Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:37 20.04.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: HAPOVE ZA OTSLABVANEнови [re: fitgirl]  
Автор ивaнивaнич (турист...)
Публикувано20.08.06 10:03



забрави да споменеш "много секс"


от къде си?Аз съм от Варна и ще ми бъде приятно ако си намеря нежна компания за сутрешен крос в Морската градина

"Защо всичко,което е достижение на Човека,не е достояние на хората?"

Тема Re: HAPOVE ZA OTSLABVANEнови [re: MARTlN]  
Авторqgodka (Нерегистриран)
Публикувано07.09.07 17:25



hapove na prof. Nikola Aleksandrov. 6te obqsnq podrobno pi6i ako zelae6 na -buzanka123@abv.bg



Тема Re: HAPOVE ZA OTSLABVANEнови [re: MARTlN]  
Автор3aropcka (Нерегистриран)
Публикувано10.10.07 12:46



незнам дали още искаш да отслабваш,но ще ти кажа най-добрия и здравословен начин-с продуктите на Хербалайф,без химии,изтощителни диети и физическо натоварване,аз свалих 6 кг. за един месец,просто повече нямам за сваляне,ти може да свалиш и повече!0877 065 390,052 609173,kosi_zag@abv.bg



Тема Re: HAPOVE ZA OTSLABVANEнови [re: MARTlN]  
Автор DeciDida (минаващ)
Публикувано21.10.07 13:35



аз от дълго време пия бета3 сбелт. до тук съм свалила 30 кг. поръчвам го в аптеката.

[url=http://www.mamaibebe.com][img]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/10639.gif[/img][/url]


Тема Re: HAPOVE ZA OTSLABVANEнови [re: MARTlN]  
Авторradi (Нерегистриран)
Публикувано22.10.07 13:43



kupi si herbalaif 200leva sa ama az otslabnax 15kila s tiax sa mesec i polovina





Тема Re: HAPOVE ZA OTSLABVANEнови [re: radi]  
Автор yoyo1 ()
Публикувано28.10.07 16:24



Единствените които наистина помагат и са комбинирани / вътре си има и липотропни / са фат бърнерите. Приготви си над 60-70лв. / стигат за около 2 месеца /.



Тема Re: HAPOVE ZA OTSLABVANEнови [re: MARTlN]  
Авторaбe (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 13:37



праиш като мен - разклащаш си зъб и не ходиш на зъболекар - така се ограничават безволевите шишковци да папкат много





Тема Re: HAPOVE ZA OTSLABVANEнови [re: MARTlN]  
Автор stella1985 (непознат )
Публикувано05.02.08 17:33



Zdrasti! Pro4etoh belejkata ti .... zna4i predi vreme imah sustia problem i po4nah da pia edni hap4eta koito za puri put mi podeistvaha i otslabnah 12kg za dva meseca. Kitaiski sa no ne mojesh da si predstavish kolko sa efikasni...tui kato mi gi predlagaha na mn visoka cena reshih da si gi poru4am ot proizvoditelia v kitai i sega gi davam na priateli koito imat nujda da otslabnat..ao se interesuvash pishi mi
na rangelova_stella@yahoo.com



Тема Re: HAPOVE ZA OTSLABVANEнови [re: MARTlN]  
Авторdqwe (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 20:52



tozi xsinekal e mn efikasen no i mn opasen,topi vsi4ki maznini(kazvat 4e ne mogat sled tova da si izmiqt toaletnata 4iniq ot maznotiq:):):):))
znam za edin" шитофил 3" toi bil mnogo dobar,ni6to opasno sastoi se ot fibri,ot 4erupki na morski jivotni.tova e koeto moga da prepora4am,USPEH



Тема Re: HAPOVE ZA OTSLABVANEнови [re: dqwe]  
Автортя (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 22:43



Ксеникал е ЛЕКАРСТВО!!! Няма лекарства без последствия. Един мой познат го пи близо 2 години, смъкна 40 кила, задържа резултата около година...сега пак е над 130 горкият. И вече има шум на сърцето и какво ли още не. А е само на 32.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.