Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:19 29.09.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Zasto se promeniat oborotite?нови  
АвторChocho (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 10:03



Zdraveite, imam Peugeot 405, karburator i AGU Lovato. Kolata vyrvi dobre, no zabeliazvam che kogato sym izkluchil ot skorost oborotite mi sa okolo 750, koeto e normalno, no sled 500 metra (do drugia svetofar:)) oborotite veche sa 1000! Kolata e zagriala do 80 i ne se promenia temperaturata. Na benzin niama problemi. Kakvo moje da e?



Тема Re: Zasto se promeniat oborotite?нови [re: Chocho]  
Авторval63 (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 12:32



На въпроса не мога да ти отговоря, но те моля да споделиш опита си.
Имам същия автомобил и мисля да му слагам АГУ Lovato.Та въпросът ми е как се държи колата, колко гори и въобще доволен ли си от АГУ ?



Тема Re: Zasto se promeniat oborotite?нови [re: Chocho]  
Автор Mhz (непознат )
Публикувано04.06.02 13:00



И аз имам подобен проблем.Колата ми Ауди 80 карбуратор а изпарителя Landi Renzo.Много неприятна работа.Тая вечер смятам да ходя на майстор.Ако се реши проблема ще пиша.



Тема Za kolata...нови [re: val63]  
АвторChocho (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 14:39



Kolata ja karam ot 1 godina. Mnogo sym dovolen ot Lovatoto, taka ja kupih s AGU. Zimata pali na gaz, na benzin sym karal samo 2-3 pyti po 10-15 km. Kato razhod e: gradsko 9.0 (liatoto) - 10.5(zimata) i 7.5 - 8 izvyngradsko. Motora mi e 1.6 karburator. Ama neshto gumite mi se razkrachiha...



Тема Re: Za kolata... [re: Chocho]  
Авторval63 (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 15:21



И моята е 1,6 - 93 к.с. А за разкрачването е неизбежно. И на мен ми казаха, че рано или късно ще правя заден мост. В клуб Peugeot има доста по въпроса - вярвам си се интересувал ...



Тема Re: Za kolata...нови [re: val63]  
АвторChocho (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 15:45



Da, chetoh postingite. Kolelata sa mi v nachalno "razkrachvane":), taka che ne e strashno, ama triabva da ia vkaram veche v serviz. Inache sym mnogo dovolen ot AGU-to, samo tia oboroti sto taka.... sigurno imam utaiki v izparitelia...Uspeh s novoto AGU!



Тема neshto sas elektronikata e ako ima takwaнови [re: Chocho]  
Автор Magapas (LUD SAM!)
Публикувано04.06.02 21:27



mojta mazda naprimer kato q spra na svetofara i kato po4na da pompq spira4kata oborotite mi se ka4wat po4ti na 1500
ot 500:)

Posetete http://mistermeth.hit.bg - ringtones za vodeshtite marki telefoni !


Тема Re: За Chochoнови [re: Chocho]  
Авторval63 (Нерегистриран)
Публикувано06.06.02 11:31



Каква ти е бутилката и къде е монтирана ???



Тема Re: За Chochoнови [re: val63]  
АвторChocho (Нерегистриран)
Публикувано07.06.02 12:38



Butilkata mi e 60 litra (sybira max 52) bylgarska, ot tezi chernite s jyltia nadpis. Montirana e v bagajnika nai-navytre, zad zadnata sedalka i e hvanata s 2 skobi ot dvete strani. Bagajnika e ogromen i vyobste ne zaema miasto. Mnogo e got!



Тема Re: За Chochoнови [re: Chocho]  
Авторval63 (Нерегистриран)
Публикувано07.06.02 13:23



Там нали има един отвор за ски /или мотики/ - значи при тебе е затворен ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.