Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:54 30.05.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Следващо поколение АГУ  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано23.04.02 20:59



Някой може ли да даде повече инфо за това?
Познанята ми на лаик, се изчерпват с това, че газта се впръскава направо в цилиндъра (като инжекцион) и че струват майка си и баща си.



Join the freeride everybody!


Тема Re: Следващо поколение АГУнови [re: TheSaint]  
Автор ШkoдaМодератор (член)
Публикувано24.04.02 00:17



Веднъж вече писах някъде, че много ценна информация може да се почерпи от списание "АвтоГаз". В случая най-общо може да се каже следното:
Общото с уредбите, които ползваме ние са бутилката тръбите и газовите клапани. При тях допълнително има инжектори, които подават газта направо в колекторите за всеки цилиндър, мощна електроника, която отчита работаа на ламбда сондата, електронен изпарител, който е предвидет да работи с тази уредба и въобще почти нищо общо с обикновените примитивни системи, които пък струват многократно по-евтино от горе описаните!

Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Re: Следващо поколение АГУнови [re: Шkoдa]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано27.04.02 01:37



Thanx за infoto!
Да занеш дали има ли в БГ вносители?



Join the freeride everybody!


Тема Re: Следващо поколение АГУнови [re: TheSaint]  
Автор ШkoдaМодератор (член)
Публикувано27.04.02 20:43



Можеш да звъннеш на:02/370008, 02/385665 и 088/932583 и да попиташ!

Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Re: Следващо поколение АГУнови [re: Шkoдa]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано27.04.02 23:02



Благодая!
Ще докладвамз а резултатите!



Join the freeride everybody!


Тема Re: Следващо поколение АГУнови [re: TheSaint]  
Автор mladeja ()
Публикувано28.04.02 18:57



В упоменатото списание четох подробна статия и тестове на подобна уредба.Споменаваха се цени по памет около 5000лв.И което ме впечатли най много тъй като газта се впръсквала в течна фаза се повишила мощноста на изпитвания автомобил със около 7 к.с.Но не ме впечатли разхода не си спомням точно цифрата но впечатлението ми беше че е много.Все пак трето поколение е
Пък с поколенията би трябвало да се подобрават нещата по отношение на разхода.
Може и да не съм запомнил всичко но все пак я четох преди повече от година.



Тема Re: Следващо поколение АГУнови [re: mladeja]  
АвторVixon (Нерегистриран)
Публикувано29.04.02 23:08



Firmata, koyato mozhe da ti swyrshi rabota se kazwa Alex OOD i e w Plovdiv. Montiraha mi BRC Flying injection na Toyota model 2002 godina i wyrwi super. A i tzenata ne e mnogo wisoka... Prawi wsichki taxita SoFIATaxi s tel 9744747



Тема Re: Следващо поколение АГУнови [re: Vixon]  
Авторcoredump (Нерегистриран)
Публикувано29.04.02 23:32



Za kolegite, stawa wypros za slednata sistema :
http://brc.hit.bg/flygas.htm

Za nowa kola bih dal 2000lv za gazova, no pri polojenie che towa ti prawi pochti polvinata ot cenata na kolata :-)) Naistina 2 pyti po-evtini sa v sravnenie s sistemite na stargaz, no te mai sa s direktno wryskwane na techna gaz w kolektora... /ne moga da se setq w momenta za saita na ekwiwalentnite sistemi s direktno wpryskwane, moje i da ne sa bili stargas /

Hmmmmm i mai nqmaha oferta za Audi?!



Тема Благодаря ти!нови [re: coredump]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано02.05.02 22:36



Да, много готин сайт. Браво на тези дето са го спретнали! А и цените са си обявили, което също е добре.
Мдааа, цената е около тая която очаквах.
Ами незнам, струва точно половината от цената на автомобила ми...
Просто ще ми трябват 2-3 години да ми се изплати което си е бая време.



Join the freeride everybody!


Тема Re: Следващо поколение АГУнови [re: Vixon]  
АвторAsker (Нерегистриран)
Публикувано07.05.02 13:02



Разкажи малко повече за тая уредба. Вярни ли са обещанията на BRC, че с тая уредба разхода не се завишава, че мощността не пада и че няма проблеми с обороти, гърмежи и т.н.?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.