Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:45 28.09.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Откраднаха ми агу-то  
АвторЛюбo (Нерегистриран)
Публикувано05.12.02 16:24



от моята скромна 24 годишна лада. Днеска като трагвам сутринта за работа и минах покрай колата която е паркирана пред блока забелязвам че задния капак и предния стоят леко отворени а вратата притворена помислих си отново акулмулатора.Но не вдигам капака отзад в багажника и гледам няма бутилка вдигам капака на двигателя и няма никой ни изпарител ни преключвателите за газ бензин нищо абсолютно нищо всичко взели изродите през ноща.Много ме хвана яд на тази простащина и подадох жалба в полицията и хората гледана за отпечатъци но нищо нямаше явно сериозни крадци.Иначи агу-то си го купих преди 2 години чисто ново на Ловтек с ел изпарител е не съм имал никакви проблеми с уредбата работеше си без проблем.А колата не струваше за скъпа аларма или платин парккинг на които искат 40 лева като се има предвид че цялата кола стрева максимум 500 лева в това състояние и години и то с агу-то а агу-то като ново си го купих за 500лв пари изкарани с честен труд.Питам се докога докога в тази страна ще се краде толкова просташки и на дребно дори и ключето за превключване на газ бензин взели нещастниците.Нямалии най сетне да спрат тези неща никаде по европа няма като тук такива неща и платени открити денонощни паркинги писнааа ми да мисля как да сии опазя скромното имущество и след този случаи окончателно се убедих защо турците някога са не наричали гяури буквално преведено гяур означавало много лош и гаден човек така че приятели с по скромни коли пазете си агу-тата в колите за да не ви ги откраднат!



Тема Re: Откраднаха ми агу-тонови [re: Любo]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано05.12.02 16:52



Баси пич, направо нямам думи

Ша трябва да почнем да ги трепем като кучета явно, иначе няма спасение !



Тема Re: Откраднаха ми агу-тонови [re: Mugaga]  
Автор TheSaint (а де?)
Публикувано05.12.02 23:47



Кой трепе кучетата?! Само приказаки се изприказваха, а под моя прозорец вият глудници по нощите.
Иначе си прав, просто сравнението ти не беше коректно!

Истината е там някъде...


Тема Мноооого сори... баси и изродитенови [re: Любo]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано06.12.02 09:13



то бива бива, ама пък чак и бутилката и ключето.. тея тъпаци са били много алче деба мама им...

Нали и аз мисля да слагам газ на моята стара жигулка.. и то изпарител БРЦ за 140 кв..... направо ме шашна.. ба мама му.



Тема Да им гръмне в ръчичките!!!нови [re: Любo]  
Автор imitev (смел)
Публикувано06.12.02 09:57



Мръсници! Че за колко ше я продадат бе! Бахти извергите! Тя втора ръка уредбата струва 200 кинта! Тия за 100 лв. цяла нощ са разглобявали!

Бял ден да не видят!



Тема и на мен преди временови [re: Любo]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано06.12.02 10:39



Година и половина, може би две....и то по същия начин, само че уредбата беше сопотска, ладата на 15 години.....просто човек може да получи удар като си види колата така полуотворена и да гадае какво му няма този път. При мен също бяха взели всичко-даже и кабелите, че и бушоните, и скобите за бутилката....А на всичкото отгоре бях заредил почти догоре. Сега пак имам уредба и пак треперя дали няма да изчезне. Ако някой някога хване такъв крадец го моля да го убие мъчително, а ако го е жал да пише тук-аз ще се заема с тази задача.

Иначе за уредбата ти....искрени съчувствия!



Тема Re: Откраднаха ми агу-тонови [re: Mugaga]  
АвторRosen (Нерегистриран)
Публикувано06.12.02 16:46



Колега, трепането е прекалено леко наказание - за миг го отърваваш от всички мъки. Нека си спомним за Крумовите закони.Аз отдавна съм се зарекъл че хвана ли някой да пипа по колите ръчичките под колелата и напред-назад докато му овиснат.



Тема Re: Откраднаха ми агу-тонови [re: Любo]  
АвторKu4e (Нерегистриран)
Публикувано10.12.02 01:21



ae brato ti v koj kvartal jiveesh. deba. she gi strelqm kopletata



Тема Re: Откраднаха ми агу-тонови [re: Любo]  
Автор Dark_Avenger (sasipnikat)
Публикувано10.12.02 23:38



mnogo loso i pri nas na edin sased mu zadignaha po sastiq na4in uredbata ama az resih da ne jalq pari i si slojih alarma na kolata vapreki 4e e skoda i sam dovolqn ne q pipat pred bloka ili kadeto i da e pone do sega de.da 4ukna na durvo.



Тема Re: и на мен преди временови [re: Hиkи]  
АвторlRlS (Нерегистриран)
Публикувано12.12.02 18:04



И аз имах подобен проблем, и го реших по следния начин:

- Сложих си аларма, която управлява централно заключване;
- сложих си централно заключване на предните 2 врати, и откачих телчетата за отключване / заключване с ключ.
- извадих си кабел за аварийно отключване в багажника - за всеки случай.

При опитите да я крадат крадците установиха следното:
- колата неможе да бъде отключена с ключ;
- при опит за интервенция алармата пищи;
следователно няма смисъл да се опитват да я крадат и ме оставиха на спокойствие, все пак Лозенец е !

Само така си реших проблема - обща цена около 200 лева !




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.