Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:04 27.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ПИШИ МИ...  
АвторJaneta (Нерегистриран)
Публикувано05.02.01 19:08



Ако искаш ми пиши! Аз съм на 15. Тъмна коса тъмни очи.Ще научиш повече за мен ако ми пишеш. Не се блъскайте,един по един - ще има за всички. Предимство на хората с чувство за хумор!!! До ........
Докато ми пишете !!!





Тема Re: ПИШИ МИ...нови [re: Janeta]  
Авторkuch (Нерегистриран)
Публикувано05.02.01 20:02



:)



Тема Re: ПИШИ МИ...нови [re: Janeta]  
АвторWarden (Нерегистриран)
Публикувано05.02.01 20:19



Пиши ми на адрес emilsryche@yahoo.com.На 20 години съм,висок 180, с черна коса и тъмни очи.



Тема Re: ПИШИ МИ...нови [re: Janeta]  
Авторeмo (Нерегистриран)
Публикувано05.02.01 21:11



Влюбих се в чернатати коса Дай ми повече имформация за тев. Ас готин на 15 години вратар на Септември София и имам голямо желание да се запозная с теб . Чакам отговор. emobor@dir.bg Бъди сериозна като мен




Тема още линови [re: Janeta]  
Авторsagittarius (Нерегистриран)
Публикувано06.02.01 17:57



за да те улесня почвам от 27 г. (поне другите казват че не ми личат ), тъмна коса и тъмно кафяви очи, обичам майтапа, но май не всеки носи на него. дано не съм в ролята на: 2 млрд. души по земята правят еди какво си, 570 млн. спят, 300 млн. правят секс, ..... а едит тъп задник пише това съобщение. желанието се определя от интереса, който успееш да предизвикаш. е, мойто ти успя да предизвикаш!
simpetbg@yahoo.com



Тема okнови [re: Janeta]  
Автор beavis (непознат )
Публикувано06.02.01 20:19



da be seriozno. Mi kvo da ti kaja - ako si ot sf moje i da stane ne6to po vaprosa... a ako ne - e az obi4am da obikalqm iz balgariq...abe znam li. ako iska6 pi6i



Тема За beavisнови [re: beavis]  
АвторЖaнaтa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.01 21:16



Май се получи кофти! Не съм от София.Но пък и аз също като теб обичам да пътувам. Обичам да ходя на екскурзионни.Ами какво друго?





Тема Re: ПИШИ МИ...нови [re: Janeta]  
АвторPeshev (Нерегистриран)
Публикувано07.02.01 18:08



Да тръгваш на тренировки щот...

Живко пита за тебе!



Тема За Пешевнови [re: Peshev]  
АвторЖaнeтa (Нерегистриран)
Публикувано07.02.01 20:33



Ей Човек не се шегувай!!! Ще започна да бягам всеки ден!!! Хайде утре да си вървем пеш!!!Чао

Само ЦСКА



Тема Re: ПИШИ МИ...нови [re: Janeta]  
Автордoби (Нерегистриран)
Публикувано08.02.01 08:16



Эдравей бебчо.Сигурно си много сладка.Ще ми иэпратиш ли една снимка за да те видя.Не се притеснявай,эащото и аз сьм готин и точен пич.Пиши ми.Ще чакам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.