Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:12 23.05.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема BRCнови  
Автор King Rat (ne murzeliv)
Публикувано10.05.03 13:26



Kolegi i az da se obadya s moite bedni znaniya. Po-skoro da gi obogatya - ot izvestno vreme nasam BRC-to mi (Vectra C20NE) ne mi dava takuv dobur start kakto go e pravilo. hodih, praviha mu remont, posle nastroiki, patuvah do Italy - ne e losh razhoda, ama starta mopje i da e po-dobre. Znam, che mu pribirat platnoto ot shestograma, zashtot inache trudno go nastroivat, ama mi omruzna da im plashtam po 15 leva vseki put. Ta ka kda si go napravya da durpa malko po-dobre, a ottam i razhoda shte se opravi- inache vse i e po-obogatena smestta?



Тема Re: BRCнови [re: King Rat]  
Автор imitev (питомен OpelFan)
Публикувано10.05.03 16:09



смени си въздушния филтър и ще ти падне разреждането преди дроселовата клапа - от там и засмукваната газ без да въртиш настройки... въобще на 15 20 000 км трябва да се сменя в. филтър при каране на газ.




Тема Re: BRCнови [re: imitev]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано10.05.03 21:03



15-20?! Не е ли безумно много това?



Тема Re: BRCнови [re: TheSaint]  
АвторDlNl (Нерегистриран)
Публикувано10.05.03 22:05



Ka she e bezumkno mnoo be! tuk vav Vratza na taksitata sam vijdal na po 250000 km filtri de gi dupchim veche s otverkata che nemoe da vlezne vazduh!
CHAO



Тема Re: BRCнови [re: DlNl]  
Авторkиkи (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 20:04



Смяната на въздушния филтар се извършва на 5000 км.



Тема Re: BRCнови [re: King Rat]  
Автор King Rat (ne murzeliv)
Публикувано13.05.03 09:54



sega, az moyat akolica si ya gledam maximalno spored vuzmojnostite mi - smenya filtri na 10 000 km, nastoivam si izpraitely apredi zimata i predi lyatoto, paly avinagi na benzin i t.n. Ta zatova si vikam, ako nyakoi znae kakvo mu se regulira na izparitelya, ama ne oneya dvete vrutki za vodta i vuzduha, a otzad na samiya ipzritel , da kaje. mersi



Тема Re: BRC [re: kиkи]  
Автор imitev (питомен OpelFan)
Публикувано13.05.03 11:04



на опела ми му дават смяна на в. филтър на 30 000 км





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.