Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:35 21.09.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: профилактика на АГУ... ?нови [re: Шkoдa]  
Автор lvo lll (Ag008)
Публикувано30.06.03 20:36



mersi za infoto

na wsichki li izpariteli ima probka otdolu?
ima li takwa bez probka

shtoto edin maistor mi gleda izparitelq i wika
twoq nama ot de da se iztochwa ...



Тема Re: профилактика на АГУ... ?нови [re: lvo lll]  
Автор ШkoдaМодератор (Speedster)
Публикувано01.07.03 00:00



Честно да ти кажа, виждал съм Марини без пробка! Ако не се лъжа моделът му беше DGM *****GPL.

Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Re: профилактика на АГУ... ?нови [re: Шkoдa]  
АвторKOKO (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 10:49



Ako niama probka, lesno moje da se dobavi - svaliash izparitelia, otvariash tazi mu strana ot kojato e kamerata s nisko naliagane, probivash na podhodiashto miasto tochno otdolu otvor v izparitelia, nariazvash rezba i postaviash probka s "O" prasten. Za probka moje da izpolzvash obiknoven mesingov bolt, a ako ne te marzi moje da si napravish/porachash na strug istinska probka s po-sitna rezba. Moje i ot plastmasa da se napravi, no triabva da e termoustojchiva. Ako stenata na izparitelia e mnogo tanka, moje da se naloji da se prilagat niakoj trikove za da se nareje hubava rezba.
Ako mnogo te marzi - moje otvreme na vreme da razhlabvash 2-3 bolta ot kapaka na izparitelia i taka da go iztochvash. :-)



Тема Re: профилактика на АГУ... ?нови [re: KOKO]  
Автор lvo lll (Ag008)
Публикувано01.07.03 18:14



ma kato go gledam
to si sega si kape ot nego

a i sym mnogo dowolen ot rabotata na kolata na gaz i ne mi se pipa nishto

ama da wi pitam
towa che se omaznqwa i teche ot nego
ne e li problem ?



Тема Re: профилактика на АГУ... ?нови [re: lvo lll]  
АвторKOKO (Нерегистриран)
Публикувано02.07.03 13:07



Принципно не, тъй като тази мазнотия така или иначе трябва да се източва. Явно има някаква хлабина между капака и тялото на изпарителя откъдето си се се цеди сама. Проблем може да се получи само ако оттам се засмуква въздух, но щом работи добре, явно засега не става така. Е малко неприятно е като изпарителя е омаслен - може да се изцапаш ако тръгнеш да оправяш нещо друго. :-) Но това си е козметичен проблем. :-)



Тема Re: профилактика на АГУ...нови [re: KR-16V]  
АвторM. (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 11:42



Sywsem na skoro (predi okolo 10 dena) si kupih kola s gazowa uredba. Gazowata uredba e slojena prez 98 godina, ima si dokument s neq. No chuh che gazowite uredbi (i po specialno butilkite) trqbwa prez 5 godini da se wodqt na nqkakwa diagnostika kydeto gi "naduwali" i neshto mereli, weroqtno kolko e nadejdna i t.n.
Nqkoi moje li da dade poweche info otnosno tazi procedura, prez kolko wreme trqbwa da se prawi, kyde i t.n.?
blagodarq predwaritelno
sys zdrawe



Тема Re: профилактика на АГУ...нови [re: M.]  
Авторdani (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 12:34



na godi6nia tehni4eski pregled se proveriava i tia i se slaga lepenka kakto na prednoto staklo na kolata taka i na butilkata.oba4e vzemat 10-12 lv samo za butilkata .no samo ne sam siguren dali ste e vsiaka godina ili na 5 godini no mislia 4e ste e vsiaka godina dano da ne e oba4e



Тема Re: профилактика на АГУ...нови [re: dani]  
Автор ШkoдaМодератор (Speedster)
Публикувано03.07.03 22:30



ГТП на АГУ струва между 7 и 9 лв. Всяка друга цена е живо изнудване!!!
На всеки 5 години веднъж се прави водна проба, а на 10 години веднъж се прави рентгенова снимка, които естествено се заплащат!

Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Za Mнови [re: M.]  
Автор AstraGT (минаващ)
Публикувано03.07.03 23:04



Abe pi4 da ne bastisa i Audi-to ?? Sega kakvo si vzel ?

Редактирано от AstraGT на 03.07.03 23:05.



Тема Re: профилактика на АГУ...нови [re: Шkoдa]  
Автор PRR (stranen)
Публикувано04.07.03 10:54



A niakoj move li da kave kade w Sofia move da se naprawi GTP na AGU? Shtoto az si slovih, dadoha mi pasport na butilkata i CAO! Ne che se pritesniawam de. W krajna smetka shtucera za zarevdane pochti ne se wivda (ako ne sam mil kolata izobshto) a nikoj policaj na ulicata niama da me kara da otwariam dwigatelia da gleda za gaz (ili pone taka si mislia). Ama wse pak sam na principa che ako e zakonno po-dobre.
10x




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.