че не потроши всичката пластмаса).
С плочката не е пукнало ни веднъж!



Тема Re: Gazovo za Citroen XMнови [re: Jethro]  
АвторSRl (Нерегистриран)
Публикувано02.07.03 10:17



s plastmasovija dvigatel li si? 123HP koito e?

Kolko ti gori i kak e vuzmozno za 2 godini nito vednuz da ne ti e spraskal kolektorite??



Тема Re: Gazovo za Citroen XMнови [re: SRl]  
Автор Jethro (изследовател)
Публикувано03.07.03 10:04



Двигателя изглежда да е от метал :)
Колекторите са метални също.
Но кутията на възд. филтър и тръбите са пластмасови и наистина докато пукаше ми сцепи тръбата на едно място и много леко порази кутията на филтъра, но с плочка не гръмнало нито веднъж.
Харчеше 13.5 градско и около 11-11.5 извън градско (карам здраво 170-180).
След като си монтирах JetSpark 12 градско и 10 извън града и е по-добре вървежа на газ (не ми работи ламбда сондата, може би заради това).
Не му знам именцето на двигателя но е 1991 2.0i и се управлява от Magnet Marelli ECU.



Тема Re: Gazovo za Citroen XM [re: SRl]  
Автор Jethro (изследовател)
Публикувано03.07.03 10:09



Злите езици говорят че моя двигател е 112 конски сили, но според мен е още по-малко :(
Всички казват че тоя двигател е малък за това купе и наистина колата е тромава (и на бензин и на газ). Но си вдигам 200 на газ - бавно, но става :)
На Витиня посока към София не мога повече от 110км/ч и току превчключвам 5-та и 4-та, ама квото е - тва е :)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.