Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:08 19.05.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема За рекламите на "Шмекерчето"/Бюрото/нови  
Автор ШkoдaМодератор (Speedster)
Публикувано18.05.02 00:38



Още в началото на създаването на този клуб отворих специална тема "За реклама"!
Мисля, че всички тук искат да споделят, да ТЪРСЯТ/не да им се натрапва/ нещо и мисля, че постинг в който буквално пишеше:
"Големи сте шматки!............Аз ви предлагам тънко уредби, вие се мотате..........Ще взема накрая да се ядосам......... - няма място тук!
Който иска да си рекламира стоката, без значение каква е/не искам да споря за цени и качество/ нека ползва специалната тема "За реклама"!
И тъй като сме демократично общество, предлагам тук всички клубари/регистрирани и често посещаващи клуба/ да споделят своето мнение по въпроса!
Предварително благодаря на всички!

Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Re: За рекламите на "Шмекерчето"/Бюрото/нови [re: Шkoдa]  
Автор Maistora (Паласпурджия)
Публикувано18.05.02 01:36



Под ножа мамка му!!!!!
Ебах ги в рекламите!!!!
Тва е дрисък!!!

Ай сиктир

.{[ ]==АЗЛК==[ ]}.



Тема emi daнови [re: Шkoдa]  
Автор Magapas (LUD SAM!)
Публикувано18.05.02 03:17



naistina bez reklami i drazgi
i raznite tam servizi ala bala telefoni da si gi prashtame po PM-ti

Posetete http://mistermeth.hit.bg - ringtones za vodeshtite marki telefoni !


Тема Re: За рекламите на "Шмекерчето"/Бюрото/нови [re: Шkoдa]  
Автор Cпpaвkи Aвтoчacти (шмекерче)
Публикувано18.05.02 06:51



Здрасти Шкода....
Радвам ти се....приятно ми е тук, със вас и затова съм тук.
Не съм тук за реклама....това тук, което мислите че е реклама, не е такова.
Това си е информация.
Между впрочем, да те открехна, вече доста хора ни се обаждан и сме направили не една или дву ислуги на клубари.
Не е все едно, дали ще те посрещнат някъде,като чужд или отиваш при колега...нали?
А колкото до това, то ти си позволяваш да цензурираш интересите на тези, които имат такива.Не моите интереси цензурераш- слебичък си за това. Ти цензурераш интересите на тези, които четат клуба и искат да си купят газова уредба на най добрата цена и при най добри условия....тях цензурираш.
Всички обикаляте и знаете каква е цената на газовите уредби.
Повечето оот вас, се страхуват...да не попаднат на ментета.
Изведнаж, някой от нас, се оказва ....вносител или търговец на едро и това става "криминално" тук и ти го триеш....хе хе хе
Голяма работа.
Голяма работа ...не можеш да изтриеш нито магазините, нито сервизите - нищо не можеш да изтриеш....модератор си само тук, в този клуб.
Вън си НИКОЙ.
А можеш да използуваш това, което мога.
А и ако не съм ти симпатичен и приятен, това си е наше лично отношение, що лишаваш другите клубари от такава информация?
Днес, понякога 30, 30 или 50 лева, са от значение за определени групи от хора......

Аз съм шмекер и затова имам толкова много неща...ако влезеш в складовете ми, ще получиш стрес...повярвай ми....и като си опгледнеш работилничката, ще ти бъде ....малко сивичко...., не можеш да попречиш на шмекериите ми.
Повярвай ми...много са се опитвали ...но не са успяли....

Шкода бе...за какво "демократично общество" бълнуваш бе батка?
Я погледни навън, демоните, какво "демократично общество" са създали?
За демокрация бълнуват именно тези, които я нарушават....усети това.
И да ме триеш и да не ме триеш...въобще не ме вълнува.
И не смятам , да се съобразявам с ред, наложен от теб.
До сега, някак си , ...възпирах се до някъде....щото и аз имам три шкоди- ти си четвъртата....хе хе хе хе хе
Но ти ...ми даде повод....и защо да не си поиграем?
Трий ме, прави каквото искаш....и ако някога идваш насамв София, ще те посрещна приятелски, щети помогна,....в това няма нищо лично....да не си помислиш, че нещо съм раздразнен....хе хе хе х ех ех
Отворил специална тема-"отворих специална тема "За реклама"! "
Ами като си отворил пиши си в нея....каквото искаш си пиши.
Тя си е твоя тема, не е тема за мен.
Аз не правя реклама....само съобщавам и тези, които вече минаха рлез мен, имат впечатление.....


