Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:48 23.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема За паленето на газ...нови  
Автор PeterP@n (Master)
Публикувано08.11.02 17:36



Много ли е вредно за изпарителя да се пали зимата на газ?



Тема Re: За паленето на газ...нови [re: PeterP@n]  
Автор PeGaz (непознат )
Публикувано08.11.02 19:45



вредно е скапват се по-бързо мембраните.
Макар че го знам и аз си паля на газ до -5 градуса, щото мойта на газ пали по-лесно



Тема Re: За паленето на газ...нови [re: PeterP@n]  
АвторPatil (Нерегистриран)
Публикувано08.11.02 21:18



Az palia samo na gaz. Ne sam zabeliazal da stava neshto na membranite ot tova.Goliamata membrana na gazta omekva i se kasa ot neredovno iztochvane na nasabralata se maslovidna technost v dolnia krai na membranata.Ako kolata pali na gaz dobre -pali i ne se boi.



Тема Re: За паленето на газ...нови [re: PeGaz]  
АвторDark_Avenger (Нерегистриран)
Публикувано09.11.02 01:09



i az moqta q palq samo na gaz bez zna4enie kakvi sa tempereturite navan tq na benzin ne moje i da zapali ama na gaz minala godina zimata palih i na minus 17 gradusa prosto i trqbva pove4ko predvarenie pone za skodata tova vaji



Тема Стига сте обяснявали бре..нови [re: Patil]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано11.11.02 11:44



не е по-добре да се пали на газ в никакъв случай.. пали се на бензин и след тов асе превключва на газ.
На Нормална вектра, заради тая операция с палене само на газ, бензиновите и дюза за една година са аут.. - и какво спестил си малко бензин - хвърляй парите в части.. аре нема нужда. Ще се счупите ако изгорите малко бензин..



Тема Re: За паленето на газ...нови [re: PeterP@n]  
Автор PeterP@n (Master)
Публикувано18.11.02 16:08



Благодаря на всички ви за мненията!
Попитах ви, защото имам известни друдности при паленето на бензин. Развален ми е механизмът за смукача - някаква пластмаска се е отчупила и не ми се затваря въздушната клапа. Не мога да намеря никъде такава джаджка... Опитах да приспособя нещо, но незнам каква е била формата й и колко да е хода...
Ще гледам да се спася някак си...

Апропо откъде да източа тази течност от изпарителя?

Благодаря Ви!



Тема Re: За паленето на газ...нови [re: PeterP@n]  
Автор Dark_Avenger (sasipnikat)
Публикувано18.11.02 21:55



mi ot dolu na izparitelq ima edna vratka podobna na tq deto regulitas nalqganeto na menbranata otvartas q neq i gotovo



Тема И тече гнус, а?нови [re: Dark_Avenger]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано19.11.02 11:31



брррр



Тема Re: И тече гнус, а?нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Dark_Avenger (sasipnikat)
Публикувано19.11.02 21:51



da golamq gad izti4a ot tam a i smardi kato si omajes racete s neq,a ako pak is4istis gazoviq klapan da vidis tam pak kvo ima heheh



Тема Re: И тече гнус, а?нови [re: Dark_Avenger]  
Автор Mhz (непознат)
Публикувано20.11.02 16:59



Как се чисти тоя газовия клапан? Може ли човек да се справи сам или трябва и за тая процедура да се ходи при майстор.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.