Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:25 10.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Технически прегледи...нови  
Автор Цeцo Димчeв OOД (бакшиш експрес)
Публикувано20.08.02 17:19



Дойде ми и това на главата - имаше преди време такава тема ама сега като не мога да я намеря. Трябва да минавам ГТП, по този повод с газовата уредба какво се прави, и тя ли трябва да се води на преглед някъде? Мойта е на година и половина, ако това има значение, и до сега не минавала никакви прегледи. А кажете има ли такова чудо като преглед на АГУ, къде, колко пари са ви взели, и какво ви правиха?

Let it Roar!...



Тема Re: Технически прегледи...нови [re: Цeцo Димчeв OOД]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано20.08.02 21:06



Пробвай да минеш така на ГТП, ако не стане можеш да попиташ твойте газаджии дали слагат стикери за преглед на газова уредба, ако не, можеш да отидеш в един сервиз който се намира на Сточна гара. Като тръгнеш по рейс 85 посока "Хаджи Димитър" на завоя при МЕЛНИЦАТА, преди жп прелеза има една уличка от лявата страна, караш до края и влизаш в един двор, там има газостанция и сервиз където правят "преглед" на газови уредби, слагам преглед в кавички щото нищо не ти гледат, българска му работа, само ти прибират парите ....



Тема Re: Технически прегледи...нови [re: Цeцo Димчeв OOД]  
Автор ШkoдaМодератор (Speedster)
Публикувано20.08.02 21:06



Прегледите на АГУ са под юрисдикцията на Инспекцията по технически надзор и се правят в оторизирани за целта сервизи, които могат и да не са слециализирани за монтаж и ремонт на АГУ, но правят тези услуги!
Допускам че си от София и колегите ще те светнат по въпроса! Иначе тарифите са - 9лв за годишен преглед, 16лв за такъв с водна проба/прави се веднъж на 5 г/ и близо 40лв ако се налага снимане на рентген/на 10г веднъж/

Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Re: Технически прегледи...нови [re: Цeцo Димчeв OOД]  
Автор DAMON (клубаджия)
Публикувано20.08.02 22:57



Както каза Шкода сервизи има много, но не бива да пропускаш да ти сложат стикер защото има катаджии, които ако няма за какво да се хванат може и за това. На мен миналата година един в Габрово искаше да ми пише акт защото ми беше изтекъл стикера с 3 дена... Иначе се познавам с момчето което прави прегледите и ми лепи стикера без да гледа нищо, въпреки че не е много провилно. По принцип основно ги проверяват за течове и бутилката на 5 г. с водна проба. Сигурно както спомена Шкода на 10 г. правят и рентгенов анализ...



Тема бе що....нови [re: Цeцo Димчeв OOД]  
Автор Frankie The 4 Fingers (LUD SAM EEEEEJ!)
Публикувано21.08.02 17:57



не ме гепят за патката с тоя преглед:)
аз 1 месец гласих газовата уредба и после ми казаха че треба да сваля бутиолката да я пробват ..... че и данък ше им плащам.....:)



Тема Re: бе що....нови [re: Frankie The 4 Finger]  
Автор FERO ()
Публикувано22.08.02 23:54



Значи братле аз минах преглед преди два дена ако си от София ти препоръчвам да отидеш в КАТ Дървеница там в началото където са проверките за пожарогасителя има един тип инспектор по АГУ. Отиваш с колата паркираш и го викаш и това е без усукване и проблеми 12 лв. и си готов. 5 минути това е. Успех



Тема Re: бе що....нови [re: FERO]  
Автор Frankie The 4 Fingers (LUD SAM EEEEEJ!)
Публикувано24.08.02 09:41



аре бе няма да ги храня тея готованци
мен кой м идава парички без да правя нищо:)



Тема ето ти го разрешението ! [re: Цeцo Димчeв OOД]  
Автор Toни Гeoprиeв (радио водещ)
Публикувано27.08.02 00:22



оставаш ни на мен и креша да взривим бричката и си купуваш нова кола !

събота или никога , гредата и бурето на вашето удоволствие


Тема Re: Технически прегледи...нови [re: Цeцo Димчeв OOД]  
Автор PeterP@n (Master)
Публикувано12.09.02 13:32



Zdravejte!
I az imam edin vypros, ako mozhe niakoj da mi dade pove4ko informacia...
Az imam Volvo 440 s fabri4na gazova uredba, koiato si e montirana v zavoda. Triabva li da minavam na pregled za gazovata uredba?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.