Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:43 27.09.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: OSTE LI NE SI OPRAVIL KOLATA BE ?нови [re: Hиkи]  
АвторBOJKO (Нерегистриран)
Публикувано30.04.03 02:10



Moje i da si prav.Sigurno az sam sme6en,no iavno ne sam te razbral pravilno.Ti vsa6nost niama6 jelanieto da se potrudi6 i sam da otstrani6 problema,a az v roliata si na sme6nik si gubia vremeto da ti obiasniavam.Az ne sam gazadjia,prosto VIALLE mi e hobi i go pravia za sporta.Ot tuk triabva da se seti6 4e tvoite pari ne me interesuvat.Bih ti pomognal i to bez izpardianite ti 200 lv,ako vmesto reporta , koito si mi varnal,be6e napisal:NAPRAVIH TOVA , KOETO MI PREPORA4A,NO EFEKTA E . . . Podoben otgovor sas sigurnost ste me zaintriguva pove4e ot sumite , koito mi predlaga6.Kakto ve4e ti spomenah, pravia go za sporta.



Тема Re: OSTE LI NE SI OPRAVIL KOLATA BE ?нови [re: BOJKO]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано30.04.03 14:19



За BOJKO

За мен дискусията с теб приключи.
Благодаря ти за помоща.
Аз нито разбирам от газови уредби нито тава ми е хоби - затова не рискувам сам да скубия и да и свързвам кабели.
Преди седмица отпечатих твоите съвети и ходих при майстор газаджия, но той каза че това не би решило проблема.
Пак ти благодария за това че ми предлагаш да ми помогнеш "bez izpardianite мi 200 lv" но от човек който се обръща към непознат със "sme6nik" - не бих приел нощо.



Тема Re: OSTE LI NE SI OPRAVIL KOLATA BE ?нови [re: Hиkи]  
Автор VladoR (любител)
Публикувано30.04.03 14:45



Приятелю,
подкрепям всичко от последния ти постинг, но според мен то се отнасяше до формата, по съдържание Боби ти предложи според мен правилна идея, която ще опитам да представя по-простичко. Не че е лесно от дистанция, но все пак. Ако автомобилът ти (пълна инжекция) е с конвенционална газова уредба, то тя по-скоро няма нищо общо с компютъра на автомобила, а проблемът ти е с електрониката, която управлява/превключва режимите газ и бензин. Това обяснява, защо ПАРАЛЕЛНО поставен ключ (от вероятно гражен майстор) не върши работа.
Изход? При положение, че сам не се осмеляваш да пипаш, ти остават две възможности:
1. СМЯНА - в оторизиран (или друг гарантирано читав) сервиз ти СМЕНЯТ (чиста работа, а не кръпки с паралелни ключета) автоматичния превключвател на режимите, като ти върши работа всякаъв сервиз (в смисъл не само представителен на твоята марка изпарител), или
2. РЕМОНТ - намираш приятел/познат, който разбира от слаби токове. Парзоната Х отваря електрониката за управление на режимите и току-виж открие, за какво става дума.
Успех.



Тема Без да защитавам никого...нови [re: Hиkи]  
Автор imitev (питомен OpelFan)
Публикувано30.04.03 16:17



Само да попитам:
Този майстор "газаджия" при който си ходил оправи ли ти проблема ???




Тема IZVINIAVAM SE ZA OBRASTENIETO!нови [re: imitev]  
АвторBOJKO (Нерегистриран)
Публикувано01.05.03 01:08



Prosto se iadosah,kak edin 5-minuten problem moje da se proto4i 2 sedmici.V kraina smetka za kakvo e tozi forum?Kato ti pi6a,az iskam da te "po4erpia s re6enieto",otkazvaiki mi na tozi jest ti fakti4eski me obijda6.Ako si predubeden v kompetentnosta na u4astnicite v foruma i se doveriava6 samo na profesionalni maistori , to nedei da ni iska6 saveti.



Тема Re: OSTE LI NE SI OPRAVIL KOLATA BE ?нови [re: VladoR]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано01.05.03 12:50



За VladoR

Благодариа за подкрепата и за подробното обяснение.
Ако имасш адрес или телефон на такъв "оторизиран (или друг гарантирано читав) сервиз" в София моля пиши ми.
Тук в Плевн не открих такъв.



Тема Re: Без да защитавам никого...нови [re: imitev]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано01.05.03 12:57



За imitev

Не!



Тема Re: Без да защитавам никого...нови [re: Hиkи]  
Автор imitev (питомен OpelFan)
Публикувано01.05.03 19:05



Значи той ми прилича на обикновен българин:

Не знам как трябва да е, но и така не е...

Смени си сервиза и майстора... Това мога да те посъветвам аз. Повечето са абсолютни смешници...

Аз съм от Русе и мога да ти препоръчам само хора в Русе за ремонта.

И аз мисля че проблемите са ти в електрониката за превключване газ/бензин.

Със здраве!




Тема Re: Help Peugeot 405нови [re: Hиkи]  
Авторattlas (Нерегистриран)
Публикувано02.05.03 12:29



VIALLE си имат представители за България. Пробвай там да попиташ за проблема.
http://www.autogas.dir.bg



Тема Re: OSTE LI NE SI OPRAVIL KOLATA BE ?нови [re: Hиkи]  
Автор VladoR (любител)
Публикувано07.05.03 09:15



виж в http://brc.hit.bg/ (но сега нещо няма връзка).
факс02/9788919
е_mail: brcbg@abv.bg

Става въпрос за представителния сервиз на BRC. Аз лично (пък според постингите напоследък и други колеги) съм много доволен от тях: вече 9 месеца и над 10.000км никакви грижи след тяхната интервенция. Успех.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.