Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:22 30.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Добре де по коя телевизия е...нови [re: Шkoдa]  
АвторNik (Нерегистриран)
Публикувано04.12.02 11:57



Снощи гледах твоето предаване по ВЕРЕЯ определено ми харесва и друг път съм го гледал. Дъщеря ми е фен на БМВ и каза, че ще го харесва още повече ако наблегнеш на марката, тя също обича автомобилите и определено е добър шофьор. Забелязах и имената на колектива, но не е мястото да ги разкривам, който иска ще го гледа.
Успех.



Тема Re: Добре де по коя телевизия е...нови [re: Nik]  
Автор ШkoдaМодератор (Speedster)
Публикувано05.12.02 10:20



Радвам се, че ти е харесало какво правим! Имената на колектива не са тайна, за това и се изписват! Инженерчето е дете на чичо ми/т.е. първи братовчед/ и определено върши работа! Той иначе е учител, но това му идва като много по-интересно и занимателно. Дъщерята е другия член от "клана", и понякога се мярка из колите, но истинската й работа е зад кадър! А повярвай, не е лесно!
Колкото до БМВ, аз също обожавам тази марка и тази година, когато пробвахме новите автомобили от 7-ма серия изпитах неизмеримо удоволствие от срещата и допира с този извънземен автомобил. Е, не че няма и в него за какво да критикуваш, но все пак...!
След Нова година обмислям да направя сайт на предаването, където да може да се видят много неща, но не зависи само от мен.

Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Re: Браво..нови [re: Шkoдa]  
Автор KR-16V (Бесния)
Публикувано07.12.02 13:23



И аз те подкрепям за саита. Най сетне и ние дескриминираните Софиянци ще можем да видим за какво става въпрос.Успех.


Няма значение дали караш бавно, важното е да не спираш.

Тема Re: Браво..нови [re: KR-16V]  
Автор ШkoдaМодератор (Speedster)
Публикувано08.12.02 10:38



Хе хе, тук не става въпрос за дискриминация, а за интерес! Някоя от кабелните в София пуска отвреме на време телевизия ОКО. Те излъчват предаването и от там може да се види. Само че не знам още кои са тези ТВ, но такова е инфото от там!

Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Re: Майтапя се....нови [re: Шkoдa]  
Автор KR-16V (Бесния)
Публикувано08.12.02 14:45



знам че нещата зависят от кабелните ни оператори.


Няма значение дали караш бавно, важното е да не спираш.


Тема Re: Майтапя се....нови [re: KR-16V]  
Автор Любитeл ()
Публикувано09.12.02 16:28



Аз съм към СофияКабел а там има Верея и вече гледах едно предаване




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.