Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:35 28.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема инцестнови  
Авторчепа (Нерегистриран)
Публикувано05.02.01 02:03



има ли някой, който да е чукал майка си или мащехата си.
но когато е бил на 16-17 год. а ебал ли е накой 45-55 год. жена.
едра с големи цици и зърна ?



Тема Re: инцестнови [re: чепа]  
АвторExpert (Нерегистриран)
Публикувано05.02.01 12:54



Chep,
I az mnogo si padam po takiva neshta, ama ne sum go pravil naistina. Ti da imash poveche info po vuprosa--snimki, filmi, URL's, mesta, kudeto mozhem da nablyudavame takova neshto...
Doskoro do men zhiveeshe edna super zapazena 42 godishna putka razvedena sus sina si (17 godishen), no mnogo kusno razbrah, che go pravyat dvamata i to suvsem sluchaino. Nyakolko dni se poburkah ot chekii, dokato gi slushah kak go pravyat v banyata (zashtoto tya e vunshna), no posle se iznesoha na druga kvartira... Napravo ludnah po tiya dvamata. Ako imash nyakakvi idei po vuprosa pishi mi na: luc1f3r@dir.bg



Тема Re: инцестнови [re: чепа]  
Авторjeko (Нерегистриран)
Публикувано13.02.01 10:59



abe keleshi sto cetete tova pa ne pishete ka chukate maminkite si !
ili ste kajete ce nikoi ne e shibal maika si.
ami mineti ne sa li vi praili a ?
ili u gaza da ste gu chukali ?



Тема Re: инцестнови [re: чепа]  
Авторakaga (Нерегистриран)
Публикувано13.02.01 17:46



sladko e da ziapate a ? seki cete ama niko ne pishe kak e ebnal mamceto a?
nikoi li ne e bal maika si be ?



Тема Re: инцестнови [re: чепа]  
Авторgero (Нерегистриран)
Публикувано15.02.01 19:04



gadove kwo vidah !
mia poznata (15 god.) hodih i na gosti - imame s basta i
vlizam u tia samo maika i. vika kade e tvoia ? sega ste doide-kazva, v baniata e.
seda i chekam. i mi se pripika. otivam f kenefa, toi e otdelno no do baniataiii i chuvam oh-oh-aaa.
bre mama mu stara, shashnah se. skivap prez kluchalkata i... sterkaa mu go nalapala i smuchi!!!!
nadurvih se !!! onia i machka cicite - malki ama gotini. posle tia se navede i toi ia opuna ... v gaza !!!!!! ste se poburkam !!!
tia pisti ama se kafi!!! az se smaiah. ne usetih ga v antreto vleze negovata zena. az nadupen kirizia prisedna mi !!! a tia se hili i vika nali ti kazah da chekash sto se butash tuja, aide u hola !!!
bratche ne znam kak si otidoh!!!




Тема Re: инцестнови [re: gero]  
АвторEkcпepт (Нерегистриран)
Публикувано16.02.01 10:46



Абе, пичове, явно тая тема е интересна, ама проблема е как да си направим кефа от всичко това. Аз лично не съм опъвал майка ми, но инцеста е нещо, което обожавам. Постоянно се ровя из интернет за подобни картинки, но е много трудно да се намерят, защото моята страст е ебането между 14-17 г. момчета и 40-50 г. жени. Ей, тва ме побърква.



Тема Re: инцест за Експертнови [re: Ekcпepт]  
Авторчeпa (Нерегистриран)
Публикувано16.02.01 15:20



афферим момче. и аз се дървя от туй 14-17 г. да шибат 45-50 г си маминки. егати кефа. да и чукаш едрия гъз, циците и увиснали се клатят насам натам, пък може и у дупето да ти пусне, зависи колко е страстна...

are kojto e merakliq da raskave nesto... :)



Тема Re: инцест за Експертнови [re: чeпa]  
Авторpoko (Нерегистриран)
Публикувано16.02.01 15:25



skiwaj clubs.yahoo.com
registriraj se i search incest
ulez v egypt's club i skivaj !!!




Тема Re: инцестнови [re: Expert]  
Автор Babyface (новак)
Публикувано17.02.01 00:46



Намери си книгата "Възхвала на мащехата" - точно на тази тематика е, обаче не се сещам за автора





Тема Re: инцест за Експертнови [re: poko]  
Автор11112222 (Нерегистриран)
Публикувано17.02.01 16:55



Wlezte w www.egroups.com,tam ima mnogo interesni nesta...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.