Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:58 17.05.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Kakvo razbrah  
АвторMB 23O E (Нерегистриран)
Публикувано30.09.02 11:28



Vchera hodih pri gazadjiite na Ruy Planina v Lozenetz.
Eto kakvo mi predlojiha za Mercedes-Benz 230 E - MP injection:

Montag na Agu - 555 lv.
Lamba Gaz - 270 lv.
temp. datchik - 15lv.
datchik nivo gaz - 25 lv.

Stava duma za Lovato. Kazaha che na BRC izpolzvat samo Injectiona.

Kazaha, che sled proverka na kabeli i sveshti mogat da mi garantirat che nyama da ima BOOM.

Kakvo shte kajete? Kak vi zvuchi?



Тема Re: Kakvo razbrahнови [re: MB 23O E]  
Автор sentinell (amantes amentes)
Публикувано30.09.02 12:45



zasto izbra bash tia pi4ove?ne gi hvaliat mnogo iz klubovete.
begai v klub audi,tam edin pi4(mai moderatora),si sloji gaz na MPI predi niakolko meseca.i mnogo se hvalese kak varvi i pr.savetvam te da govoris s nego,zastoto dosta razbira.

FITNESS COMPETITOR


Тема Re: Kakvo razbrahнови [re: sentinell]  
АвторMB 23O E (Нерегистриран)
Публикувано30.09.02 15:35



Na men mi gi preporacha edin priyatel.



Тема Нормално...нови [re: MB 23O E]  
Автор The One (избраният)
Публикувано30.09.02 15:56



...поне цената е нормална.

Само не разбирам:
1. За какъв инжекцион на BRC става въпрос и къде ще ти го слагат ?
Или аз не съм разбрал или ония те клатят нещо. Газовият инжекцион на BRC (Just Heavy) е около 1700 лева. Другата система, Flying Injection е около 1800.
2. За какъв температурен датчик става въпрос. къде ще ти го слагат и каква ще му е работата?

Я ми кажи за какво става въпрос ?

Гаранция за гърмежи на многоточков инжекцион - никои неможе да ти даде. Ако някой ти даде - то ще те финтира много здраво!

А отделно, тая 190, 2.3 не е ли 4 цилиндров карбуратор ? Май 2.3 двигателя дето го слагат на 190-та не е точно многоточков инжекцион. Някаква смесица имаше там.

Да допълня, Сентинел за мен ти говореше в по-горният постинг.

Wipe them out! All of them!


Тема Re: Нормално...нови [re: The One]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано30.09.02 16:13



1. Kazaha che na BRC montirat Flying Injection za 1800-2000 lv. - spored modela na kolata. Pitah informativno samo. Kazaha che opiknovenite gazovi sistemi na BRC ne gi polzvat.

2. Temperaturen datchik za Gaz/Benzin dokolkoto razbrah.

190 230 E e s pochti sashtiya dvigatel kato W124 230E, t.e. M 102.985 (190) i M 102.982(w124). I dvata sa MPI i sa pochti ednakvi. Stava duma za mehanichen injection. Az lichno ne sam vijdal 2.3 dvigatel na Mercedes s karburator na jivo :).

Inache kakvo shte kajesh za tozi serviz. Edin priyatel dve koli e pravil pri tyah MB 190 E 2.0 i W126(pura) i e mnogo dovolen.



Тема Re: Нормално...нови [re: MB]  
Автор The One (избраният)
Публикувано30.09.02 17:04



Незнам за сервиза. Нямам представа.

Температурният датчик не ти трябва. Безмислен е. Само пари ще ти вземат.
Далаверата ти, ще е ако не е заграла колата - няма да може да включиш на газ.
Абе... повече пречи отколкото помага.

Един приятел има 190E 2.3 Caza. Той не е точно инжекцион а някаква странна смесица.

Wipe them out! All of them!


Тема Re: Kakvo razbrahнови [re: MB 23O E]  
Автор KR-16V (Бесния)
Публикувано30.09.02 19:00



Здрасти. Незнам какво са ти казали за BRC но аз смятам че е по-добрия вариян. Особено модела АТ90E незнам дали си чувал но този модел специялно е без мембрана а преградата е метална. /много малко испарители предлагат тая "екстра"/ Аз съм с Super lovato и при мен си има мембрана която е гумена- сега е на 20000км и е за смяна. Сам си прави изводите. Успех
п.с. колата ми е ГОЛФ 16V

Нито ми се пее,
нито ми се смее,
а ми се живее.


Тема I vse pak...нови [re: MB 23O E]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано01.10.02 08:19



I vse pak nyakoy nyama li da dade otzivi za tozi serviz - namira se na ul. Ruy planina v Lozenec.



Тема Re: Нормално...нови [re: The One]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано01.10.02 08:27



Sigurno tozi 190 na tvoya priyatel e nyakoy ot parvite - pochvat da gi pravyat oshte prez 1986 sas dvigatel 2.3 ako ne se laja.
Stranno mi zvuchi, shtoto mercedes sa parvite koito slagat MPI na kola i obshto vzeto sa im vse takiva dvigatelite. Ama znae li chovek - nyamat kray chudesata



Тема Абе уж е добър..нови [re: MB]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано01.10.02 09:44



на мен на един ескорт преди 2 год ми слагаха там и си беше супер..

На едно приятелче - Боро, той пише тук му туриха, ама колата е доста капризна. Абе доволен е май.. :)))
Тея там са едни от първите дето почнаха да слагат газ




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.