ТЕЛ-23 01 22 - може би ще спестите време и пари! МОЖЕ БИ...-бул Вардар бл 20 -Красна поляна


Тема За цензуратанови [re: Cпpaвkи Aвтoчacти]  
Автор TK3C ()
Публикувано18.05.02 09:02



Шмекерче усещаш ли, че ТИ цензурираш НАС. Усещаш ли, че полезната информация изпада в архивите, за да останат твоите реклами. И аз със моето ограничено време, трябва да чета твоите реклами, вместо нещо наистина полезно.
Защото аз, както и по-голямата част от клуба, вече имаме газови уредби. Със изпарители, тръбички, и всичко, каквото ни трябва. Както имаме и карета за МОСКИЧ (?!?) и стъргалки за лед, и всякакви джаджи, които "предлагаш" че после ни се и караш дето не сме ги купили, дори и само заради далаверата.
Още повече не си ти единствената далавера, ако всеки вносител на нещо тръгне да ни "информира" за предлаганията си?!? Че то ще се заформят едни спорове едни войни, не ми се мисли. За сметка на кого е това, "замислял" ли си се? И щеше ли да си губиш времето да пишеш пространствените си есета, ако ни нямаше клубарите тук, ако нямаше никой? Никой, който да КУПУВА от теб? Никакви "пършиви" клубари?
Няма какво да се оплакваш, има си правила, и всички ги спазваме.
Попитай Шкода, на кого друг е трил мнение? Или младежа, или майстора. Все модератори на спокойни общества. Само на теб! И това ти бърка в джоба.
Но намесен ли е ДЖОБА, нашият джоб в една посока, и твоят в другата, нямаш място тук. Точка. Това са правилата. Ако не ти харесва, оплачи се на Иван Иванов, да ти създаде един клуб Бюро Справки и да си рекламираш на воля?
Но казваш, че това твоето не е реклама, само информация? И какво е реклама според теб? Късо филмче, в което излизат голи жени от костюми на пингвини ли? Че тогава предпочитам 1000 реклами пред една твоя "информация"

Имаш тема Реклама, където можеш да слагаш информацията си, имаш възможност за бележки, с които да отговаряш на нуждаещите се. Ако си толкова добър, колкото (само ти) казваш, тогава твоята слава ще се разнесе из клубовете, и хората сами ще идват. И мен ако ме попита някой, къде са най-евтините авточасти, и аз дори и на сън ще му отговоря: ТЕЛ-23 01 22 - може би ще спестите време и пари! МОЖЕ БИ...-бул Вардар бл 20 -Красна поляна
Но засега не мога да кажа такова нещо. И то не защото имам нещо лично против теб, не, дори не съм те виждал. Или пък против частите ти, дори обратното, преди много уважавах ЕМ Комплект 33 и редовно пазарувах от там, често насочван в нужда и от Ева*
Проблемен е начинът, по който това става. Особено в немодерираните клубове.



Тема Абе ти си много отворен, а?!нови [re: Cпpaвkи Aвтoчacти]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано18.05.02 11:42



Някъде четох, че си толкова богат, че не можем да ти се намажем на малкия пръст! Това е много просташко да го кажеш, защото не знаеш кого имаш насреща си! Не е скромно да го казвам, но съм сигурен, че и не можеш да ми се намажеш на финансовото положение, но аз не съм тръгнал да се изхвърлям колко съм богат, нали?!
А че пишеш полуграмотно във всичките си постинги въобще не коментирам!


Volkswagen е моят автомобил!

Тема Re: За рекламите на "Шмекерчето"/Бюрото/нови [re: Cпpaвkи Aвтoчacти]  
Автор lNSlDER ()
Публикувано18.05.02 16:18



А бе симпатяга, ти като ги пишеш тия неща - четеш ли си ги после?? И кво - става ти гот, а..Много са ми интересни хора като тебе - говорят, говорят (в случая пишат ли, пишат) и им е много кеф да си се слушат...


Въпросните клубари, които толкова често споменаваш, съм сигурен че имат затвърдено мнение за твоята ФИРМИЧКА... Явно затова ти е и някакси... НЕКОМФОРТНО да си споменeш компанията. ШКОДА е напълно прав да те предупреждава. И не само той. Омръзна ми на мене лично да те чета из целия dir. За ЕТИКА говорим и тия неща...

Между другото, като толкова копнееш да отвориш очите на ората относно цени и качество и колко сте яки на пазара... - ами що не разпърдявате тая плява от web site-а си, а? Нали сте страшни.

