Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:26 25.05.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Какво да правя с вакуумен изпарител:-((((  
Авторпpeцakaн (Нерегистриран)
Публикувано04.11.02 12:50



Здравейте,
преди година си сложих на колата (Citroen ZX 1.4 - моноинжекция) газова уредба BRC. Преди седмица поисках съвет от приятел за настройката му, че ми се виждаше малко множко разхода му (около 8/100 извънградско). Като го видя той - изпарителя бил AT90P (вакуумен). Да им .... на ония "майстори"!
Както и да е, минало е време, няма да ходя там с базуката.
Бихте ли ми казали, какво от това че е вакуумен изпарителя? Какви проблеми могат да се очакват (досега нямах оплаквания, само дето си мислех че може по-малко да гори...). Колко би струвала подмяната само на изпарителя ако е важно това?
Благодарско предварително



Тема Ми наливай газ и карай!нови [re: пpeцakaн]  
Автор imitev (смел)
Публикувано04.11.02 13:20



И какво като е ваккумен ??!?!? Моя е електрически Ланди Ренцо и пак гори 8,5-9.0 извънградско при 120 км/ч.

Разликата е в настройката за празен ход - при електрическите може по-точно да се дозира газта (по-важното е че е по-лесно според мен!). Иначе други съществени разлики няма...

Не го сменяй - и без това са ти надупкали вече см. колектор...

Изпарител електрически струва около 120-150 лв. Нов. ... ама не ти трябва да сменяш...

Със здраве!



Тема Re: Ми наливай газ и карай!нови [re: imitev]  
Авторпpeцakaн (Нерегистриран)
Публикувано04.11.02 15:53



Аааа, тя моя разход си го дава след като сам си я "врътках". Бяха оставили винтовете отворени, като превключех от бензин на газ направо дръпваше напред, но при 120 км/ч даде разход 12/100
Сега съм я докарвал до 8-8.5 в зависимост от товара.
Значи, важното е че няма да има "трагични" последици, т.е. може да си сменя прякора




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.