Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:16 19.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема OMV Sucks!!!нови  
Авторplaer (Нерегистриран)
Публикувано02.11.02 14:07



Zdravejte kolegi.

Dnes za prav i _POSLEDEN_ pat zaredih na OMV (novata benzino-gaz stanciq v drujba).

Nqma da komentiram sluchkata zastoto sam besen.
Prosto malko fakti.

Uspqha da zaredqt 47 litra gaz v 50 litrova butilka.
Tova v blizo trigodishnata mi praktika s AGU na tozi avtomobil nikoj ne e uspql da napravi.
Maximum-a koito e pobirala tazi butilka do sega e 42 litra.(kakto i bi trqbvalo da bade)

Na vsichko otgore v butilkata trqbvashe da ima mejdu 5 i 7 litra sadejki po 3 godishnite mi nabludeniq varhu razhoda na tazi kola.
(Vinagi nuliram kilometraja si pri zarejdane i znam kolko sam izminal).

Anyway, _nikoga_ nqma da povtorq greshkata si.

The choice is yours. No moq savet e da imate edno na um.

pozdravi,
plaer



Тема Re: I na men.....нови [re: plaer]  
Автор KR-16V (Бесния)
Публикувано02.11.02 15:08



se e sluchvalo. No naposleduk ne sum zabelqzal. Tova e ot pistoleta im, mnogo e silen. Az zatova im kazvam kato pochne da skurca (onzi stranen shum koito izdava kato se ponapulni botilkata) da sprat. No ne mi se e sluchvalo samo tam, i na lukoil ponqkoga stava sushtoto.


Няма значение дали караш бавно, важното е да не спираш.

Тема Re: I na men.....нови [re: KR-16V]  
Авторplaer (Нерегистриран)
Публикувано02.11.02 15:30



Iskash da kajesh che vse pak sa vkarali 47 litra ?

zapochna da skarca na 38.

(BTW, tochno tolkova ochakvah che maximum ste vleznat)

plaer



Тема Ia da pitamнови [re: plaer]  
Автор KRa_si (neznaeshiat)
Публикувано02.11.02 18:50



Nov sym v tozi klub,imam Agy ot samo mesec i mi stana interessno v tazi tema.Moita butilka e 30litra. Ta znachi che moje da se pylni niakade do kym 25lita?
Taka li e?A stranno e che redovno ia pulniia do 25 litra kato vytre si ostavat 2-3litra vinagi i ne e dala dosega indikacii che se e napylnila do gore.Spored men vsichki lyjat v litrite



Тема Re: Пичовенови [re: KRa_si]  
АвторПaвeл (Нерегистриран)
Публикувано02.11.02 20:09



Почти стандартно положение е да се пълни до 80% от max-a на бутилката. Пише го дори на газ-колонките. Не се чудете толкова. Друг е въпроса ако ти го напълнят над тези 80% - въпрос на пистолети или на лъжа от страна на газаджиите.
Айде със здраве.



Тема Re: OMV Sucks!!!нови [re: plaer]  
АвторPatil (Нерегистриран)
Публикувано02.11.02 20:52



Edin savet.Zasechi sega kolko kilometri shte minesh.Moge da ti zasicha i klapana(sachmata) na poplavaka na butilkata.Az ne sam zabeliazal OMV da proiaviavat nekorektnost.E,probutvat ti poniakoga poizstinala skara v restorantite kam kompleksite, no tova ne se otraziava na rabotata na kolata!



Тема Re: OMV Sucks!!!нови [re: Patil]  
Автор Vectra 1.4 ()
Публикувано03.11.02 23:54



От около месец зареждам на OMV Враждебна - на влизане към София. Действително и на мен ми направи впечатление, че зареждат до максимума на бутилката. Преди зареждах на Топливо на околовръстното срещу Люлин където също са ми я пълнили до горе. Разлика намирам при ускоряване - преди при около 4000 оборота колата забива нов, докато сега продължава да си набира. Разход на гориво преди 8.0-8.5/100 - сега около 7.5/100 смесено градско и извънградско. Така че поне засега от тази OMV аз лично съм доволен.



Тема Re: OMV Sucks!!!нови [re: plaer]  
АвторDPJ (Нерегистриран)
Публикувано04.11.02 09:40



Spokoino i na men na Lukoil na letishteto mi naliaha 49 litra v 50 litrova butilka - kazaha che ne zatvoril poplavuka. Posle kato govorih s hora razni kazaha che se sluchvalo tova neshto - no riadko i prosto e nai-dobre da ne zarejdash na mesta deto ima goliamo naliagane pri zarejdane i problem niama da imash veche Tova shte pravia az veche...



Тема Re: OMV Sucks!!!нови [re: DPJ]  
Автор чичoвoтo (любознателен)
Публикувано04.11.02 13:06



А мене питаш ли ме на един селски Шел-газ (някъде между Сливен и Бургас беше) в смисъл не на Shell-бензиностанция, като ми бутнаха 33л в 30л бутилка
Та тогава му дадох на гЪзаджията пари за 30л и му казах че повече и господ не може събра..
Сега зареждам на Shell и OMV и повече от 28.5 не могат да вкарат. И от OMV съм по-доволен.



Тема Re: OMV Sucks!!!нови [re: plaer]  
АвторPatil (Нерегистриран)
Публикувано19.12.02 21:03



Moje da se kaje,che sam fen na OMV.Do vchera obache.Zabeliazah sluchaino kak broiachat na kolonkata zapochna napravo ot 1,20 lv.I tai kato butilkata beshe napalno prazna, reshih da zaseka kolko kilometra shte izmina.Izleze mi razhod 12 na 100.Neshto mamiat tezi momcheta.Sega pak shte proveria dali shte mi napraviat sashtia nomer.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.