Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:08 28.09.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема AGU - gyrmi i izmestva predpaznia klapanнови  
Авторturbodizelkombi (Нерегистриран)
Публикувано11.11.02 11:43



Zdravejte,

Imam edna Vectra 2.0i 115ks 89' s AGU Lovato. Naposledak vze po-chesto da gyrmi i da izmestva predpaznia klapan na tybata ot vyzdushnia filtar. Do sega sym izminal kym 20 000 km i ne sam pipal nisto po AGUto - smeniam vyzdushnia filtyr na 10 000km. Triabva li nesto da i se pochistva ili remontira?

Inache imam chubstvoto che na gaz e po-moshtna ot kolkoto na benzin.

Thanks in advance!



Тема Re: AGU - gyrmi i izmestva predpaznia klapanнови [re: turbodizelkombi]  
Автор ШkoдaМодератор (Speedster)
Публикувано11.11.02 12:45



Най-напред си провери кабели, капачка на делкото, бобина - цялата електроинсталация за високото трябва да е на 6!
После вече може да се мисли за прекалено обеднена смес или пък за нещо по-сериозно!

Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Re: AGU - gyrmi i izmestva predpaznia klapanнови [re: Шkoдa]  
Авторiceto (Нерегистриран)
Публикувано13.11.02 20:01



i az imah podoben problem opravi se kato smenih sveshtite



Тема Re: AGU - gyrmi i izmestva predpaznia klapanнови [re: turbodizelkombi]  
АвторRosen (Нерегистриран)
Публикувано14.11.02 13:40



Имах дълго същия проблем с Омега и двигател като твоя. Послушай Шкода и ако всичко ти е наред си поиграй малко със образуването на сместа. Не е трудно просто е малко досадно - тръгваш, пробваш, ако не е добре пак спираш, врътваш и пак пробваш. Но това дето казваш, че на газ ти върви по-добре от на бензин, ако не са ти запушени дюзите ми понамирисва на прекалено обогатена смес, но все пак нека Шкода каже така ли е.(поне при мен беше от това)



Тема Re: AGU - gyrmi i izmestva predpaznia klapanнови [re: turbodizelkombi]  
АвторRosen (Нерегистриран)
Публикувано14.11.02 13:43



А кога точно ти гърми - като потеглиш по-стартово,като потегляш нормално или както си караш при високи обороти?



Тема Re: AGU - gyrmi i izmestva predpaznia klapanнови [re: Rosen]  
Авторturbodizelkombi (Нерегистриран)
Публикувано15.11.02 11:20



Kogato minavam ot po visoka predavka na po-niska i podam gaz za da uskoria riazko i bum.



Тема Re: AGU - gyrmi i izmestva predpaznia klapanнови [re: turbodizelkombi]  
АвторRosen (Нерегистриран)
Публикувано15.11.02 11:47



Не казваш нищо за свещите,кабелите,делкото , но ако на място при изключена предавка не тресе и работи нормално двигателя, пробвай да обедниш сместа. Ако на скорост и натисната спирачка имаш леко неравномерна работа на двигателя, т.е. прекъсва или се разтърсва леко - или ти е кофти газта или проверявай кабели,свещи,делко.



Тема Re: AGU - gyrmi i izmestva predpaznia klapanнови [re: Rosen]  
Авторturbodizelkombi (Нерегистриран)
Публикувано15.11.02 15:59



Kabelite gi smeniha, svestite bili dobre (sluzebna kola e - drug mi ia vodi v serviza), a gaz mi zarezdat samo ot OMV do onkologiata.



Тема Re: AGU - gyrmi i izmestva predpaznia klapanнови [re: turbodizelkombi]  
АвторRosen (Нерегистриран)
Публикувано15.11.02 17:18



Там зареждам и аз. Остава и да си ми комшия. Значи почвай с онази досадната процедура - връткаш,пробваш, спираш и пак ... Не е сложно след около5-6 опита колата ти ще е като пушка.



Тема Re: AGU - gyrmi i izmestva predpaznia klapanнови [re: Rosen]  
Авторtino (Нерегистриран)
Публикувано18.11.02 09:25



Po tokowete bi triabwalo da e problema pochne li da mi gyrmi i to pri takaw rezim zna4i niama tokowe kato horata onia den kato razmestih delkoto i se oprawi
loshoto e 4e kato se slu4i i ako ti e gyrmiala mnogo moze da se e skasal wyzduhowod i triabwa da se poglednat wsichki tokowe i trybi za wazduh.
usph




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.