Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:57 27.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Проблем с газовото!нови  
Автор T72OFen (phone tester)
Публикувано30.05.03 13:52



Здравейте! Имам Фиат Регата която не си знае годините и е с газово ЛАВАТО, до преди няколко дена всичко беше слънце, до момента в който колата изгасна и вече няма тихи обороти на газ! Изпарителят ми е с нови мембрани, клапаните са нови , почти цялото газово е подменено .....та не знам от къде да почна ! Някой да има идея какво става? На бензин тихите обороти си ги има , само на газ гасне !
Предварително благодаря



Тема Re: Проблем с газовото!нови [re: T72OFen]  
Автор ШkoдaМодератор (Speedster)
Публикувано30.05.03 20:58



Ами като за начало, опитай да получиш празния ход със завъртане на пластмасовия винт на изпарителя в едната или в другата посока!

Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Re: Проблем с газовото! [re: T72OFen]  
Авторnoname (Нерегистриран)
Публикувано31.05.03 00:38



ami obarni se kam servise be pich ima firmeni servisi na lovato
tuka da ne ti ja opravjat prez foruma
akali mnogo ama nikoj nisto ne razbira
zasto ne mojesh da opanesh edna madama pred 10 dushi
stoto vseki ste dava akal



Тема Re: ЗА nonameнови [re: noname]  
Автор ШkoдaМодератор (Speedster)
Публикувано31.05.03 09:11



Приятел, като гледам на всяка манджа си меродия и най-важното-рекламите за сервиза си ги запази за темата за реклами!
За сега "ЖЪЛТ КАРТОН"!

Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Re: Проблем с газовото!нови [re: noname]  
Автор T72OFen (phone tester)
Публикувано31.05.03 10:09



Първо, не съм искал някой да ми оправи колата а съвет какво може да и има ! Аз от коли не разбирам и търся съвет не помощ! Проблема се оказа в един маркуч който се е спукал и влиза въздух, а ти можеш да си смениш тона с който пишеш !



Тема Re: Проблем с газовото!нови [re: noname]  
Автор KKP (??)
Публикувано31.05.03 14:51



Ако найстина го мислиш това дето го пишеш мога ли да попитам какво правиш в клуба?
Аз също не разбирам но досега съм получил много ценни съвети и на няколко пъти съм се справял с проблема благодарение на клубовете което ми е спестило доста време, разправии и пари.
Преди седмица приятел даде 100 кинта за настройки ... и резултата е влошаване ... да ти е*а сервизите мога само да кажа...
Наистина има добри сервизи (най-вероятно) но аз не ги знам каде са....
Най-добрия вариант е не да ходиш във фирмен сервиз а да отидеш в един фирмен магазин....да си вземеш една кола като хората и да забравиш за проблемите на старите щайги....ама реалността е друга ...така че мога само да кажа да са ни живи и здрави клубовете и хората в тях дето помагат....а такива като теб....ходете си по "фирмените сервизи"




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.