Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:15 30.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема AGU za injection  
АвторNovak (Нерегистриран)
Публикувано09.12.02 22:41



Zdravejte,
shte sum vi mnogo blagodaren ako me osvetlite po sledniq vupros - haresal sum edna Mazda 626 2.0i 16V koqto e s AGU. Tova koeto me pritesnqva e che AGU-to maj e obiknovenno /nali za injection se slagat po-specialni?/ i pri tazi situaciq se pitam dali neshto ne e sdalo bagaja /computer ili elektronika nqkva ili kvoto i da e/.
Ako naistina neshto zdava bagaja kakvo e to i kolko struva da go restavrira chovek? Moje li da se precakva kolata do takava stepen che da e bezmislemo da q kupuvam.
Kakvo i kude da gledam za eventualen problem i kak moga 100% da se uverq che AGU-to e obiknovenno /ne e za takava kola/ ili che e suobrazeno i e slojeno AGU za injectoren dvigatel.



Тема Ne vinagi!нови [re: Novak]  
Автор Azzl ()
Публикувано12.12.02 22:19



Ako kolata varvi na denz dobre nyamash nikakav problem s kompa tam se regolirat vsichki pokazateli na gorene i nyama da otkasne na benz taka che ako ne ti se razkarva do maistor ispani ya na benzin i vij kak varvi gasta ne vinagi ima znachenie as karam 1.8gsi s normalna uredba holand. i nyamam problem s moshnosta .Ne znam zashto tochno takava kola iskash no ako mi napishesh za kolko ya kupuvash moje da se vidi v kakvo sastoyanie zashtoto pri men ima edna koyato 2.0 v mnogo dobro sastoyanie za1100lv.taka che smyatai



Тема Re: Kakvo da gledash...нови [re: Novak]  
Автор KR-16V (Бесния)
Публикувано12.12.02 22:39



Neshtata koito trqbva da ogledash sa:
1.DA vurvi na nbenzin bez problem;
2. Kolata trqbva zadulzitelno da pali na benzin i sama da prevkluchva na gas ( naprimer pri men tova stava na 2500 oborota)
3. Trqbva da ima predpzen klapan, trqbva da se namira nqkade po trubata za vuzdoh (v sluvchai na garmez klapana shte te spasi)
Tova sa neshtata za koito se seshtam. I koito mislq che sa po vazni.
Uspeh


Няма значение дали караш бавно, важното е да не спираш.


Тема Thanks za suvetiteнови [re: Novak]  
АвторNovak (Нерегистриран)
Публикувано12.12.02 23:50



Mnogo sum Vi blagodaren za suvetite.
Inache do vuprosnata Mazda taka i ne stignah - choveka e ot provinciqta i ne mojem da se razberem dali/koga shte idva. Taka che mislq da se otkaja ot oshte opiti i da zabravq za neq. AZZL ne razbrah, taq kolq deto e 1100lv pak Mazda 626 2.0 16V li e? Pitam ot lubopitstvo shtoto dnes bqh na 2 serviza da gledam edin Galant 1.8i 16V ot 94 i tova shte e. Sled 1 mesec tursene na japonski avtomobil tozi e naj ponosimiq. Abe nakratko mislq da se pusna po purzalkata puk kakvo me chaka dolu shte vidim /nishto che q vodih na dva serviza pak ne se znae/.



Тема Re: Thanks za suvetiteнови [re: Novak]  
Автор KR-16V (Бесния)
Публикувано13.12.02 17:17



Moq savet e da ne si kopuvash moshtna kola, kakvoto i da stava, edinstveno ako imash, mnogo pari za harchene. Kazvam ti go ot lichen opit. Moq golf mi izleze prez nosa, uz e edin ot nai masovite avtomobili puk nqma da ti kazvam kak stava kopuvaneto na chasti i kakvi pari sa. Otdelno che vsqka sedmica mu sipvam po 30lv gorivo.
Obache ima edin golqm kef- QKO Burz.
No ako me vurnat sega na zat bih si vzel edin golf ama 1.4 benzinche. E tova e kef.
Golfa mi harchi 13-14 gas gradsko, ama pri qko karane.
PRavi si sam smetka.
p.s.Za svedenie golfa mi e 16V- 139koncheta.


Няма значение дали караш бавно, важното е да не спираш.


Тема аз сам с таква кола пичнови [re: Novak]  
Автор Бakшишa (ЕС БЕЙБИ)
Публикувано13.12.02 17:35



:) ти дан си си аресал моята щото аз я обявих за продан....
сядаш да караш и ако върви добре значи е сложена както тряба няма значение къв е изпарителя. Ако няма гърмежи и алата балата начи сичко е 6. Ако и на бензин въврви добре значи и дебитомера е в ред. Друго няма кво да и има пич.



Тема артаааааааанови [re: Azzl]  
Автор Бakшишa (ЕС БЕЙБИ)
Публикувано13.12.02 17:38



как само 1100 лв уа градски не се дават толкоз евтино тез куклички.... тоз дет я дава е за убиване:)



Тема ентусиаст си тинови [re: Novak]  
Автор Бakшишa (ЕС БЕЙБИ)
Публикувано13.12.02 17:43



и аз се пуснах по пързалката така преди 2 години ама като смених 2 карета и ме заболя главата:)



Тема Re: артаааааааанови [re: Бakшишa]  
Автор Azzl ()
Публикувано19.12.02 02:16



Shto te sa dosta stari i horata imat predrasadaci che nyama chasti za tyah shtoto ne sa hodili v avtomorga za tova



Тема Re: Thanks za suvetiteнови [re: Novak]  
Автор Azzl ()
Публикувано19.12.02 02:25



Brat galanta e nai gotinoto kato ekstri japonche ma imai predvid che samo s ekstri nemojesh da ya karash Mnogo e vajno da si vidish amortisjorite ako se elektronni da znaesh che sa dyavolski skapi(o teya deto imat 3 stepeni na karane sport,midi i normal)A ako iskash begachka i to japonska ima edin Nisan Premiera 2.0GTI2 valka16v.94 g. mislya che e 150 ili 164 H.p mnogo gotin i na mnogo malko km.e tova e edna ot nai yakite begachki koito sam vijdal skoro vreme ako proyavyavash interes drasni nyakoi red nenchoo@yahoo.comA cenata e 5500l.v no moje da se namali malko+-300,400[got mi e
Do skoro




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.