Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:15 07.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За свещитенови  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано16.05.02 11:34



Следния въпрос имам към пичовете дето са светнати в газовите уредби:
Какъв е ефекта когато свещите са 3 или 4 електродни? Един майстор ми каза че не може на газ да караш с такива свещи. Е ли е това така и какво е вашето мнение?

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: За свещитенови [re: Ascona83]  
АвторAttlas (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 17:25



Az karam s cheshki BRISK SILVER - sys srebyren elektrod (sega kolko e srebyren nikoi ne znae)-specialno za gaz i ima mnogo po-dobra zapalqemost na smesta, a kolata ne gubi moshtnost taka osezeamo. Cenata im e kato na obiknowenite 14 lv komplekta, a ne 35-36 kato na BOSCH.



Тема Re: За свещитенови [re: Attlas]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано16.05.02 18:39



От къде ги купи тез свещи бре момко? Дай адрес на магазин нещо?

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: За свещитенови [re: Ascona83]  
АвторAttlas (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 22:18



Az, druje, gi kupih ot edin magazin w Lulin. Ama tochen adres ne znam...
No bi trqbwalo da gi ima i w drugi magazini.



Тема Re: За свещитенови [re: Ascona83]  
Автор Cпpaвkи Aвтoчacти (шмекерче)
Публикувано16.05.02 22:49



Свещи, за автомобили, на газ...ИМА ТАКИВА ....и при нас.
Не зная точно, каква им е разликата с другите свещи и имат ли такава , но ги имаме.
А вероятно, след като ги има при нас, ГИ ИМА И НА МНОГО ДРУГИ МЕСТА...

ТЕЛ-23 01 22 - може би ще спестите време и пари! МОЖЕ БИ...-бул Вардар бл 20 -Красна поляна


Тема Bosch Super 4нови [re: Ascona83]  
Автор imitev (смел)
Публикувано17.05.02 11:41



Az karam s Bosch Super 4, i sam si dowolen, da znaesh...

PS, moje s drugite da e po-dobre, no shte kaja sled 20 hil km naj rano :)



Тема Re: За свещитенови [re: Ascona83]  
АвторlvanB. (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 19:02



Az kato prouchwah mi kazaha che mnogoelektrodnite sybirali nagar ot goreneto na gazta i se wloshawala rabotat asled wreme.

Az si kupih Bosch Super Plus s izostren elektrod i sym mnogo dowolen.
po 5lv sa ednata.

Prawih opiti da razreza masata kato ezik na zmiq. postiga se po mnogo dobyr efekt no iska mnogo precizno da se nastroqt raztoqnita i debelinite na ezicite.



Тема Re: За свещите и аз също...нови [re: Ascona83]  
АвторШkoдaтa ce бъзиka (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 21:37




Привет .....добър вечер, малко съобщение....и .Шкодата трие постингите ми и крие, че мога да ви продавам газови уредби Ловато , на цени от порядъка та 160-170 лева.....
Защо ли го прави????
Помислете сами?
Защо ли той иска да скрие тази информация и да ви прати да пазарувате газови уредби много по скъпо??????
Деструбутирам продажба на газови уредби и бутилки.....
Това касае също, и газовите бутилки, които също мога да ви снабдявам, с десетина лева по евтино......
Ако четете,и имате интерес, пишете бележка или ме търсете по другите клубове....
КОЙ ГУБИ......кой печели от това, че Шкодата трие постинги, с подобно съдържание?????
Поздрави от мен.....

ТЕЛ-23 01 22 - може би ще спестите време и пари! МОЖЕ БИ...-бул Вардар бл 20 -Красна поляна

....



Тема Re: За свещите и аз също...нови [re: Шkoдaтa ce бъзиka]  
АвторArmenskiPop (Нерегистриран)
Публикувано18.05.02 09:35



Kaji sega kakwo drugo te tormozi!

Shte si kupim tuka po 3-4 uredbi na chowek, stiga se kosi! Eej za 10 kinta problem... Digni si cenite kato na drugite i stiga si mrankal.



Тема Re: За свещите [re: Ascona83]  
АвторArese (Нерегистриран)
Публикувано20.05.02 10:48



идеята е че едноелектродните св. се износват по-бързо, но по време на работа процепа им е малък и дават добра искра, а LPG се нуждае от добра искра. 2,3,4 електр.св. след 10-15000км дават сравнително по-слаба искра и при неправилно дозиране, което за LPG е съвсем нормално, не става горене следва "кихане" или просто изтичане през колектора и отзад мирише, друг е въпроса, че на някой двг. не може да се сложи "нормална" свещ. Това е




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.