Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:08 28.04.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема problem s paleneto sutrin  
Авторamatior™ (Нерегистриран)
Публикувано25.10.02 13:05



zdraveite! karam ford 1.4 na gaz no ot mesec na sam ne raboti dobre dokato ne zagree. predi rabote6e po dobre na gaz na studen dvigatel,otkolkoto na benzin.Megdo drugoto forda e avtomatik i pri sega6noto sastoianie 6tom natisna spira4ka ugasva,dokato ne zagree. dano niakoi moge da dade savet.



Тема Re: problem s paleneto sutrinнови [re: amatior™]  
Авторcлyчaeн (Нерегистриран)
Публикувано25.10.02 15:15



Ами за мен обяснението е в идването на зимата. Просто изпарителя сутрин е по-студен което значи че пуска по-малко газ или пък влиза газ в течно състояние и съответно колата пали по-трудно. Най-добре през зимата да я палиш на бензин и след това да минаваш на газ.



Тема Re: problem s paleneto sutrinнови [re: cлyчaeн]  
АвторPaola (Нерегистриран)
Публикувано26.10.02 00:03



Kaza che si s avtomatik da te pitam kato karash na gaz namali li ti se moshnostta ili si vurvi kolata, kakto predi? I az sum s avtomatik i me interesuva



Тема Re: problem s paleneto sutrinнови [re: amatior™]  
Автор Bobin (Вожда)
Публикувано26.10.02 17:32



Ами нали изпарителя работи с течността от парното. Логично е да позагрее малко за да работи добре на газ. Скоро монтирах газова уредба и подробно се поинтересувах за принципа й на работа. Обясниха ми в сервиза, че е добре при ниски температури (примерно под 10 градуса) да се пали на бензин, да загре леко и да се превключи на газ. До сега нямам проблеми.
Успех!



Тема Re: problem s paleneto sutrinнови [re: Paola]  
Авторamatior (Нерегистриран)
Публикувано27.10.02 12:58



da namali se mo6nosta. pri po malki dvigateli se yse6ta pove4e bez zna4enie dali e avtomatik ili ne.



Тема Re: problem s paleneto sutrinнови [re: amatior]  
АвторPaola (Нерегистриран)
Публикувано27.10.02 23:06



I az veche sum s AGU, no ne misliq che mi se e namalila moshnostta. Raboti ednakvo dobre i na gaz i na benzin. S kakva uredba si?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.