Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:23 21.05.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Кажете си впечатленията от GIGнови  
АвторSlick (Нерегистриран)
Публикувано11.05.03 00:44



Интересуват ме мненията на хората монтирали GIG на колата си .
На кои марки не работи стабилно ( ако има такива ) ?
Качествено ли я монтират ( по-специално сервиза им в София ) ?
Как е динамиката спрямо бензина ( трябват ми субективни мнения а не - "винаги има малък спад в мощността" )?
Ще съм ви благодарен ако ми дадете линк към сайт където е обяснен принципа на работа на GIG .



Тема Re: Кажете си впечатленията от GIGнови [re: Slick]  
АвторlNJECTlON (Нерегистриран)
Публикувано11.05.03 11:56



Ще съм ви благодарен ако ми дадете линк към сайт където е обяснен принципа на работа на GIG .





Мога да Ви дам да прочетете патента на системата, ако се интересувате от техническите параметри и принцип на работа !!! Или да отговоря на конкретни въпроси ако мога !

На останалите въпроси нека да отговорят потребителите. Аз само мога да се радвам да прочета положителните или отрицателни мнения за да коригирам работата си !

инж. Дойновски



Тема Re: Кажете си впечатленията от GIGнови [re: Slick]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 09:18



Az sam mnogo dovolen ot GIG.

Otlichna dinamika (kato benzin), otlichen razhod - praznicite (01.05-06.05) minah 2200 km. - karal sam s okolo 120 km/h (na momenti 160), okolo 100 km gradsko - sreden razhod 9 l/100 km. Kato se ima predvid, che kolata e 2300 cc - tova e poveche ot idealno.

Ne useshtam spad v moshtnostta. Veroytno ima takav, no e tolkova malak, che ne se useshta.

Za rabotata na eng. Doynovski moga da kaja, che e perfektna. Osven, che mi postavi GIG-a, taka mejdu drugoto mi opravi i parnoto (neshto beshe spryalo da se izklyuchva). Choveka ne samo, che pipa dobre, no si razbira ot rabotata i znae kakvo pravi.



Тема Re: Кажете си впечатленията от GIGнови [re: MB]  
АвторAlex (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 09:50



Здравейте, къде мога да се свържа с инж. Дойновски? значи при мен случая е следния- карам АУДИ Б4 2,0 пълна инжекция. монтирах му АГУ- самоче по стандартния начин- и нещо много се скопи горкото.....абе върви, ама не като на бензин. Въпроса ми е с колко лева и за колко време мога да заменя съществуващата газова система на колата ми с ГИГ??? чувам че ГИГ-а се монтира като се пробие отвор в смукателния колектор- има ли вероятност да се пробие точно в точка, където се получават някакви завихрения и да се прецака работата? исками ксе и ако е възможно монтажа да завърши в рамките на един ден, след който ден да ме чакат дълги години безпроблемна работа, а не ежеседмично посещение на майстори...абе интересувам се от всичко по темаат. предварително 10х



Тема Re: Кажете си впечатленията от GIGнови [re: Alex]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 10:02





pogledni Contact - tam ima telefon i adres



Тема Re: Кажете си впечатленията от GIGнови [re: MB]  
АвторNik (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 13:58



И аз да попитам. Какво е предимството пред изпарителя? Колко е разликата в цената? Колко по-икономично ще бъде спрямо изпарител? На карбураторни машини /карам ВАЗ 2105/ може ли да се монтира, и има ли смисъл да заменям изпарител Ловато с ГИГ?



Тема Re: Кажете си впечатленията от GIGнови [re: Nik]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 14:19



E to sha ti izleze kolkoto ti struva kolata



Тема Re: Кажете си впечатленията от GIGнови [re: MB]  
АвторNik (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 14:25



Значи си правя следните 3 варианта като извод:
1 или е много скъпо.
2 или смяташ че колата ми не струва и 5 пари
3. хобав кон, но кьорав и не тегли.



Тема Re: Кажете си впечатленията от GIGнови [re: MB]  
АвторNik (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 16:01



Просто исках да вляза в час. Да знам за какво става дума.



Тема Re: Кажете си впечатленията от GIGнови [re: Nik]  
Автор Benton ()
Публикувано12.05.03 23:20



Mi to bi triabvalo ako se montira gazov injekcion na karburatorna kola, razhoda na gaz da e po nisuk ot tozi na benzin? Che v takuv sluchai zashto da ne si struva. Dori kolata mi da struva 1000 lv, ako imam namerenie da ia karam pone 5 godini, uredbata shte se izbie. A shtom kato se dupchat kolektori i t.n., se montira dublirashta injekcionna systema, ne vijdam prechki da se sloji i na karb. kola?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.