Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:59 22.05.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Търся добри майстори  
Автор pepovas (непознат)
Публикувано21.08.02 21:12



Обръщам се към всички Вас, които имате опит с газови уредби.
Иска да си сложа уредба на колата си Vectra 1.8i и естествено най-сложния въпрос е КЪДЕ.
Ако имате информация за наистина добри и коректни майстори и цени и Я сподели те с мен ще Ви бъда много благодарен. Става въпрос за София и околностите.

Благодария Ви предварително,
Пепо



Тема Re: Търся добри майсторинови [re: pepovas]  
Автор Плaнинap (мързелив)
Публикувано22.08.02 10:59



Препоръчвам ти сервиза, където ходих аз. Преди 3 месеца сложих газово на ASTRA 1.4 пълна инжекция и съм много доволен от работата им! Намира се на околовръстния път срещу Овча купел. Тел.957-73-61; 088-65-71-33. Търси Мишо и казваш, че имаш телефона от Камен с Астрата.

Камен


Тема Re: Търся добри майсторинови [re: pepovas]  
АвторMитaka (Нерегистриран)
Публикувано22.08.02 11:41



Вариант е също и "Ловато аутогаз България" ООД
Там ми сложиха газова преди два месеца. Колата ми е Рейсър моноинжекция и съм доволен. Цената тогава беше 430 лв. Поне е сигурно че няма да сложат чаркове-боклуци. Според мен пипат професионално.
- за адрес и телефони на сайта им http://www.lovato.rikea.com/



Тема Re: Търся добри майсторинови [re: Mитaka]  
Автор Плaнинap (мързелив)
Публикувано22.08.02 15:05



Мишо също работи с Ловато. По това време цената на моноинжекция при него беше 380 лв.

Камен


Тема Re: Търся добри майсторинови [re: pepovas]  
Автор imitev (смел)
Публикувано22.08.02 16:31



По скоро въпросът е какво а не чак толкова къде... щото монтажа е май най-лесната задача в кондиката...

Ама по-знаещи хора да кажат де



Тема Re: Търся добри майсторинови [re: pepovas]  
Автор KR-16V (Бесния)
Публикувано22.08.02 16:32



На ботевградско шосе като тръгнеш от софия преди карулката се огледай за комплекса казва се Маргел /нова голяма сграда/. На мен ми сложиха там преди 1 година SUPER LOVATO цената и беше 550лв. Аз съм с ГОЛФ 2 GTI 16V
УСПЕХ

Няма значение дали караш бавно,
важното е да не спираш.


Тема Re: Търся добри майсторинови [re: KR-16V]  
Автор FERO ()
Публикувано23.08.02 00:54



Един съвет НЕ ХОДИ В СЕРВИЗА СРЕЩУ БАСЕЙН "СПАРТАК" та ми скъсиха живота поне с година.От тези некадърници 1 месец не можах да си стабилизирам колата.Взеха ми 25 лв. за центровка а ми съсипаха работата на двигателя.Прецени сам работиха общо бензин/газ 15 мин. Преди да отида си смених въздушния филтър и едната скоба не съм я щракнал и този идиот майстора като я видя и вика "..о тази кола е гърмяла ясно не може да се стабилизират оборотите трябва да се изръсиш 350 лв. за дебитомер и тогава ще ти я оправя" а колата си я карам само аз и гаранция че не е гърмяла но тъпака я разбазика и махна "потенциометъра".И като се започна един ужас разхода на бензин ми стана 18/100 а на газ ... не ми се говори.След това отидох в един сервиз извън София.Там хората като видяха колата само се усмихнаха и от възпитание не коментираха 2.5 часа си играха мериха струваха а аз им седя на главите и гледам.Завършил съм В.Пик и се оправям с колите казвам ти кефих се как работят хората.НЕ ХОДИ ПРИ ИДИОТИ ще те съсипят и като нищо ще те откажат от АГУ Няма лоши уредби/относително де/ а само тъпи самозвани майстори.Успех



Тема Re: Търся добри майсторинови [re: FERO]  
Авторpepo (Нерегистриран)
Публикувано23.08.02 16:21



А къде е този сервиз извън София и поставт ли уредби.

Поздрави, Пепо




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.