Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:42 28.04.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Boikot!!!!!нови  
АвторBatio vi (Нерегистриран)
Публикувано02.10.02 19:15



Abe tia pedali dolni na ludi li sha ni praviat!?!?!Gazta izliza ot neftohima na po malko ot 50 stotinki, kvia sa tia razhodi 4e da se prodava na 77???Ia da si ebat mamata!Az li4no njama da slagam gaz dokato ne se normalizirat cenite, to ve4e zagubata ot benzin ne e tolkova goliama.Utre i 80 stotinki ste stane i nie pak ste mal4im kato putki i ste sipvame...Sory za prostashkia ton, ama sum besen!!!



Тема Братчед в Русе е .80 лв :(((нови [re: Batio vi]  
Автор imitev (смел)
Публикувано03.10.02 11:02



БАХТИИИИИ!



Тема Не си прав.. НАЧИНА Е ДРУГ!!!!нови [re: Batio vi]  
АвторOпeлиcт (Нерегистриран)
Публикувано03.10.02 11:07



Газта излиза на около 30-35 стотинки на литър, щото от нефтохим продават на тон, а газта е около 1,6 литра на килограм. (не съм сигурен точно)
Но за БОЙКОТ СИ ПРАВ. Предлагам просто да намалим карането, или за 1 седмица да покараме на бензин, но тук точно това ни е проблема че никога не сме били организирани. Не мисля и че можем да се организираме щото всеки е малко по тарикат от другите.

Аз доста съм мислил по въпроса ... ЗАЩО БАКШИШИТЕ СА ТОЛКОВА ТЪПИ та сами се загробват. Ако са 500 души фирма и дадат по 100 лева ще си имат собствена газостанция, и ще си зареждат на колкото си искат.

Дори съм мислил по въпроса колко души сме в клуба... И НЕ МОЖЕМ ЛИ И НИЕ ДА НАПРАВИМ ЕДНА СМОТАНА ГАЗОСТАНЦИЯ, трябват ни поне 500 човека.
ИЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ 50 човека и да попреговаряме с някоя газостанция за отстъпка, ако не щат винаги има други, пък и нищо не губим.



Тема добра идеянови [re: Oпeлиcт]  
АвторPeGaz (Нерегистриран)
Публикувано03.10.02 12:15



някой бакшиши се организират и го правят това с отстъпката



Тема Навит съм и аз..нови [re: PeGaz]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано03.10.02 16:47



дайте наистина да се организираме по някакъв начин и да се пробваме за отстъпка - на някоя частна обаче ще трябва.. и примерно да кажем на Дунев спорт газ и бензиностанциите..



Тема Re: Не си прав.. НАЧИНА Е ДРУГ!!!!нови [re: Oпeлиcт]  
Автор coso (GOOD)
Публикувано03.10.02 17:31



super ideika - mnogo sam navit - predpolagam 4e 6te se polu4i ne6to!!!



Тема е сега....нови [re: Oпeлиcт]  
Автор Бakшишa (ЕС БЕЙБИ)
Публикувано04.10.02 01:42



ше се обиждаме на бакшиши ли:)



Тема Druga taktikaнови [re: Batio vi]  
АвторKiro (Нерегистриран)
Публикувано04.10.02 11:08



Az predprieh druga taktika koiato drazni super mnogo gazadjiite, slagam za 5 ili 10 leva nai-mnogo zavisi dokadekade shte hodia, kogato zarejdam za 5 lv. mi se musat neshto, ama az liubezno im obianiavam che kogato se normalizira cenata shte palnia dogore kakto si praveh vinagi.



Тема Re: Boikot!!!!!нови [re: Batio vi]  
Автор PeterP@n (Master)
Публикувано04.10.02 18:38



Горепосочените идеи ми допадат страшно1
Дано стане така, че да успеем да се организираме и да направим нещо по въпроса. Иначе си е таковало таковата. На маймуни ни направиха...
Ако мога да съм полезен с нещо, свиркайте!



Тема Re: Мисля че идейте ви...нови [re: Batio vi]  
Автор KR-16V (Бесния)
Публикувано04.10.02 21:12



са неосъществими по простата пречина че всички сме от различни градове пък и повечето сме от различни краища на София. Верно е че гаста е скъпа като се има предвид че е отпадък, но сме безсилни. Аз лично сега ще намала карането че направо не издържам /не ми стигат парите от закуска/

Нито ми се пее,
нито ми се смее,
а ми се живее.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.