Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:28 30.05.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Възможно ли е?нови  
Автор Fly (отракана)
Публикувано14.05.03 12:09



Здравейте! Имам следния проблем възможно ли е от лоша газ колата ми сама да ускорява обороти и въобще да не се успокоява и се чува някакво притракване отпред при вдигателя, направо кошмар. А преди това си вървеше направо отлично, нямах никакви забележки, заредих от една газостанция и проблема моментално се появи затова си мисля, че може газта да е лоша. Да уточня само марката на колата Опел Кадет 1.4i, а газовата уредба е Lovato. 2 години я карам колата вече, досега не е давала никакви дефекти. И най-лошото е че въобще не върви та да я изгоря тая газ и да сипя нова да видя дали ще се оправ, имам чувството, че като се форсира сама, всеки момент ще гръмне.
Ще съм много благодарна, ако някой има идея въобще дали може да е и от нещо друго по колата така, знам че ще кажете майстор и натам съм тръгнала, ама исках и друго мнение преди това, че като видят сама жена майсторите и само ментят, не ми е за парите, ама защо да ме правят на будала.


Редактирано от Fly на 14.05.03 12:10.



Тема A na benzin kak e?нови [re: Fly]  
АвторPRR (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 12:55



Shtoto ako tam sashto prawi problema znachi ne e gasta....



Тема Изгори си газта първо и после зарединови [re: Fly]  
Автор imitev (питомен OpelFan)
Публикувано14.05.03 12:59



на друго място - примерно на ОМВ... после ще се занимаваш с майстори и уредби... те няма да избягат...




Тема Re: A na benzin kak e?нови [re: PRR]  
Автор Fly (отракана)
Публикувано14.05.03 13:03



на бензин няма проблем, затова реших, че е от газта.



Тема Re: Изгори си газта първо и после зарединови [re: imitev]  
Автор Fly (отракана)
Публикувано14.05.03 13:05



Благодаря, но тя е супер гадна, и въобще не върви, а не е малко, в смисъл доста трудно ще я изгоря. Посъветваха ме да я изпусна и после да заредя да видя как ще е, сега в обедната почивка мисля това да правя. Какво ще кажеш?



Тема Pishi otkade zaredi....нови [re: Fly]  
АвторPRR (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 13:25



Da ne zarevdame i nie ot tam



Тема Re: Изгори си газта първо и после зарединови [re: Fly]  
АвторNik (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 13:27



Мисля че е рисковано да изпускаш газта ще омиришеш на всякъде и не дай си боже да се появи някоя искра и довечера ще те гледаме в новините.



Тема Re: Изгори си газта първо и после зарединови [re: Nik]  
Автор Fly (отракана)
Публикувано14.05.03 14:02



Значи ето какво направих, изпуснах газта и най-интересното въобще не миришеше на газ, все едно въздух изпусках, никаква миризма, след което си заредих малко газ от топливо, веднага нещата драстично се оправиха и сега само за малко отвреме на време вдига обороти и за секунда се оправя, човека, който изпускаше газта ми каза, че има остатъци и докато не ги изгори напълно така ще прави, няма начин цялата газ да я изкараме от бутилката. Злополучната газостанция е Джип Газ по Ботевградско шосе, отляво се пада като излизаш от София и минеш под моста, НИКОГА, АМА НИКОГА не зареждайте оттам, аз заредих по принуда и ето какво стана. Да се надяваме, че засега проблема е решен.
P.S. За съжаление, няма да ме дават по новините



Тема Re: Pishi otkade zaredi....нови [re: PRR]  
Автор Fly (отракана)
Публикувано14.05.03 14:04



Джип Газ / Gip Gaz/ малко по надолу обясних къде е точно тази от която аз заредих, и се проклех сто пъти след това



Тема Re: Изгори си газта първо и после зареди [re: Fly]  
АвторNik (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 15:39



Радвам се за теб.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.