Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:34 28.09.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Vectra 1.6i i AGUнови  
АвторHi (Нерегистриран)
Публикувано23.10.02 09:19



Взех си Вектра и сега искам да и слоза АГУ - след питане на едно място ми казаха че между 450 и 500 лв в зависимост от това дали ръчно или автоматично се превклучва на газ слагат.
Много ми се видя , дори модела бе LAVTEC а не LOVATO.
Момчето ми каза че за този мотор няма почти никакви екстри в сравнение с карбуратора / този е моноинжекцион / с изключение на изпарителю - бил електрически - не вакуумен.
Та защо толкова пари ???
Даите идея каде да отида ?
Благодаря !



Тема Re: Vectra 1.6i i AGUнови [re: Hi]  
Автор ШkoдaМодератор (Speedster)
Публикувано23.10.02 10:16



Сигурно си от Дф! Колегите ще ти подскажат къде другаде да отидеш, но това са наистина много пари!Ти да дойдеш от Сф до тук да ти сложа Ловато, като си сметнеш пътните ще ти останат пари за още 2 зареждания дето има една дума!
Я ги остави от глад да умират! Така сте ги научили в София!

Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Re: Vectra 1.6i i AGUнови [re: Шkoдa]  
АвторHi (Нерегистриран)
Публикувано23.10.02 11:22



Дф не знам какво е ама съм от Сф :-)))))
А сервизчето е в Люлин да му се не види и цената !!!



Тема Re: Vectra 1.6i i AGUнови [re: Hi]  
Авторlvanov (Нерегистриран)
Публикувано23.10.02 12:26



Izchakai malko da vidish dokude shte stigne cenata na gazta.-osobeno sled nova godina kato slojat i putnata taksa. osven ako razbira se ne si niakoi zapalen ekolog.



Тема I az karam Vectra1.6 i s AGUнови [re: Hi]  
Авторsywetnik (Нерегистриран)
Публикувано18.11.02 10:13



Нека споделя с теб моя опит, значи карам Vectra 1.6i с газова уредба и общо взето много съм доволен. При разход на безин 5.5л на газ положението е ~7л.
това са стойности за извънградско. Уредбата е Lovato с ръчно превключване.
Доста добре се държи колата, нямам усещане за загуба на мощност, пък редовно навъртам километри на дълъг път. При тези цени на газта все още е
изгодно, но какво ще стане след нова година не знам. Ако искаш изчакай...
Ще ти дам телефона на моя майстор: 088 548 645 - Бранимир
Относно цената: това лято я монираха за 360 лв. с 30 л бутилка (по-голяма не е необходима според мен)
Е , ако съм те навил, звънни на Бранко и се разберете, много е точен



Тема Re: Vectra 1.6i i AGU [re: Hi]  
АвторRosen (Нерегистриран)
Публикувано18.11.02 14:50



Незнам кое ти е сервизчето, но на един приятел пак в едно такова в Люлин му монтираха изпарителя на големия кръг на охладителната система.Нали се сещаш кога успяваше да превключи на газ?



Тема Re: Vectra 1.6i i AGUнови [re: Hi]  
Автор imitev (смел)
Публикувано18.11.02 15:39



Моя съвет също е да изчакаш какви ще са цените след нова година... ако минат левче - не си заслужава масрафа :( по добре на бензинец да се шофира... за някакъв си 1 лв. икономия на 100 км...

И друго - поне по 10000 км годишно трябва да правиш за да е изгодно (освен ако не крадеш газчица де :)))

Със здраве!

ПС: LovTec си е Lovato 1:1




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.