Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:29 23.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Neshto prekasva veche mi pisnaнови [re: 4O5 GRl]  
Автор mariobg (<-незнаещ->)
Публикувано12.05.03 16:36



Privet pi4...
Az sasto si slozih gazovata uredba vav tozi serviz predi pove4e ot godina i ne sam imal nikakvi problemi s neia, kato izklu4im 4e ne beshe dobre nastroena i kolata goreshe edno i sasto kolo4esvo gaz nezavisimo ot na4ina na karane i usloviata. Verno, 4e kolata mi e druga, no sam siguren 4e uredbata e sastata Lovato elekronen izparitel s termodat4ik i oboroti za avtomati4no prevklu4vane. Minal sam ve4e nad 25000 sas tazi gazova uredba i kato izliu4im malkoto nedoglezdane na marku4ite, koito sa samo nabiti bez skobi po tiah i ot goliamata zega se razmekvat i vednaz mi se slu4i da izleze marku4a ot plo4kata vsi4ko drugo e na 6.
A po vaprosa s oborotite pri men e sastoto , no moite se komandvat ot komputara i kogato ia palia vinagi e na 1000 liatoto, a zimata estigala i na 1600, no sled kato sgree dvigatelia vsi4ko si ida na miastoto i zaspivam na 800, da ne bi i pri teb da e taka a da ne si zabeliazal?????
ako sam pomognal - ura, ako li ne pone ne sam navredil....



Тема Това беше за човека с вектрата...нови [re: 4O5 GRl]  
Автор imitev (питомен OpelFan)
Публикувано12.05.03 16:47



Ти си виж свещите и кабелите...

Ако не си ги сменял скоро - смени ги... Мисля че ти прави backfire в колектора на газ... На бензин не го прави по принцип. Затова не се слагат обикновени изпарители на коли с пластмасови колектори...




Тема Re: Neshto prekasva veche mi pisnaнови [re: 4O5 GRl]  
АвторPRR (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 16:47



Ami ne moga da ti kava shtoto moito garne e precakano i watre si chuka neprekasnato i da ima neshto niama da razbera.



Тема Re: прав си - дави се...нови [re: imitev]  
АвторPRR (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 17:10



Zasega ne smiatam da pipam. Werno che e dosta kofti, no inache kolata warwi, harchi 8.5-9 na dalag pat i ikolo 11 na gradsko. Towa, pone men, me ustrojwa zasega. Ako se wloshi shte pipam!
Az sam na principa: Ne pipaj neshto deto raboti



Тема za imitevнови [re: imitev]  
Автор4O5 GRl (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 17:21



zdrasti mersi za infoto....obache na stend-a akto regulirat gazovata uredba ne se li razbira dali ne sa sviat sfeshtite i kabelite shtoto samo ei taka za probata ne mi se davat pari za kabeli i sveshti...


btw ima li po razlichni modeli sveshti kogato karash na gaz??

10x in advance....
ako vaaprosa e tap izviniavaite sega pochvam da se interesuvam



Тема Ако не искаш да сменяш - твоя волянови [re: 4O5 GRl]  
Автор imitev (питомен OpelFan)
Публикувано12.05.03 17:40



Свещи, кабели и филтри са консумативи и трябва да се сменят на колкото километри е написал производителя.

Ако ти не си сменял свещи от както си я купил колата - по добре ги смени... Предния собственик бъди сигурен че не ги е сменял преди да продаде колата!




Тема Re: според мен...нови [re: PRR]  
АвторSamara (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 10:12



Според мен изпарителя не реагира своевременно на рязко увеличения въздушен поток та да пусне пропорционално газ. Нещо запушено , втвърдена мембрана и пр.



Тема Re: относно принципа...нови [re: PRR]  
Авторsamara (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 10:21



Освен ако не искаш да видиш защо работи!



Тема do 405gri- za svestiteнови [re: 4O5 GRl]  
Авторdani (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 11:34



za rabota na gaz se predpo4itat svesti s srebaren elektrod/silver/.takiva svesti bosh struvat 5.20 lv. ednata.az si kupih edni 4e6ki po 3 lv.ednata.kolata siakas olekna s 200 kg.a starite si biaha hubavi ne 4e ne sa stavali i zatova da varvi sega pove4e.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.