Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:03 28.05.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Moje li AGU na Shkoda 120 Lнови  
Авторshkodilak (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 21:41



Hi
imam edna skodich-ka 120 i e zapazena - taka de - moje da izdurjo oshte dosta. Ama na benzin harchi mnogo. Iskam da si slpja AGU, ama ne znam dali shte stane kato e otzd motora i dali nqma da struva skapo. Ako nqkoi ima predstava da kaje



Тема Re: Moje li AGU na Shkoda 120 Lнови [re: shkodilak]  
АвторVlado (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 23:05



Edin priatel dnes si sloji na Shkoda-ta AGU za 380leva s montaja. Niakqde zad serviz Drujba. Uspeh!



Тема Re: Moje li AGU na Shkoda 120 Lнови [re: shkodilak]  
Автор ШkoдaМодератор (Speedster)
Публикувано02.07.02 23:37



Нямаш грижа! Оставаш нацяло без багажник/аз карам така вече 10г!/, но пък караш с нещо по-евтино! Ама да ти кажа, ако гори много дано да е от карбуратора, щото ако е от друго и газта ще ти е много...!

Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Re: Moje li AGU na Shkoda 120 Lнови [re: Шkoдa]  
Авторval63 (Нерегистриран)
Публикувано03.07.02 07:45



Skoda, това означава ли, че разхода, оборотите на празен ход и мощността на автомобил с АГУ зависят само от врътките на тройника и изпарителя, а настройките на карбуратора влияят само при движение на бензин ???



Тема Re: Moje li AGU na Shkoda 120 Lнови [re: val63]  
Автор ШkoдaМодератор (Speedster)
Публикувано03.07.02 09:47



Edinstveno pri karburatorite sus samostoqtelna sistema za prazen hod tazi nastroika igrae 4asti4no rolq za prazniq hod! Ina4e ot karburatora se polzvat samo klapite, taka 4e tova opredelq otgovora na vuprosa ti.

Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Re: Moje li AGU na Shkoda 120 Lнови [re: Шkoдa]  
АвторPeGaz (Нерегистриран)
Публикувано03.07.02 12:20



Ако не му трябва голяма бутилка има едни 30 л. дето влизат точно зад задната седалка, малко със зор ама става



Тема Re: Moje li AGU na Shkoda 120 Lнови [re: val63]  
Автор minimiro (Xara MASTER)
Публикувано03.07.02 12:28



Na gaz det se vika karburatora osnovno se vozi...... |:o)

Backup not found: A)bort, R)etry, M)assive heart failure?


Тема Re: Moje li AGU na Shkoda 120 Lнови [re: PeGaz]  
Автор alexbg67 (Недоразбрал ;))
Публикувано03.07.02 17:47



Зад задните облегалки със сигурност се побира и 60 л. бутилка, за целта акумулаторът се извежда при двигателя на специална стойка (винкел) и малко по-дълъг кабел от електрожен до стартера.
Поне аз така карах 7 години, пък който не вярва - да прави глупости...


.

Все за нещо ще намери
да се начумери...
Винаги намирам причина


Тема Re: Moje li AGU na Shkoda 120 Lнови [re: shkodilak]  
Автор ValGG (шемет)
Публикувано05.07.02 09:32



Iskam da pitam,koia marka gazovi uredbi shte bude nai-podhodiahta za Skodaka? S koia shte vurvi nai-ikonomichno,s koia shte moga da se sustezavam:))?Ili tva zavisi samo ot izparitelia?Edin pich mi razpravia che shtial da mi dupchi karburatora zashtoto ne bilo neobhodimo da se slagalo edi kakvo si.Taka li se prai gazova na Skoda???Moita e sled pulen osnoven (ne sum smenil samo bloka i glavata:)))) i na benzin mi izduhva okolo 8.5-9 na gradsko i kum 6.5-7 navun ,ma na gaz mai shte e po-izgodno.

Редактирано от ValGG на 05.07.02 09:36.



Тема Re: Moje li AGU na Shkoda 120 Lнови [re: shkodilak]  
Авторжицaтa (Нерегистриран)
Публикувано06.07.02 17:54



Здрасти,
преди и аз имах шкода и си бях сложил газова уредба. Ако искаш вярваи но колата вървеше по добре на газ отколкото на бензин.Бутиката ми беше с максимален обем 50 л. ибеше мотирана зад задната седалка/1 ккоето бях направил е да извадя акумолатора до бутилката, а дубката за акумолатора я използвах за дреболии/ така си запазих и багажника.1 съвет недеи да я пални6ш догоре когато си в града /за да предпазиш задните пружини :) /
Ами това не се замисляй/стига шкодата да не се окаже прав/.на мен ми харчеше около 12/100 в София и около 10/100 при средна скорост 100км/ч и яко юркане




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.