Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:29 19.04.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Ефедрин + Кофеин + Аспирин = ?  
Автор Casta Diva (elusive)
Публикувано29.11.03 22:08



Един приятел има най-добре моделираното тяло, което съм виждала. По моя вкус, разбира се. Днес му видях снимките от преди 2 години и не можех да повярвам - бил е абсолютно прасе. Супер мазен отвсякъде. Питах го как го е постигнал - каза с ефедрин, освен тренировките и диетата. До преди малко търсих в нета инфо за странични ефекти и действие, но почти нищо не намерих. Ако някой от вас го е ползвал, моля да каже как се е чувствал, какви странични ефекти има, специално ме интересува дали влияе зле на черния дроб, изобщо моля споделете всички "за" и "против". Разбрах, че в някои от магазините се продава готова комбинация ефедрин&кофеин&аспирин, така че най-лесното е да си го купиш, въпросът е дали.

________
Take it easy, but take it all.


Тема Re: Ефедрин + Кофеин + Аспирин = ?нови [re: Casta Diva]  
АвторMarkoni (Нерегистриран)
Публикувано09.12.03 00:09



Tazi kombinacia se vzima sytrin na gladno.Nai dobre sled tova da otide6 da poti4a6 okolo 20min..Togava efekta e nai silen.Po princip ne yvrezda 4ernia drop,no vdiga kravnoto i yskoriava mnogo pylsa,koeto moze da dovede do infart.No 6ansa e minimalen.Ina4e tazi kombinacia e nai dobrata za topene na maznini.Tova e,ako ima6 vaprosi pitai.



Тема Re: Ефедрин + Кофеин + Аспирин = ?нови [re: Casta Diva]  
Автор Clenched_Fist (Shut up'n squat)
Публикувано09.12.03 14:32



Доколкото знам се взима не само сутрин на гладно, а по принцип преди тренировка, ама ефекта ще е по-добър, колкото по-аеробна е тренировката. И не е добре да се взима вечер, щото ще си скапеш съня.
Толкоз от мен.

По-здрави



Тема Re: Ефедрин + Кофеин + Аспирин = ?нови [re: Casta Diva]  
Автор DreamCatcher (relentless)
Публикувано12.12.03 00:30



Ефедрина се явява бета агонист бронходилатор от групата на адреникомиметиците със сходно действие на кленбутерола.Въпреки,че действа също като него,като повишава термогенезата начина му на действие в организма е малко по-различен.При термогенеза или повишена телесна температура се активизира способността на организма да топи мазнини.Общо взето с две думи такова е действието на този медикамент.Страничните ефекти с него са свързани с повишаване на кръвното налягане и ако имаш такъв проблем като високо кръвно налягане,абсолютно противопоказно е да го използваш.Би могло да предизвика прекалена нервна възбудимост и безсъние също,така че не е препоръчително да се взема преди лягане.Препоръчителните дозировки за начинаещи са 3 пъти дневно по 25 мг или половин таблетка на прием.Можеш да го вземаш един път сутрин,другият път преди тренировка и следобед,но гледай да имаш поне 5-6 часа от последния си прием преди лягане.
Кофеинът съдържащ се в кафето има свойството да предизвиква тахикардия или ускорено сърцебиене.Знаем че по време на аеробен режим на тренировка,особено когато се провежда на гладно мастните киселини които се включват в обезпечаването на енергетичния процес служат главно за енергия на сърдечния мускул.Кафето от своя страна също има свойството да повишава кръвното налягане.
За аспирина знаем,че основната му съставка е ацетил салициловата киселина.С повишаването на киселинността на кръвта се повишава и нейният вискозитет и се улеснява циркулацията и в организма,като по този начин донякъде се повишава скоростта на обменните процеси.
Готовите комбинаций които се продават в магазините не са дотам ефикасни както отделно закупените медикаменти,понеже някои от ставките им са заменени с натурални и недотам ефикасни.Например ефедрина не е синтетичен а е извлек от билката махуанг.Може и да няма такива странични ефекти като синтетичния,но и действието му е доста по-слабо.Ацетилсалициловата киселина е заменена с екстракт от кората на бяла върба.Няма такова дразнещо върху стомашаната лигавица действие,но не е и като истинския аспирин.Моето лично скромно мнение и препоръка,естествено неангажиращи никого е,че ако нямаш проблеми при използването на отделно закупените медикаменти-аспирин,кофеин и аспирин е да си ги вземаш тях.Надявам се да съм бил поне малко от полза

Eat or be eaten!


Тема Re: Ефедрин + Кофеин + Аспирин = ?нови [re: Clenched_Fist]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано12.12.03 10:31



НИКОГА НА ГЛАДНО! Ефедрин и кафе на гладно-да, но не и аспирин. Освен това приема на тази комбинация следва да е много внимателен при каквито и да е било проблеми със сърцето или кръвното.

u can run, but u will only die tired



Тема Re: Ефедрин + Кофеин + Аспирин = ?нови [re: Bum-Bum]  
Авторrookie (Нерегистриран)
Публикувано12.12.03 10:57



Здрасти Bum-Bum,
а защо никога на гладно - прецаква се стомаха или нещо друго ?



Тема Re: Ефедрин + Кофеин + Аспирин = ?нови [re: rookie]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано12.12.03 18:12



Здрасти,
Ами защото аспиринът е ацетилсалицилова КИСЕЛИНА, а да пиеш киселина сутрин на гладно едва ли е добра идея за здравето на стомаха, нали

u can run, but u will only die tired



Тема Re: Ефедрин + Кофеин + Аспирин = ?нови [re: Casta Diva]  
Авторralexes (Нерегистриран)
Публикувано12.12.03 20:06



Искам да ви попитам за ефедрина.Та значи днес отидох да попитам колко струва в а една апттека,а тая аптекарката като ме погледна ей така на криво....почна да ме окурява че сам наркоман,че не бивало така и т.н Теглих и една българска и си излезнах.
Та въпроса ми е - едифрина наркотик ли е и пристрастява ли се човек към него.И също къде мога да го намеря в Пловдив и колко ще ми струва.



Тема Re: Ефедрин + Кофеин + Аспирин = ?нови [re: ralexes]  
Автор DreamCatcher (relentless)
Публикувано13.12.03 00:58



Е аз бях написал по-горе за ефедрина ама кой да ме чете:-)Не е наркотик.Въпреки,че с необходимите реактиви, известна доза познания и подходяща домашна лаборатория може да се синтезира от него амфетамин.И не се пристрястява човек към него.Явява се като стимулант на централната нервна система и взет преди тренировка подобрява поносимостта към преодоляването на по-големи тежести и натоварвания.В момента в аптечната мрежа няма ефедрин.Нито български,нито какъвто и да е било друг.Продава се единствено на черния пазар.Турски.цената му е около един лев на хапченце,което за блистер от 10 броя значи 10 лева.Поне тук в Русе откъдето съм го дават на толкова дилърите.Във Варна чух,че бил около 6-7 лева.За Пловдив незнам.В зависмост от местата,търсенето и предлагането му,цените варират.Пазарна икономика,какво да се прави!:-)

Eat or be eaten!


Тема Re: Ефедрин + Кофеин + Аспирин = ?нови [re: ralexes]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано13.12.03 01:20



Муахахаха... "ОкУрява"...това ме уби
Питай в залата дето тренираш дали някой продава. Също и в магазините за суплементи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.