Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:16 26.09.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Смяна на изпарител и цени  
АвторHipo (Нерегистриран)
Публикувано24.06.03 18:24



Реших да сменя смотания изпарител StarGas, че вече тотално спря да работи (не че някога е работил като хората). Обадих се в сервиза на ВРС, оттам казаха, че ще ми го сменят за 120 лв. с работата. Понеже не ми се струва голяма философия ако цената на изпарителя е под 100 лв ми се струва, че ще е по-добре сам да си го сменя. Така че ако някой е проверявал на скоро колко струват електрическите на ВРС и Ловато (или някой по-готин в цена докъм 100 лв) ще съм му благодарен да сподели.
Също така ме интересува има ли нещо по-специфично при смяната на изпарителя (ако се захвана) (например обезвъздушаване на охл. система и т.н.) или е достатъчно да прехвърля тръбичките?



Тема Re: Смяна на изпарител и ценинови [re: Hipo]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано24.06.03 21:29



Хм - вакуумното ловато в Русе го продават по 120 кинта... Ренцо Ланди 145...




Тема Re: Смяна на изпарител и ценинови [re: imitev]  
Автор Benton ()
Публикувано24.06.03 22:58



Moeto BRC 90 P misla behe 119 lv. Pri smianata e vajno da obezvuzdushish ne samo trubite s vodata, a i samia izparitel osobeno ako e po visoko ot izravnitelnoto kazanche. Az go prava kato razhlaba skobata na gornata truba i kato izleze vuzduha ot neia i pochne da teche antifriz - stiagam. Ako ne obezvuzdushishs hubavo izparitelia niama da moje da se podgriava dobre i ot tam natatuka - iasno kakvo moje da stane.



Тема Re: Смяна на изпарител и ценинови [re: Benton]  
Авторalex-brc (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 01:01



momcheta a zasto nikoj ne govori za nastrojkata na gaz analizator garanciata kojato se dava ot 1 godina i t.n.



Тема Re: Смяна на изпарител и ценинови [re: Hipo]  
АвторNaemnik (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 08:56



Eto ti edin gsm 087691149.
Tyrsish Lubo i kazvash che se obazdash za izparitel. Pri nego el lovato e 100 kinta vakumnoto e 80 kinta za drugite shte pitash. Imash i nastrojka i garantzija.
Plus tova iskam da razbera kak moze tolkova da se oplakvat ot BRC-tata. Kakva e osnovnata prichina. Imam dvama poznati edinijat s Citroen BX drugija e s Orion. I damata imat problemi s BRC-tata montirani v Druzba.
Neka alex brc kaze kakva moze da e prichinata. I dvamata se oplakvat che im se menjat oborotite kogato kolite im zagrejat. Pri puskane na zagrial dvigatel njama prazen hod, a uz sa glaseni na gaz analizatroite.



Тема Re: Смяна на изпарител и ценинови [re: alex-brc]  
АвторHipo (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 15:40



Ти от сервиза на BRC - Дружба ли си?



Тема Re: Смяна на изпарител и ценинови [re: Hipo]  
Автор ValGG (шемет)
Публикувано25.06.03 16:42



Ей я кажете къде в Дружба е тоя сервиз..



Тема Re: Смяна на изпарител и ценинови [re: ValGG]  
АвторHipo (Нерегистриран)
Публикувано26.06.03 14:48



На сайта им brc.hit.bg има адреса и карта. Така като гледам направо там ще ходя да сменя моя - няма какво да се занимавам за няколко лева.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.