Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:17 18.05.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Газов инжекцион колко чини?  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано16.04.03 14:21



Не знам дали така му е името ама иде реч за тия новите системи дето са с църкалки на всеко цилиндро за газ. Чудим се колко парички струва едно такова чудо за опел гси 2000 кубика и какви са му предимствата пред газовата уредба с обикновен изпарител и централно пущане на газа?
Много съм ви благодарен предварително ше знаете, също ако някой намери така джаджа за 500 кинта има каса бира от мен!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Газов инжекцион колко чини?нови [re: Ascona83]  
Автор ThE AnimaL (hate titles)
Публикувано16.04.03 14:43



1500-2000 ako kolata ti e pod 150 konja. Nad 150 konja stigat i do 3000. Az imam mondeo 2.0 136ks i samo tva moga da si sloja za da sam siguren. Inache ne davat garancija. Super skapotiika e :( no zapazva razhoda i dinamikata na dvigatelja kato pri benzina. Vpruskva direktno v duzite, ima si sobstven komputer i tablo. got e :) ako iskash da prejalish 1800 kinta

Trudno e da si nevidim ...


Тема То при тези ценинови [re: ThE AnimaL]  
Автор imitev (питомен OpelFan)
Публикувано16.04.03 17:28



по добре си карай на бензин... за какво ти е газта ???




Тема Re: То при тези ценинови [re: imitev]  
Автор 4x4 (<>)
Публикувано16.04.03 18:00



че кво им е на цените - 63 ст мисля не е зле

Opel Vectra 2.0 4x4, ON-ROAD


Тема Re: То при тези ценинови [re: 4x4]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано16.04.03 21:54



Абе те цените на газа са едно а на газовата уредба сувсем друго
при 1500 кинтири газова нема смисъл от нея верно си е, поне за колата която искам да я слагам, щото то ше се окаже че колата ше е по-евтина от газовата, това е опел все пак не е БМВ или мерцедес 2002 година!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Имах предвид цените нанови [re: 4x4]  
Автор imitev (питомен OpelFan)
Публикувано17.04.03 10:08



уредбите... при разлика грубо 3 лв. на 100 при каране на газ за да избиеш 1500 лв уредба има няма 50 000 км ще трябва да минеш




Тема Ми то зависинови [re: imitev]  
Автор 4x4 (<>)
Публикувано17.04.03 10:16



от цената на колата Асконата е прав, ако си взема кола за 20000 лв бъди сигурен че такава ще си сложа

Opel Vectra 2.0 4x4, ON-ROAD


Тема Ако гледаш на това като инвестициянови [re: 4x4]  
АвторTurboDizelKombi (Нерегистриран)
Публикувано17.04.03 12:15



Погледна ли тук.

http://lpg.search.bg/realindex.html

ако направиш към 20000км ще си избиеш парите за ГиГа - 1200лв - според сайта. (Сметката е при 1.32 бензин и 0.63 газ.)
Ако имаш парите и ги държиш в банка няма да станат много повече (3-5% лихва). Така, че ако караш повечко смисъл финансов мисля има.



Тема Re: Ако гледаш на това като инвестициянови [re: TurboDizelKombi]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано18.04.03 14:22



Абе смисъл че има има, ама пари няма толкоз :(
Обадих се във фирмата говорих с хората и те самите се съмняват че има смисъл за това опелче да се вкарат толкоз пари...
Ако имам 1200 кинта обаче бих ги дал ше знаеш

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Ако гледаш на това като инвестициянови [re: TurboDizelKombi]  
Автор BobyB (непознат )
Публикувано18.04.03 23:28



Abe smetkata izglezhda dobre, ama kyde e taia gaz za 0.63???? Imashe edna onia den deto prodavashe na tolkoz, ama mnogo byrzo se "popravi"... Ne iskam da komentiram tuka kak naglo ni lyzhat gazadjiite, che shte me cenzurirat
Az dori veche si mislia dali da ne mina napravo na benzin, ako i da e po-skypo, samo i samo da ne im pylnia gushite na tia kopeleta!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.