Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:57 26.04.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Zamrazva mi butulkata - kade e pri4inata?  
Авторizumem (Нерегистриран)
Публикувано04.11.02 16:46



S izparitela vsi4ko e nared, oba4e butilkata mi zamrazva. Proverix - ne izpuska ot nikade (siguren sam). 4udnoto v slu4aq e, 4e kato e palna niama problem, a kato ostane malko gas zapo4va da zamrazva. Pomagaite be xora - kakvo da pravq?



Тема Re: Zamrazva mi butulkata - kade e pri4inata?нови [re: izumem]  
Автор ШkoдaМодератор (Speedster)
Публикувано04.11.02 22:09



Не си писал в това време върви ли автомобилът или е като спънат! Прилича на сонда, която по някое време остава във въздуха. смуче пари вместо течна фаза!Или запушена тръбичка на сондата! Трябва да се провери на място. От кога е така?Нещо някой правил ли е преди това?

Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Re: Zamrazva mi butulkata - kade e pri4inata?нови [re: Шkoдa]  
Авторizpatil (Нерегистриран)
Публикувано05.11.02 01:05



имах подобен проблем с беларуска сонда, беше се спукала металната тръбичка по дължина



Тема Re: Zamrazva mi butulkata - kade e pri4inata?нови [re: Шkoдa]  
Авторizumen (Нерегистриран)
Публикувано05.11.02 09:08



.....abe kato ima pove4e gas - nikvi problemi, ama kato ostane malko i stava kato spanata (i namaliava vse pove4e), ama to e iasno kolkoto pove4e zamrazva, tolkova po ne iska da varvi. A ina4e tq butilkata e nova na 2 mes. ama mi napravi vpe4atlenie, 4e kato ostane malko gas se pote6e, ama samo tolkova, (nali be6e po toplo) i taka si karax i ne mu obarnax vnimanie. Ina4e ni6to ne e barano otkakto e slojena. Sondata e Lovato (nova), a butikata e BG (i tq nova) 30l. Mislq si, 4e e ot "maistora" deto mi postavi uredbata. Pi6a, 4e e maistor, 6toto ne mu znam imeto



Тема Re: Zamrazva mi butulkata - kade e pri4inata?нови [re: izumen]  
АвторNaemnik (Нерегистриран)
Публикувано05.11.02 09:09



mirishe li na gaz okolo butilkata, ako da proveri s voda s vero na vsichki snadki i na zakrepvaneto na sondata kym butilkata da ne izpuska.



Тема Re: Zamrazva mi butulkata - kade e pri4inata?нови [re: Naemnik]  
Авторizumen (Нерегистриран)
Публикувано05.11.02 15:50



...ve4e proverix, ama nito miri6e nito pak izpuska ot nikade



Тема Споко.. не се шашкай..нови [re: izumem]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано06.11.02 08:51



проблема ти идва от това, че сондата не е поставена където трябва най-вероятно на бутилката, т.е. бутилката не е на правилното място. Почти съм сигурен, че като си отвориш багажника и сондата ти се намира някъде по средата на бутилката. Трябва да се завърти бутилката така, че сондата да се намира на 2/3 от пода на багажника. Схвана ли го.. малко сложно го обясних..



Тема Re: Споко.. не се шашкай..нови [re: Чepнorлaв]  
АвторNaemnik (Нерегистриран)
Публикувано06.11.02 12:13



Chernoglaviq ima predvid, che butilkata trjabva da e zavyrtjana na 30 gradusa ot horizontalata. T.e sondata da e na 30 gradusa ot horizontalata



Тема 6a6kam se......нови [re: Naemnik]  
Авторizumen (Нерегистриран)
Публикувано06.11.02 13:14



.....tva s varteneto na butilkata ve4e go probvax (m/u drugoto na sondata pi6e 60 gradusa). Efekta be6e nulev. V4era xodix i pri toq deto mi sloji AGU-to, spokoino vika mi, sega 6te q opravim i kaza, 4e osven v gradusi montiraneto na sondata bilo dadeno i v sm. oba4e ne uto4ni za kakav diametar butilka stava vapros, 6toto pri razli4nite butilki sm. sa razli4ni (razmer ot osnovata do sondata). Ta vratna mako butilkata i vika karai sega triabva da e OK. Spored nem oba4e niama da e OK, 6toto az probvax razli4ni polojeniq i ni6to. Struva mi se, 4e sondata ne stiga do danoto na butilkata



Тема Re: 6a6kam se......нови [re: izumen]  
Автор ШkoдaМодератор (Speedster)
Публикувано06.11.02 23:17



На сондата освен градуси пише и за какъв диаметър е тя! Така че ако имаш сонда за Ф315 примерно на бутилка 360мм със сигурност няма да опре до дъното....

Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.