Ако ще играем на Левски и ЦСКА, най-лесно е да се постне една тема ЗА/ПРОТИВ М-Комплект 33 и то лесно ще се види

Move in 30 sec flat, if you spot the Heat around the corner


Тема Re: За цензуратанови [re: TK3C]  
Автор Cпpaвkи Aвтoчacти (шмекерче)
Публикувано19.05.02 20:29




ТКЗС...зная че имаш газова уредба.
Но това не перчи, друг да няма такава и да търси.
На тези хора правя УСЛУГА.
Услуга е някой да ти помогне да купиш нещото , под пазарната цена.
Не можеш да ми бръкнеш в джоба ТКЕЗС...и не се ядосвай бе батка.
Ако можеш използувай ресурсите, които управлявам...ако не можеш, от къде да знаеш, може пък утре да ти потрябва нещо по така....на линия съм, НО САМО АКО ИСКАШ....насила не става.
Насила не ме караш да ти чета постингите, нито пък аз теб...нали?
Виж, не ти се сърдя за отношението ти.То не ме касае.
Тук съм един от вас.
И когато видя нещо, което не ме засяга го прескачам.
А повярвай ми, чета и доста глупости, но не пиша на автора им, да спре да пише глупостите си....
Ето наример една от тях:
"Но намесен ли е ДЖОБА, нашият джоб в една посока, и твоят в другата, нямаш място тук. Точка. Това са правилата. "...хе хе хе хе хе
Твоето мнение , не ме вълнува.
ТОЧКА.
И не смятам да се оплаквам където и да е било..."плачко" такъв...обикновенно, плачковците , се оплакват от мен...на Иван Иванов....хе хе хе хе


Или пък това, дето се писа, с точката и правилата, много ме разсмя....хе хе хе
Не се дразни ТКЗС...батка....

ТЕЛ-23 01 22 - може би ще спестите време и пари! МОЖЕ БИ...-бул Вардар бл 20 -Красна поляна


Тема Re: Абе ти си много отворен, а?!нови [re: Vento]  
Автор Cпpaвkи Aвтoчacти (шмекерче)
Публикувано19.05.02 20:40




Неправилно си ме разбрал....но това не е моя работа.
Виж върни се, прочети отново и помисли.
Писал съм и съм имак определно ПРЕД ВИД ТОЗИ, към който е бил постинга ми.
А това, че ти четеш и се връзваш и ти...то не е моя работа.
Виж, падам си мълко бъзикач...не ми се връзвай.
Но това , че си се засегнал .....и че ми отговаряш по подобен начин, говори много неща.....
Вялно е , полуграмотен съм, само с две висши образовения и бивш научен сътрудник....хе хе хе , но после си изгорих дипломите....щото казват, че средата вного влияела...та затова де....
Нека не се надмятаме...не съм за това тук, за да се дразним, поне аз не се дразня ...усети как ти се усмихвам.....
И не ти се усмихвам просташки...а от най добри чувства....

ТЕЛ-23 01 22 - може би ще спестите време и пари! МОЖЕ БИ...-бул Вардар бл 20 -Красна поляна


Тема Re: За рекламите на "Шмекерчето"/Бюрото/нови [re: lNSlDER]  
Автор Cпpaвkи Aвтoчacти (шмекерче)
Публикувано19.05.02 20:57




Благодаря ти за постинга....., много си етичен.
Направо ти завиждам...хе хе хехе
"За ЕТИКА говорим и тия неща... ".....приемам написаното от теб хе хе хе
Особенно за това "с пърденето"
....хе хе хе х ехе хе

Чети...се ..."Явно затова ти е и някакси... НЕКОМФОРТНО да си споменeш компанията."
Защо да споменавам нещо, което вече знаете?
Ето , ти сам пишеш и споменаваш името на фирмата ни...затова отговор не искам-той е ясен.
"Омръзна ми на мене лично да те чета из целия dir."...хе хе хе
Знаеш ли, на мен, не ми омръзна да те чета.
Направо ми доставяш удоволствие.

Ако ми омръзнеш, няма да те чета...ще те прескоча и дори няма да ти пиша за това .
Виж...не зная защо се дразниш...всъщност, не писах на теб,в предишните постинги, водя си преписка с други...а ти ...се включваш в тази преписка
....добре де ... не ти преча да се вслючиш....както виждаш, отговарям ти, този път е САМО ЗА ТЕБ.
Нека другите знаят че този ОТГОВОР Е САМО ЗА ТЕБ....
Поставяш въпрос такъв "ЗА/ПРОТИВ М-Комплект 33 и то лесно ще се види"...хе хе хе
Ама този въпрос, не е твой въпрос- той е въпрос на пазара.
Той-въпроса, не зависи от теб, а дори и от мен.
Този въпрос, зависи от пазара.
Ако не си бяхме на мястото, нямаше с кого да се заяждаш сега....
Пазара щеше да ни изгони....независимо от желанието ни.
Тук сам, защото ми е приятно да пиша...да чета и защото не се ядосвам.
Тук съм, защото имам възможност, и мога да ви правя услуги, САМО АКО ИСКАТЕ и да ви информирам, че мога да ви давам уредби Ловато на цени такива, каквито писах по горе.
А също и части за газови уредби и бутилки.
Който иска....иска....
Който не иска- не иска.
Няма никакво насилие.....
Иначе , много си етичен....вземам си забележка....хе хе хе хе
Приятно ми беше да те чета и да ти отговоря.....

ТЕЛ-23 01 22 - може би ще спестите време и пари! МОЖЕ БИ...-бул Вардар бл 20 -Красна поляна



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.