Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:48 01.05.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ne hodete v Atotogas v Lozenec  
АвторMiro (Нерегистриран)
Публикувано24.10.02 16:27



Montirat gazovite uredbi sa 370, a "ekstrata" e produpchen karburator!!!



Тема I zashto???нови [re: Miro]  
АвторOpelist (Нерегистриран)
Публикувано24.10.02 17:21



Аз мойта иа монтирах преди 3г струва 360 лв и също е с продупчен карбуратор.. и какво от това , за тези пари какво очакваш газов инжекцион ли???? И до момента не е мръднала:)))



Тема Re: I zashto???нови [re: Opelist]  
АвторMiro (Нерегистриран)
Публикувано24.10.02 17:57



Ochakvah da mi slojat plochka a ne da mi kazwat kakvo shte mi prawqt na kolata bez da pitat dali sum suglasen. I 1000lv bih dal stiga da e kachestweno.



Тема Re: I zashto???нови [re: Opelist]  
Автор Vectra_16V (150hp)
Публикувано24.10.02 18:00



Преди време на Ладата и се беше развалила смесителната плочка и хората в сервиза я махнаха и пробиха карбуратора. Казаха, че това бил един от най-добрите начини да се захрани. До сега не е имало проблеми.

Лека нощ, добър ден пак съм с моя...


Тема Re: I zashto???нови [re: Vectra_16V]  
Автор sentinell (amantes amentes)
Публикувано24.10.02 20:40



pri mnogo avtomobili plo4kata ne e nai uda4nia variant.
edinstvenia nedostatuk na stucerite e,4e stenata na karba e mnogo tunka,i rezbata moje da re razbie sled vreme.

FITNESS COMPETITOR


Тема Re: I zashto???нови [re: sentinell]  
Автор DAMON (клубаджия)
Публикувано24.10.02 23:41



Примен е вкарана газта отгоре след филтъра. Разпробита е пластмасата на кутията на филтъра. Дава ми добър разход и работи отлично! На стария ми Ескорт също така беше направено и нямаше проблеми!



Тема Не им се нервирай:)))нови [re: Miro]  
АвторOpelist (Нерегистриран)
Публикувано25.10.02 01:06



Ако отиваш за пръв път по майстори е нормално да се нервираш:))
Нали се сещаш, майстора приказва така...
- Слушай ся кво ш напрайм.
- Чакай да те светна как става.
- Ще те оправим за нула време.
- Немаш грижи ще ти стъпи 500 лв.
Аз също съм се дразнел.. но правилното решение ти вече си го взел.. като не те кефят да се научат как и после да работят.
Примерно веднъж съединителя ми се беше прецакал.. но не тотално. Отивам при един майстор и той без да отваря , без да преглежда ми казва проблема ти е решен .. купуваш притискателен феродов и лагер и за 80 лв ти ги сменям.

Казах му че не е на център и си отидох естествено.. а на въпроса ми защо така казва без да е погледнал отговора беше.... АЗ ТАКА ГИ ПРАВЯ!!!!
Т.че без нерви щото ще ти трябват и занапред.:)))



Тема Re: I zashto???нови [re: DAMON]  
АвторR11man (Нерегистриран)
Публикувано25.10.02 10:23



При подаване на газта със щуцери в карбуратора имаш по-добро смесообразуване отколкото с плочка.Така че ако само за това не ги одобряваш тези майстори май не си прав.



Тема Re: I zashto???нови [re: R11man]  
АвторPaola (Нерегистриран)
Публикувано25.10.02 23:55



A kato stana vupros za plochki i shtuceri, kak e po-dobre za ford fiesta da se montira -plochka ili ?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.