Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:57 28.09.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Защо влязох в клуба ....  
Автор BONl (познат)
Публикувано28.09.02 00:57



Значи въпреки че съм дизелджия от около 3 години,преди това карах служебна бензинова Мазда 323Ф.Много ме кефи тая кола - супер здрава е и надеждна.Сега съм намислил пак да вземам такава 2-ра ръка ,но понеже съм решил да я газифицирам та се чудех дали да се спра на 1.6 16V карбуратор или 1.8 i....Като изчетох всичките ви постинги научих много полезни неща,за което съм благодарен на всички и май си мисля че ще взема модела с карбуратор.Като гледам инжекционните двигатели са много капризни и с тези
"гърменета" и др. направо избирам карбураторния модел.
Благодаря ви още веднъж.

ROCK'N'ROLL FOREVER !


Тема Re: На мен защо...нови [re: BONl]  
Автор KR-16V (Бесния)
Публикувано28.09.02 11:53



не ми гърми. Къде прочете че инжекционите гърмът?

Нито ми се пее,
нито ми се смее,
а ми се живее.


Тема Гледай сега....нови [re: BONl]  
Автор TCP® (скромен)
Публикувано28.09.02 13:02



..не гърмят всички инжекциони.....
Моята АЛФА гърми, защото е АЛФА...ама имам приятели с други коли, които нямат проблеми.....
А и наче и да гръмне какво толкова ако няма поражения???При мен шибаното е, че има много електроника в моя дебитомер, защото е J-tronic...да го еба и в системата и затова ми се прецаква като гръмне няколко пъти...но иначе какво толкова.....
Взимай инжекцията......




Тема За чий ..нови [re: TCP®]  
АвторИвaйлo (Нерегистриран)
Публикувано28.09.02 13:34



И за какво му е инжекцията като ще я кара на газ. САМО ядове. Нищо в плюс.
На един френд така му беше гръмнала точно мазда беше, че му беше огънала капака.



Тема Re: Всичко идва от...нови [re: Ивaйлo]  
Автор KR-16V (Бесния)
Публикувано28.09.02 20:10



некомпетентни газаджии. Мене ми бяха преебали спирачките ама като отидох и ги направих на п...ка и ми смениха абсолютно всичко по спирачките. Те затова са ги наели там за да ти слагат качествено газовата уредба. Аз незнам ваще нямат ли гаранция. Аз имам голф 2 16V GTI от една година имам как ли не съм я юркал тая кола изминал съм над 20 000км и съм вдигал над 190 км. А пък да не говорим че извън градско си я карам редовно с около 160.

ВСИЧКО ИДВА ОТ НЕКОМПЕТЕНТНИТЕ ГАЗАДЖИИ.
p.s. Аз ако исках да ми се преебе всичко щях да си я взема уредбата сам да си я монтирам.

Нито ми се пее,
нито ми се смее,
а ми се живее.


Тема прав е човеканови [re: KR-16V]  
Автор БaтApни (О ЙЕ ПЪМП ИТ АП)
Публикувано29.09.02 09:42



то всичко зависи как се монтира АГу-то
то ако някой пишман майстор е може да ти я направи и на бензин да ти окриви капака не е проблем:)



Тема Re: прав е човеканови [re: БaтApни]  
Автор FERO ()
Публикувано01.10.02 01:03



ВЗИМАЙ ИНЖЕКЦИЯТА АЗ СЪМ КАРАЛ ТАКАВА СУПЕР Е. НЕ СЕ ПЛАШИ .ГАЗ И ТОВА Е .ИНЖЕКЦИЯ ТИ КАЗВАМ БРАТЛЕ МУ Е МАЙКАТА

КОЛАТА СТАВА АВТОМОБИЛ КОГАТО Е QUATTRO



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.