Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:27 20.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема BRC vs Lovato ....  
Автор3Bepa (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 18:38



Sobstwenik sym na avtomobil Opel Astra 92g. 1800 monoinjection, iskam da si sloja gazowa uredba, bih bil blagodaren ako mi pomognete v izbora na markata AGU, kakto i tipa, i syotwetno da mi poso4ete kyde montirat ka4estweno gazowi uredbi.
Ako niakoi ima vozilo kato moeto moje da mi drasne dali e dowolen ot agu-to i kolko mu har4i.
Az li4no se duoomia mevdu Lovato i BRC. Serwiza na BRC go namerih tam mi izkat 510 lw s montaja s gazowa butilka w formata na rezerwna guma, izwod za zarejdane otwyn i awtomati4en prewkliu4watel na goriwoto/benzin gaz/.



Тема Re: BRC vs Lovato ....нови [re: 3Bepa]  
АвторPlamen (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 22:40



Karal sam sashtata astra 2 godini na gaz. Beshe Renco-landi i Lambda control na lovato kojto az i montirah dopalnitelno. Varvi sas slednite zabelezhki.
Sled kato karash na gaz se shashka ECU to i triabva da otkachash akumulatora za izvestno vreme. Dori se stiga do tam che v edin moment ne pali izobsto.
Osobenosti:
1. Ecu sledi injectora dali raboti. Kato se prekasne s rele triaba da se slozhi rezistor, kojto da lazhe ECUto che vsichko e nared. Tova e za da spestish pari inache ima i gotovi reshenia.
2. Napravi si lamda sonda simulatora kojto imitev predlaga. Az go napravih, no s malka modifikacia. Ne sam ubeden dali sam prav ama ne vidiah lampata poveche nikoga da svetne.
3. Prigotvi se psigicheski za minimalen razhod na dalag pat ot 10 na 100. Na gradsko pak tolkova + benzina za palene dokato zagree (ne e malko).
Inache varvi super. Ot 170km/h nagore ne iskashe da darpa ama vkluchvash ne benzin i hvarchish:)))))))



Тема Каква модификациянови [re: Plamen]  
Автор imitev (питомен OpelFan)
Публикувано13.05.03 10:56



си направил на схемата ???




Тема Re: BRC vs Lovato ....нови [re: 3Bepa]  
Автор BRC (LPG)
Публикувано14.05.03 02:13



barkash cenata -450lv.



Тема Re: BRC vs Lovato ....нови [re: BRC]  
Автор3Bepa (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 16:26



Imah predwid 510 lv vkliu4va i emulator za lambda sondata.
T.e. ne bih iskal da mi sweti check engine i da mi trupa greshki., pone az ostanah s takowa vpe4etlenia kogato pitah ako s emulatora e 450 lv oste po-dobre.



Тема Re: BRC vs Lovato ....нови [re: 3Bepa]  
Автор BRC (LPG)
Публикувано15.05.03 08:54



+25 lv



Тема Re: BRC vs Lovato ....нови [re: BRC]  
Автор3Bepa (Нерегистриран)
Публикувано15.05.03 09:57



BRC ako rabotish v serviza na BRC v Drujba - helpvai.



Тема Re: BRC vs Lovato ....нови [re: 3Bepa]  
АвторЛaиka (Нерегистриран)
Публикувано15.05.03 15:25



Тези цени за емулатора и автоматичния превключвател за горивото - за българси или италиански става дума?



Тема Re: BRC vs Lovato ....нови [re: 3Bepa]  
Автор BRC (LPG)
Публикувано16.05.03 09:20



Kakvo da helpvam?



Тема Re: BRC vs Lovato ....нови [re: BRC]  
АвторAsrta 92 (Нерегистриран)
Публикувано20.05.03 17:38



BRC kakvo predstawliawa tozi emulator koito struva 25lv ?
Ne bih jelal da e rele, koeto da prekyswa ECU-to periodi4no.
Predlagate li Lambda control, i ako da kolko struva. Awtomati4nia prevkliu4vatel kak prevkliu4wa - na oboroti, na temeratura ili na dwete ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.