Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:40 14.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
*Кратък преглед

Тема Искам еротичен разказнови  
АвторДивaчka (Нерегистриран)
Публикувано09.02.01 23:02



...



Тема Ще го продължиш ли ;)нови [re: Дивaчka]  
АвторГpaфoмaн (Нерегистриран)
Публикувано10.02.01 12:16



...Слънцето припичаше жарко още в ранните часове на деня и предполагаше минимум дрехи по телата на минаващите по тротоара загорели млади мъже. Свежите им тела неудържимо привличаха погледа й, изпълвайки ума й с весели фантазии. Въображението й рисуваше все по-смели картини, докато в съзнанието й се прокрадна мисълта "Защо не ?"...



Тема Re: Искам еротичен разказнови [re: Дивaчka]  
Автор Kalin_M (непознат )
Публикувано10.02.01 17:41



Ima ne6to eroti4no v tozi club...
Kato se zamislya i po4vam da se pipam tuk-tam...





Тема Стихотворение може ли?нови [re: Дивaчka]  
АвторПиcaтeл (Нерегистриран)
Публикувано11.02.01 07:17



Аз имам едно...



Тема Re: Искам еротичен разказнови [re: Дивaчka]  
Авторвacko (Нерегистриран)
Публикувано12.02.01 13:45







Тема Re: Искам еротичен разказ [re: Дивaчka]  
Автор Kмeтa (новак)
Публикувано12.02.01 18:57



А не искаш ли да ти го `изиграя` ... ;-))





Тема Re: Искам еротичен разказнови [re: Дивaчka]  
АвторKpacи (Нерегистриран)
Публикувано12.02.01 21:05



Ето ти един истински...

Аз имам невероятно въображение по отношение на секса. Достатъчно е само да се спомене думата секс или да ми мине някоя еротична мисъл през главата и съм вече възбуден. Прокарвам ръка бавно надолу през корема към слабините и започвам да се галя. Разкопчавам панталона си и ги свалям. Свалям и останалите дрехи. Оставам съвсем гол. Зърната на гърдите ми са настръхнали и втвърдени. Докосвам ги леко с върха на пръстите. Изпитвам приятен гъдел и по тялото ми полазват тръпки. От пенис ми се процежда струйка топла течност. Разтривам я по главичката му и по надолу. От допира отново изтръпвам. Лягам на леглото. Прокарвам ръка между краката и напипвам ануса. Влажен е от топла пот. Разтварян крака и натискам с пръст навътре. Приятния сърбеж ме кара да го потъркам още малко. От пениса ми се процеждат още няколко капки. Обирам ги с пръсти и навлажнявам средния. Натискам го по силно към ануса и бавно започвам да прониквам в себе си. Пенисът ми е набъбнал до пръсване. Раздвижвам пръста в ануса си. Това предизвиква контракции и пръста ми е стегнат в мека топлина. Със свободната си ръка хващам пениса малко под главичката. Мокър и топъл е. Започвам плавни движения като почти всяко докосване на главичката предизвиква нова контракция в ануса ми. Усещам как тялото ми се напряга и под мишниците ми избива ароматна пот. Изпъвам се и засилван движенията. Пот избива по цялото ми тяло и чаршафът под мене става лепкав. Пенисът ми се зачервява от триенето. Усещам сладък аромат на хормони. Предчувствам вълната от удоволствие, която скоро ще ме залее. Умората в ръката ми е почти непоносима, но аз не спирам. Във слабините ми някак отвътре се появява лек сърбеж. Само още няколко тласъка и всичко експлодира в мощна тръпка. Всеки мускул се стяга до болка. Задържам дъха си. Анусът ми се стяга в силна контракция, която изхвърля пръста ми навън. От пениса ми изхвръква топла сперма. След първата вълна следва втора и трета и още, които постепенно затихват, като се превръщат в нежно усещане за любов… Коремът ми е покрит от лепкавата бяла течност. Мускулите ми бавно се отпускат и едва сега усещам умората. Кръвта бавно напуска пениса ми и той омеква под нежните ласки на ръката ми. Оставам така няколко минути докато ритъмът на сърцето ми се поуспокои. Събирам с пръсти от бялата течност и я поднасям към устата си. Опитвам с език и я размазвам по устните си. Мирише на живот. Изпитвам силно желание да уринирам. Изпускам малко течност, която се събира в трапчинката на пъпа. Направо е гореща. Лежа така още няколко минути и после отивам в банята.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.