Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:02 30.09.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема liubovni drajki=)нови  
Автор alichka (slancheva)
Публикувано31.03.04 23:49



zdraveite, za prav pat vlizam v tozi klub, i imam mngo konkreten vapros -- niakoi da znae uprajnenia, koito pomagat za premahvane na liubovni drajki? az sam sravnitelno slaba ama otkak doidoh v shtatite mi se obrazuvaha takiva i sa mnogo dosadni=)) mersi mnogo=)



Тема Re: liubovni drajki=)нови [re: alichka]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано01.04.04 12:47



Ostavi si gi mnogo sa gotini , i sa udobni.



Тема Какво е тованови [re: Eric]  
АвторOпaaa (Нерегистриран)
Публикувано01.04.04 17:48



ади някои да ми каже какво е това и защо се получава???????????



Тема Re: liubovni drajki=)нови [re: alichka]  
Автор alichka (slancheva)
Публикувано01.04.04 18:38



hahah=)) liubovnite drajki sa edni mastni natrupvania otstrani na korema, deto izglejdat tochno kato drajki, za koito niakoi moje da te hvane i vdigne=)) ne znam ot kakvo se poluchavat, ot mnogo pohapvane veroiatno=)) imaha i "seriozno" ime ama go zabravih=))



Тема Паласки?нови [re: alichka]  
Автор Плoвдивчaнka (южнячка)
Публикувано01.04.04 18:53



За това "сериозно име" ли говориш?
И аз имам едни такива работи отстрани между талията и началото на бедрата. Ъъъъъъъъ, гадост! Тва ханшът да ти е направо по-широк от бедрата. Нищо не ти стои добре, нито панталон, нито пола, ужЪс. Май че се махат само с отслабване докъдето може, до дупка. Или с липосукция. Чувала съм и за масажи, не знам. От какво да се получават - ами наследствена особеност сигурно. Един има дълги уши, друг оплешивява рано, трети трудно трупа маса или трудно развива гъвкавост примерно, четвърти като надебелее малко, трупа тлъстини по корема, пети - отстрани във вид на любовни дръжки.

Насила хубост не става.


Тема Re: liubovni drajki=)нови [re: alichka]  
Авторanadrol5O (Нерегистриран)
Публикувано01.04.04 23:51



Jena s palaski...grozna kartinka!Otvratitelno i otblaskva6to.
Samiat fakt,4e si dopusnala tva da se slu4i,govori mnogo za teb.
Izhvarli vsi4ki prosti vaglehidrati(torti,sladki6i,6okoladi...) i namali mazninite.Ve4er sled 18.00 absoliutni nikakvi vaglehidrati ne priemai!Vkliu4itelno i plodove.
Aerobikata e zadaljitelna.Nameri vreme predi rabota ili sled nai-malko po
25 min. 3 pati na den.



Тема Re: Паласки? [re: Плoвдивчaнka]  
Авторanadrol5O (Нерегистриран)
Публикувано01.04.04 23:52



I za tebe se otnasia.Taka kato 4eta i ti baia si ia zakar6ila.



Тема Хехенови [re: anadrol5O]  
АвторOPaaa (Нерегистриран)
Публикувано02.04.04 12:08



Ми то значи могат да те носят като чанта така ли:))))))))))
Ебахти смешната картинка.



Тема Re: liubovni drajki=)нови [re: anadrol5O]  
Автор alichka (slancheva)
Публикувано03.04.04 03:52



haha ti puk kakvo se zahvana da mi chetesh moral=))) az pitam za specifichni uprajnenia, ne da mi rachitash haraktera i dushevnite terzania po tova kade imam slaninki=))) ti ela v shtatite puk shte vidish rai na jenskite palaski, vsichko se lee i preliva nad kolanite=)))az minavam za nai-krashnata moma tuka (i nai-skromnata sashto=)))
seriozno mejdu drugoto, chudia se tova genetichno li e, ot specifichen tip hrana li e...zashtoto amerikankite DO EDNA sa s palaski, dori i slabite. kakto slabite jeni po princip e vazmojno da imat celulit, tuk imat iako slanini okolo krasta, nikade drugade ne sam vijdala takav fenomen. az v bg imah talia 59cm, a doidoh tuk i... be porasna malko=))) mnogo stranno.



Тема Re: liubovni drajki=)нови [re: alichka]  
АвторUSAsux (Нерегистриран)
Публикувано03.04.04 21:59



Ot hranata e...
Tam gi ugoqvat kato jivotni...
Nemam dumi prosto...
Ograni4avai se i hodi na fitnes tfa e




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.