Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:55 02.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Искам да еба майка ми!!!нови [re: aли]  
АвторRodoebov (Нерегистриран)
Публикувано29.03.01 11:03



Merci, Ali, shte opitam taka, kakto kazvash. Ne sa loshi ideite ti. Shte pisha vuv foruma, ako ima niakakvo razvitie.



Тема Re: Искам да еба майка ми!!!нови [re: Rodoebov]  
АвторManaf (Нерегистриран)
Публикувано30.03.01 00:44



Аз пък изкам да еба тебе, шибано копеле със сексуални отклонения!
Болен пубер-мозък, направи си кастрация!
Как да ебял майка си?!!!
Боже, че идиот!
Абе ти българин ли си или си цигоч някой!



Тема Za Manafaнови [re: Manaf]  
АвторRodoebov (Нерегистриран)
Публикувано30.03.01 09:40



Abe, Manaf, ti mai naistina si manaf!!! Shto ne hodish da smuchesh durti huyove, mai tova poveche te kefi ot temata tuk!!!! Kato ne ti haresva kakvo iskam da pravya s maika mi, begai ot tuk, mirizliv chikidjiya!!! A shto se otnasya do tova bulgarin li sum ili ciganin, abe, spermena usta, ti vizhdala li si ciganin v internet nyakoga????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????



Тема Re: Za odoebovнови [re: Rodoebov]  
АвторAli (Нерегистриран)
Публикувано30.03.01 12:47



bravo momche !
razkarai toia kuchi sin. toi se ebava s nas, no nie ne sme MANAFI KATO NEGO. durt kopeldak e toi. ostavi go.
uspeh s maminka ! :)



Тема Za Aliнови [re: Ali]  
АвторRodoebov (Нерегистриран)
Публикувано30.03.01 14:25



Ali, merci mnogo za podkrepata, bratle. Radvam se, che ima takiva hora kato teb. Osobeno se vuzhishtavam i na Expert i na Milko. Tiya dvamata pichove napravo me poburkvat ot kef. Evala, momcheta! Keep up the good spirits!



Тема Re:За ЕКСПЕРТ!!!!!!!нови [re: Rodoebov]  
АвторCecтpичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.01 16:22



Подготвих ти нещо по-специално, но дир`а днес пак е полудял и пощата му не се отваря. Така, че проверявай от време на време. Ще го получиш на оставения мейл.
До скоро!





Тема Re: инцестнови [re: чепа]  
Авторxaxo (Нерегистриран)
Публикувано30.03.01 17:01



abe tuka samo Milko li e ebal maika si, a Expert samo ja gledal ? drugite - nisto, taka li ???
samnjavam se. spodelete nesto. az samo si mectaja za tova...



Тема За сестричкатанови [re: Cecтpичkaтa]  
АвторEkcпepт (Нерегистриран)
Публикувано30.03.01 17:15



Мерси, мерси за имейла, който си ми изпратила, обаче за съжаление не мога да си влезна в пощата в дир-а вече 2-ри ден. Дано се оправи, защото съм много любопитен... :)
Разбира се, ще ти отговоря на имейла, след като успея да го прочета.

Експерт



Тема За Родоебов :)нови [re: Rodoebov]  
АвторEkcпepт (Нерегистриран)
Публикувано30.03.01 17:41



Пич, кефиш ме и ти, да знаеш. Хубаво е, че има хора като теб, които мислят като мен и Милко. Радвам се, че този форум има вече близо 10 000 влизания, а това си е направо рекорд. Искам да знаеш само едно, скъпи приятелю: не бива да имаш абсолютно никакви скрупули за това, че имаш желание да ебеш майка ти. Това е нещо съвсем естествено и нормално, кой каквото и да ти казва. Всеки, който отрича инцеста е или духовно окастрен човек или лицемер. Ако е първото, просто се е оставил на течението на тълпата, която твърди, че инцеста е нещо много лошо, а ако е второто, просто не смее да си признае пред себе си, че иска да прави секс с някой от семейството си. Разбира се, не искам да бъда разбран погрешно. Не е задължително всеки да иска да ебе майка, баща, сестра, брат, баба и прочее. Това, което казвам е, че В СЛУЧАЙ, ЧЕ ИСКА ДА ГО НАПРАВИ, то в това няма нищо погрешно. С други думи, това срещу което съм не е, че някой не иска да прави инцест (защото, в крайна сметка, всеки има право на избор в живота), а срещу това, някой да иска да прави инцест, а да не го прави, заради шибаните социални и морални норми, разбирай окови. Та има ли нещо по-прекрасно и възбуждащо от това майчините устни да бъдат първите, които да поемат младия ти кур и да изпият спермата ти!!!... Майчините цици да бъдат първите, които младите ти ръце опипват?!... Няма нищо по-екстатично от това. Така, че скъпи приятелю, дерзай смело и не се отказвай. Солидаризирам се със съветите на Али. Аз бих ти дал подобни. Опитай ги и кажи какво е станало.
Знай и това: аз ще съм винаги с теб, приятелю мой, дори и всички други да те отблъснат!!! Това важи с пълна сила за Милко, както и за всеки един/всяка една, който/която е искрен/а и толерантен/на със себе си и с останалите по отношение на инцеста.



Тема Re: инцестнови [re: чепа]  
АвторCиaтъл (Нерегистриран)
Публикувано30.03.01 20:03



Бе то не е баш инцест, но като се замисля - близо е. Женен съм от 6 години (като преди това доста си палувах, но това е друга тема). Жена ми е адски готина, няма нещо което да не може в леглото, но... (има едно но!, разбира се) и дума не дава да се издума да направим тройка с друг мъж. Защо казвам че това има нещо общо с инцеста, ли? Ами не мога да го обясня много ясно - нещо на границата на забраненото и недостъпното, възбудата която изпитвам като си представям, че ще я ебе друг мъж, че кура на другия ще я цепи в путката, докато аз й го набивам отзад, как тя ще гълта спермата му докато аз се празня върху корема й - УАУ, страшно е!!!

P.S. Всъщност пиша това тук защото някак си чувствам че ще ме разберете. Все едно да чуеш родния си език в чужда страна - така се почувствах когато се зачетох в тая тема.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.