Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:56 01.05.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Защо е така?  
Автор tsvet4O ()
Публикувано09.02.03 16:27



Колата е Рено Клио и на газ работи отлично.... На бензин обаче глъхне и се дави.. Сещате ли се за друга възможна причина освен горивен филтър???

Съединението прави силата! Audi Quattro


Тема Re: Защо е така?нови [re: tsvet4O]  
Автор imitev (смел съм)
Публикувано10.02.03 11:25



Променено сечение на всмукателния колектор в следствие на монтирания там смесител.

И моята кола прави така на бензин сутрин докато е студено. Дюзата на моноинжекциона пръска в/у смесителя и колата се дави и гасне...



Тема Re: Защо е така?нови [re: imitev]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано10.02.03 12:21



Това би трябвало да значи, че няма решение на въпроса

Съединението прави силата! Audi Quattro


Тема Re: Защо е така?нови [re: tsvet4O]  
Автор imitev (смел съм)
Публикувано10.02.03 12:34



ако проблема е като при мен - не... защото не му обръщам внимание, а като загрее и се оправя защото се стопля колектора от водата и почва бензина да се изпарява по-лесно...

Може да се махне смесителя и да се пусне щуцер, или да се сложи над дюзата...

При тази кола как е ???



Тема Re: Защо е така?нови [re: imitev]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано10.02.03 12:44



И аз незнам как е... Не че е много фатално, аз по принцип карам ан бензин само по магистралата за профилактика / продухване/, така че не ми е фатално... Ама като свърши газта, докато стигна до бензиностанцията / защото аз зареждам само на една/ направо се побъркавам..

Съединението прави силата! Audi Quattro


Тема Re: Защо е така?нови [re: tsvet4O]  
АвторNik (Нерегистриран)
Публикувано10.02.03 16:27



Прегледай си поплавъка моя се беше пробил защото на бензин само паля и от сътресенията започнал да опира в дъното на поплавковата камера и се беше пробил, от та се качва нивото до където си иска и се давеше.



Тема Re: Защо е така?нови [re: Nik]  
АвторA (Нерегистриран)
Публикувано26.02.03 00:35



Probvaj centrovkata na benzin na gazoanalizator. Prepory4vam SBA Gorublene.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.