Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:56 25.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Mnogo harchi  
АвторZashtitnik (Нерегистриран)
Публикувано16.06.02 13:25



Наскоро си купих автомобил с газова уредба, която не мога да кажа каква е. Никога досега не съм имал АГУ, но имам няколко въпроса към всички експерти в този форум. По думи на продавача ва автомобила от 6 месеца се кара само на газ защото не ще да превключва на бензин. Автомобила е с моно инжекция. Ще ми препоръчате ли къде да я закарам да определят къде е проблема. Това, че паля единствено и само на газ проблем ли е за уредбата или други части на колата?
Освен това на бутилката пише 50 литра. Напълних я догоре и след 280 км. /до Пловдив и обратно/ газта свърши. Възможно ли е бутилката да побира по- малко от изписаното съдържание или клапаните да намалят обема и ако е "да" с колко. Иначе разхода е огромен 50 литра на 280 км. Автомобила е Ауди 90 с пет цилиндъра модел 85 г.
Благодаря ви предвалрително



Тема Re: Mnogo harchiнови [re: Zashtitnik]  
Автор ШkoдaМодератор (Speedster)
Публикувано16.06.02 20:14



Че тя ако ще гори 50л за 280 км направо се отказвай! На автомобил, като твоя и на сериозно каране по тази отсечка разхода на познати е от 11 до 13! Мирише ли около нея? Да нямаш разхлабени връзки?

Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Re: Mnogo harchiнови [re: Шkoдa]  
Автор mladeja ()
Публикувано16.06.02 20:26



Мойта днеска ми хапна 40 л. че и на бензинец покарах около 20 тина км.



Тема hahaнови [re: mladeja]  
Автор Frankie The 4 Fingers (LUD SAM!)
Публикувано16.06.02 21:29



ti da ne si s GAZ 53:)
ili Lamborghinni

Posetete http://mistermeth.hit.bg - ringtones za vodeshtite marki telefoni !


Тема Re: hahaнови [re: Frankie The 4 Finger]  
Автор mladeja ()
Публикувано16.06.02 21:52



С Ladaborghinni



Тема Re: hahaнови [re: mladeja]  
Автор ШkoдaМодератор (Speedster)
Публикувано16.06.02 22:04



А аз на мойто каране заредих 34.4л за 350 км! Ти видя как карам...!

Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Re: hahaнови [re: Шkoдa]  
Автор mladeja ()
Публикувано17.06.02 22:04



Да видях - подмина ме като малка гара.Аз и след това спирах на една бензиностаниция че нещо ми загрява като карам над 100.Пък и харча ми идва от липса на пета.Все съм бил над 4000 оборота като се стремях да съм на 110 км. в час.На баирите дето ме мина ми загря и трябваше да отнема газта че да изтине.Нещо и центровката сигурно не е наред съвсем че знаеш сменях вала.След разреждането на антифриза не се оправи проблема.Като дигна над 100 и почва стрелката да пълзи нагоре за загряването.Падна ли на 80-90 всичко е наред.Може и ремъка да приплъзва малко.



Тема Re: hahaнови [re: mladeja]  
АвторOpelist (Нерегистриран)
Публикувано18.06.02 10:52



Изправна газова бутилка от 50 литра би трябвало да събира към 44-46 литра.
За 300 км 44 литра, не са малко но зависи как караш, все пак ако си 2.2 двигателя той си похапва здраво. А това за палене на газ, иди да ти го оправят
че иначе ще фалираш мембраната на изпарителя. Сега е топло и няма да има проблеми, ама не е желателно. Или поне докато позагрее не я юркай много.

Поздрави!!!



Тема Re: hahaнови [re: Opelist]  
АвторZashtitnik (Нерегистриран)
Публикувано19.06.02 01:19



Sega ostava da preporachate i edin dobar gazazhija. Ako i ne e skap nai- dobre shte e .
Blagodarja



Тема Виж по-долунови [re: Zashtitnik]  
АвторRosen (Нерегистриран)
Публикувано19.06.02 10:19



Виж по-долу темата "Pisna mi"




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.