Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:00 10.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ZAZ  
Авторdrenka (Нерегистриран)
Публикувано04.08.02 16:23



Имам си Газ на ЗАЗа, или май е по точно имам си ЗАЗ към Газа!!!!!!!!!!!!!!



Тема Lqjec!нови [re: drenka]  
АвторVlado (Нерегистриран)
Публикувано04.08.02 23:49



I s kvo go podgriavash? S pechkata na Zaz-a?



Тема Re: Lqjec!нови [re: Vlado]  
Автор Mravoiad™ ()
Публикувано05.08.02 17:27



Не бе няма проблем да се монтира.Човека не се бъзика,има такива изпарители ама до колкото знам,цената е такава че верно има ЗАЗ към газ.



Тема Re: Lqjec!нови [re: Mravoiad™]  
Авторdrenka (Нерегистриран)
Публикувано06.08.02 15:20



Не се бъзикам, просто се прави една серпентина около някоя от изпускателните тръби и от тук нататък е лесно



Тема Kak stawa?нови [re: drenka]  
АвторViktor (Нерегистриран)
Публикувано08.08.02 12:21



Shte obiasnish li po-podrobno ako obichash.Kak toplish izparitelia i s kakwo?



Тема Re: Kak stawa?нови [re: Viktor]  
Авторdrenka (Нерегистриран)
Публикувано08.09.02 19:24



серпентина около гърнето или колекторна тръба в която тече вода, разширителен съд някъде по пътя и водна помпичка естествено електрическа. Водадата се загрява достатъчно бързо от изгорелите газове и дори без помпичката пак се върти през изпарителя заради смяната на температурите, но не знам ка ще е през зимата може би за тогава ще върши работа.



Тема Re: Kak stawa?нови [re: drenka]  
Автор ШkoдaМодератор (Speedster)
Публикувано08.09.02 23:34



Температурата, която е необходима за изпарителя няма да може да се получи само от конвенцията, ще иска задължително помпа! Понякога при голямо натоварване замръзват дори изпарители, които са вързани към малкия кръг на охладителната система, но входящите или изходящите тръбички за водата са много тънки!

Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Такъв е моя случай..нови [re: Шkoдa]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано09.09.02 00:48



при мен няма кръгове, но изпарителя е вързан по далечко от основните маркучи.. да кажем дебита на маркуча стигащ до него е наполовина от основния . Какво да се прави - там имаше място за изпарител..
Та първата зима - паля си аз на бензин (АГУ-то е автомат) и естествено - да не се набутвам - превключвам след малко на газ. Е върви си колата - върви и каже хоп и спира. Бре мама му стара.. мъчих се, мъчих се.. па накрая открихме откъде е проблема..
Та така... сега ги гледам тея електрическите изпарители - те нямат такъв проблем.. ама сигурно тогава ги е нямало като за мен.. знам ли...



Тема Абе виждал съм ...нови [re: Чepнorлaв]  
АвторR11man (Нерегистриран)
Публикувано10.09.02 10:51



В магазина на Lovato едни изпарители, за които не е нужно подгряване, обаче бяха за двигатели до 20 kW. Може и да станат за ЗАЗ.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.