Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:54 27.09.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Как да го направя......нови  
АвторTyлyмбa (Нерегистриран)
Публикувано19.08.04 20:48



Имам за подарък нови дънки! Страхотни са, купени са ми от любимия, подбрани с вкус, но........с един номер по-малки! Кажете ми какво да направя, за да се "вцедя" в тях. Дайте идеи как да смъкна в дупето и краката. Висока съм 177, тежа 62 и съм сигурна, че точно в областта на ханша, дупето и краката има какво да се "пипне". Приемам всякакви съвети, дори и за упражнения, но в домашни условия.



Тема Re: Как да го направя...... [re: Tyлyмбa]  
АвторJaho (Нерегистриран)
Публикувано19.08.04 20:50



Dieta. MNOGO razhodki.



Тема Re: Как да го направя......нови [re: Tyлyмбa]  
АвторП K (Нерегистриран)
Публикувано19.08.04 22:12



Трябва да си съобразяваш дрехите според фигурата, а не обратното. Щом не ти стават, това не значи, че трябва да отслабваш, а значи, че просто трябва да си вземеш по - големи. Ако сега се харесваш, мислиш ли, че си струва заради едни дънки да отслабваш. При този ръст и това тегло едва ли имаш много излишни килограми. А че винаги има какво да се "пипне" по тялото на човек, това е ясно, но дали си струва? Просто трябва да размислиш малко по - разумно, дали наистина трябва и си струва да отслабваш.
Ако все пак си решила, имай предвид, че не можеш да отслабнеш само в ханша и краката, понеже тялото ти черпи мазнини от всякъде, и като резултат отслабваш навсякъде, а не само в краката. За най - бърз резултат пробвай тичане и диета с умерен отрицателен калориен баланс - примерно спри да ядеш хляб, ориз, картофи и сладко, а останалата храна я остави като досега, само наблегни на млечните продукти и чистото месо, салатите. Никакви газирани напитки, чипсове, сникерси, вафлички, сладолед и други подобни. Тичай отначало два пъти, а като свикнеш три пъти седмично, по 15 - 25 минути, като увеличаваш всяка седмица. Най - добре е да се тича интервално, т.е. да редуваш бързо тичане с леко тичане или ходене.
Не твърдя, че ще свалиш от бедрата и ханша, но със сигурност ще се почувстваш и ще изглеждаш по - добре.



Тема Re: Как да го направя......нови [re: П K]  
АвторTyлyмбa (Нерегистриран)
Публикувано20.08.04 17:08



Знам за избора на дрехи според фигурата и номера. А и немога да ги сменя, защото не са купувани от тук. Така че, алтернативата ми е - отслабване. Не искам и да ги продавам, защото не бих понесла някой да се разхожда с дънки, подбирани за мен с любов /надявам се/. А ако ме питате защо той не ми е улучил номерацията - не сме се виждали от 6 месеца, защото той е в чужбина.



Тема Re: Как да го направя......нови [re: Tyлyмбa]  
Авторlnstr (Нерегистриран)
Публикувано20.08.04 17:57



Наистина, МНООООООООООООООГО разходки.
Вечер яж много малко, без въглехидрати (хляб, плодове, пастички.....)
Малко намали мазното.
Можеш да включиш клякане всяка сутрин преди закуска. За разнообразие - добави коремни преси и лицеви опори.
Номерът е просто да гориш повече, отколкото приемаш.
На този ръст и при тези килограми , едва ли имаш проблем с фигурата - да не станеш анорексичка, ей - по-скоро, Той не е нацелил размера (подценил те е).




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.