Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:58 10.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Как вдигате такива скорости на газ???нови  
АвторPиkapдo (Нерегистриран)
Публикувано07.05.03 22:03



Аз имам Фиат Темпра 1.8 и.е. 101 к.с. - 1995 г. и на газ не мога да вдигна на равно повече от 110 - 120 км. и то като настъпвам здраво, да не говорим по нагорнище. там съм умрял. А ако пусна климатика - плаче мамата. Иначе на бензин колата си е резачка.
Това което забелязвам е, че ауспуха почернява леко - абе не много леко.
Кажете моля Ви, за какво става въпрос и как може да се оправи работата защото не обичам да се мотая по пътищата като костенурка. Иначе на газ харча 10 на 100 км. - не зная много ли е или малко или пък нормално?



Тема Re: Как вдигате такива скорости на газ???нови [re: Pиkapдo]  
Автор maniqshki (прелитащ)
Публикувано07.05.03 22:33



аз имах подобен проблем с мойто Жуотно( Волво 345GLS , 2000 кубика) та при мен , при монтажа ми сложиха кьопава плочка само с един вход за подаване на газ и един маркуч( сори за невежеството ама не отбирам много от такива работи , ама съм патил и затова ти казвам). Ходих на един маистор да ми я види , и той като видя се хвана за главата :Как , вика , тоз голям мотор ще го хранят с толкова малко газ! и ми смени плочката и сега съм с два маркуча на подаването на газта , направо летя, 185км/ч !
така че гледай , а и най вече това дали изпарителя ти е подходящ за твоята кола.
айде успех в начинанието

ха сега де?!


Тема Re: Как вдигате такива скорости на газ???нови [re: maniqshki]  
Автор Benton ()
Публикувано08.05.03 00:07



Vuzmojno e i da sa ti pritvorili vintovete za gazta i ot tova da e kato spunata. Opitai purvo kato gi ohalbish na polovin oborot, ako se podobri, znachi si na prav put. Inache e mnogo malko da digash samo tolkova s 2.0 dvg. Az s moiata s 1.3 sum stigal do 140 km/h, i imashe oshte kude da ide pedala nadolu, a harchi kum
9 /100 gradsko



Тема А така..нови [re: Pиkapдo]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано08.05.03 00:13



виж колегите какво ти пишат и няма да сбъркаш.. марш веднага при читави майстори.
А аз засега не моаг да се засека, щото трябва да ходя до Пловдив.. само на резервната писта мога да се ускоря до максимума на колата, а аз дори и на бензин не и го знам
Но знам че съм правил с първата газова 215км и дотам беше, щото бях с плочка, а сега трябва да съм докато може дзверо..



Тема Re: Как вдигате такива скорости на газ???нови [re: Pиkapдo]  
Авторaxial (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 00:27



Намери си читави майстори...
Имам Нисан Примера 1,6 на газ и с климатик вдига 195
Може да се окаже и само въпрос на настройка...имал съм го твоя проблем и се е решавал само с една настройка от разбиращи газаджии.



Тема Re: А така..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор julys (каращ 205)
Публикувано08.05.03 00:54



оправиха ли ти въздухомера? сега как се представя гигишето?

br



Тема Оправиха гонови [re: julys]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано08.05.03 13:55



сега се върна явно на нормално харчене.. не че то е малко, ама за тоз двигател толкоз



Тема Re: Оправиха гонови [re: Чepнorлaв]  
Автор Bard (R19 109 hp)
Публикувано08.05.03 18:38



E, 4ernoglav, ti trepesh vsichki tuka s tvoq razhod na gorivo :) No ti puk si s golqm motor:) Az s 1.8i pod 15 /100 s moeto rende ne moga da padna:)



Тема Реглаж му е майката!!!нови [re: Bard]  
Автор imitev (питомен OpelFan)
Публикувано08.05.03 20:44



Аз навремето горях 13/100 градско с 1.4 и вярвам че няма невъзможни неща




Тема Не ти е наред изпарителянови [re: Pиkapдo]  
АвторKosta (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 21:00



Иди на регулировка и виж колко киловата пише на него.
Аз съм с Пасат 1.8 моноинж и съм го карал със 160-180 на газ с трима човека и хладилна витрина в комбито.
Иначе на извънградско харчи 8, на градско дига до 11.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.